Jump to content

omg brutalitah


Recommended Posts

inace u srbiji i svuda u svetu se to radi sve drugacije................budite realni to sto jedemo meso koje je przeno i ne izgleda kao da je doslo od zivotinje jer je ne ubijamo direktno ne cini to tako, zivotinja ce da umre u mukama da bi vi imali to meso da jedete dal je mucena 1 ili 5 minuta nece praviti veliku razliku............a da peta ima svojih velikih minusa, kao npr ubiju vise zivotinja godisnje nego sto spase.......

Nasa rasa je bazirana na tom nacinu zivota, ubiti zivotinju da bi ti ziveo,gadno,primitivno da..............ali sa druge strane mi kenjamo i pishamo kao i svaka druga zivotinja..............to je zivot kakav jeste da smo jeli travu bili bi krave sada...............

Gadno jeste slazem se ali ljudi svuda rade ove i jos gadnije stvari drugim zivotinjama,,,, nisu samo kinezi..........................zivot je zajebana i precenjena stvar.....................pre par stotina godina su ljude nabijali na kolac i drali ih zive ............stvari se menjaju ali sporo dok ne naprave star trek masinu koja ti pravi sta god hoces da jedes iz vazduha budi realan i skapiraj da te kozne cipele/novcanik/jakna koje nosis dolaze od zivotinje koja je ubijena samo za to.....................................budite realni samo to,ja nikada ne bi ubio zivotinju sem da mi zivot zavisi od toga ali na kraju krajeva celo drustvo ko zna koliko vremena unazad je zasnovano na masakru zivotinja.

Decko,ovde se govori o nepotrebnom mucenju zivotinja,ne o klanju svinja na farmama radi ishrane.

Taj kinez je mogao da ubije rakuna pa da ga dere posle.

Link to comment
Share on other sites

znaci mogli su realno da uzmu pistolj za zivotinje,zategnu rakuna i gg niko nista ne bi imao protiv sto oni gule kozu itd itd

ali ovo je poenta da oni pate zivotinje i u tome uzivaju

mislim po samoj logici je lakse odraditi zivotnju kad je ona mrtva iliti kad se ne mice

al ocigledno je da ovi zutaci uzivaju u tome kad gule poluosamucenog rakuna i pate ga.

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

kolko mu izadje jedan 9mm metak, 50 din? skupo mnogo

ne mislim utokom, mogu da ga overe cime god oce, mogu da mu slome vrat...eto, ima i ono sranje sto ubijas prasice s tim, onaj nailgun...

@ostalo na topicu:

PETA su smaraci nevidjeni, al to nema veze sa snimkom, kakve veze ima dal je snimak sa petinog sajta ili sa milenkovog...

da,bar da ga je pre dranja tresnuo o pod kao ono na pocetku...

pa tresno ga je, zato se nije batrgao ko blesav nego onako bezvezno

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi se dele na one koji vole da ubijaju zivotinje, i one koji vole da ubijaju bilo shta... To je u nashoj krvi - niko mi ne moze objasniti kako dete od godinu i po dana koje nikada nije gledalo nijedan krvavi/ratni film odmah zna da dva plastichna vojnika treba da se poubijaju?!? U genima nam teche to nasilje kroz koje su proshli nashi pretci...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...