Jump to content

omg brutalitah


Recommended Posts

znaci ja kontam da je efikasnije i jeftinije ovako, ali ovo je stvarno preterivanje, samo pogledajte

http://www.peta.org/feat/chineseFurFarms/index.asp

edit:

disklejmer - brutalno dranje zivotinja za bunde ahead

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e, al na stranu sto je krajnje cobanski i sto ih sve treba pobiti, ako pogledamo analiticki ja bih voleo da mi neko objasni zasto ih ne overe u vugla jednostavno, pa nek ih deru kasikom, mislim, ne vidim poentu da mucis zivotinju toliko bez razloga, mislim, kontam da cak i ovom liku smeta ako se rakun rita dok ga dere, nije mi jasno nikako.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

PA KOJA JE POENTA ONDA LOL?!

poenta je da je to nepotrebna brutalnost i izivljavanje i da je nehumano i da su sabani, a bacanju pegle sluzi 2girls1cup. mislim, jeste, sad sam ja otvorio topic u fazonu 'omg lol ajmo da nam bude gadno vuhuhu'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

preterano lose,ali treba videti,cisto da znas koliko ustvari nisi skot ... :(

heh, pa uvek mozes da nalazis neke nevidjene pajsere i da ispadas do jaja za svaku sferu zivota:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

au najebem im se keve....aaa

ako nesto mrzim onda je to mucenje zivotinja,ali ovo je mnooogo gore :@@

suze mi krenule :((((

Edited by paris

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Necu da otvorim ovaj video kad sam prochitao komentare :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

inace u srbiji i svuda u svetu se to radi sve drugacije................budite realni to sto jedemo meso koje je przeno i ne izgleda kao da je doslo od zivotinje jer je ne ubijamo direktno ne cini to tako, zivotinja ce da umre u mukama da bi vi imali to meso da jedete dal je mucena 1 ili 5 minuta nece praviti veliku razliku............a da peta ima svojih velikih minusa, kao npr ubiju vise zivotinja godisnje nego sto spase.......

Nasa rasa je bazirana na tom nacinu zivota, ubiti zivotinju da bi ti ziveo,gadno,primitivno da..............ali sa druge strane mi kenjamo i pishamo kao i svaka druga zivotinja..............to je zivot kakav jeste da smo jeli travu bili bi krave sada...............

Gadno jeste slazem se ali ljudi svuda rade ove i jos gadnije stvari drugim zivotinjama,,,, nisu samo kinezi..........................zivot je zajebana i precenjena stvar.....................pre par stotina godina su ljude nabijali na kolac i drali ih zive ............stvari se menjaju ali sporo dok ne naprave star trek masinu koja ti pravi sta god hoces da jedes iz vazduha budi realan i skapiraj da te kozne cipele/novcanik/jakna koje nosis dolaze od zivotinje koja je ubijena samo za to.....................................budite realni samo to,ja nikada ne bi ubio zivotinju sem da mi zivot zavisi od toga ali na kraju krajeva celo drustvo ko zna koliko vremena unazad je zasnovano na masakru zivotinja.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

nije ni meni gadno nista sa slika/interneta itd,ali gledanjem ovakvih klipova kad muce zivotinje/ljude,momentalno dobijem neki trip u glavi kako bi ovim kretenima kasikama vadio oci itd... i

nije ni meni jasno zasto ga ne roknu u glavu odma i cao. ovo je takvo izdrkavanje da nemam reci.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...