Jump to content

BLACK MESA


fatboy

Recommended Posts

ovo što kali reče, tako i ja nešto pamtim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Читао сам негде раније да су скратили игру? Нису сви нивои из ХЛ кеца ту? Зна ли неко?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam problem rešio sa krešovanjem tako što sam grafiku spustio na minimum u problematičnom delu, onda ga onda učita to što nije mogao pre, ja vratim grafiku na ful i milina. Samo mi se tada jednom desilo inače to tako da mi krešuje, a da restart igre ne pomaže. Jednom ili dva puta sam se zaglavio da ne mogu da se pomerim, ništa što sejv nije mogao da sredi. Samo ponekad louduje malo duže... sem toga, nisam imao nekih problema do sada. Mada mi je pri početku krešovalo nekoliko puta niotkud ali kad sam pokrenuo opet igru, sve radi.

a da, i grafika mi je skroz ok. Jeste u rangu HL2 i sad već matoro, ali daleko bolje od igre iz '98.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

ne samo to da sam rekao, nego da su pičke što hoće da naplate i prodane sisetine i da treba da crknu gladni i bedni jer nisu u startu rekli "e, evo, prodavaćemo, jebite se" nego su izdali za dž nedovršenu igru i onda se učepili valveu i sad hoće pare.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:tf:

 

 

 

ali ne, stvarno, ovo što stija kaže, razumem da hoće da naplate svoj rad posle toliko godina rada ali opet jebiga, pričaju osam godina kako je besplatan mod, svi se nalože, ovo, ono, izdaju ga nezavršenog i sad hoće pare jer su videli da ima prođu. Živo me zanima koji će to premium sadržaj da bude u plaćenoj varijanti.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...