Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ovde vidim DVA DŽINA...

fail-owned-diva-gina-fail.jpg

ja vidim D VAGINA sto je ultramega fail bio frajer ili riba a verovatno je riba ako je htela da ima registraciju DIVA GINA.

edit: jbg kad me mrzi da citam.....

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Putin_071106021505120_wideweb__300x375.jpg

vladimir_putin2.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

smejem se ko debil u 3 nocu [roflmao][roflmao][roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sa nekog levog foruma

wowfat.jpg

sta wow uradi coveku ;D

Nisam planirao da postujem dan , dva, al eto moram.

Ovo je u rikverc (dokaz, mindjusa), inace taj lik je skoro okacio slike, postao je emo.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...