Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A inace u tom kompresoru se ni jedan deo ne krece brze od zvuka, a izbacuje vazduh brzinom vetjom od zvuka. Please tell us more.

koji je to deo i da li je taj deo alat?

size=7]

DOUBLE EPIC PWN

debilu, ako mohi nesto kaze, ne znaci da je tacno.

mohi ne zna fiziku, mohi ne zna mehaniku, mohi nema zavrsen tehnicki fakultet, mohi nema nikakav fakultet niti je isao u tehnicku skolu.

Link to comment
Share on other sites

Najgori reli korner ikada?

ono sto me je oraspolozilo: lik koji vice "Aj aj aj aj aj" svaki put kad neko ispadne :D

ajajajaj lik je koma ali ovo nije najgori reli korner nego najgori vozachi evah :P

svi sem par njih koche i blokiraju prednje tochkove u krivini ... ti blage veze sa relijem nemaju.

koji je to deo i da li je taj deo alat?

debilu, ako mohi nesto kaze, ne znaci da je tacno.

mohi ne zna fiziku, mohi ne zna mehaniku, mohi nema zavrsen tehnicki fakultet, mohi nema nikakav fakultet niti je isao u tehnicku skolu.

a: mohi zna i fiziku i mehaniku bolje od tebe.

b: nemas ni ti nikakav fakultet, a ako cemo u detalje mozda cak imam vise falkuteta od tebe i dalje.

c: kompresor ima turbinu koja potiskuje vazduh na odredjeni broj atmosfera, malo drugacija ali opet turbina se nalazi i na avionu.

d: supersonicno je bilo sta sto se krece brze od zvuka, pa ti sracunaj kojom se brzinom okrece ta turbina ako te bash zanima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ajajajaj lik je koma ali ovo nije najgori reli korner nego najgori vozachi evah :P

svi sem par njih koche i blokiraju prednje tochkove u krivini ... ti blage veze sa relijem nemaju.

a: mohi zna i fiziku i mehaniku bolje od tebe.

b: nemas ni ti nikakav fakultet, a ako cemo u detalje mozda cak imam vise falkuteta od tebe i dalje.

c: kompresor ima turbinu koja potiskuje vazduh na odredjeni broj atmosfera, malo drugacija ali opet turbina se nalazi i na avionu.

d: supersonicno je bilo sta sto se krece brze od zvuka, pa ti sracunaj kojom se brzinom okrece ta turbina ako te bash zanima.

a: to ne znas

b: mozda

c: turbina nije alat. malo drugacija, ali turbina se nalazi i u mikseru.

d: u odnosu na koje referentno telo da sracunam? ako taj kompresor stoji u mom dvoristu, ta turbina u odnosu na drvo pored se krece brzinom 0m/s dok vazduh koji izlazi iz komp. je ipak nesto brzi od 1og maha.

Link to comment
Share on other sites

a: to ne znas

b: mozda

c: turbina nije alat. malo drugacija, ali turbina se nalazi i u mikseru.

d: u odnosu na koje referentno telo da sracunam? ako taj kompresor stoji u mom dvoristu, ta turbina u odnosu na drvo pored se krece brzinom 0m/s dok vazduh koji izlazi iz komp. je ipak nesto brzi od 1og maha.

Aj da zanemarim ostalo jerbo sam lepo rekao "okrece" i nemam zelju da se nadtrolujem sa tobom, ali za boldovano WAT? Mislim da je u mikseru obichan elektromotor, ali ne drzhi me za rech mozda je i NUKLEARNI REAKTOR jbt ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Aj da zanemarim ostalo jerbo sam lepo rekao "okrece" i nemam zelju da se nadtrolujem sa tobom, ali za boldovano WAT? Mislim da je u mikseru obichan elektromotor, ali ne drzhi me za rech mozda je i NUKLEARNI REAKTOR jbt ...

ta "turbina" na koju si ti mislio se nalazi i u mixeru. samo sam tebe citirao.

inace, turbina ima lopatice i koristi protok gasa/tecnosti zarad pokretanja iste i stvaranja struje (najcesce).

Link to comment
Share on other sites

koji je to deo i da li je taj deo alat?

debilu, ako mohi nesto kaze, ne znaci da je tacno.

mohi ne zna fiziku, mohi ne zna mehaniku, mohi nema zavrsen tehnicki fakultet, mohi nema nikakav fakultet niti je isao u tehnicku skolu.

Pa kazhem iako se ne bih upushtao u raspravo o tome da taj alat ima deo koji se kretje supersonichno - jer nznm ni sam bash kolko podrzhavam tu izjavu, mi BeOgraDjani bi taj alat zvali supersonichnim - vec rekoh shto (ono sa supersonichnim avionom) u prvom postu...tako jbg, shta da ti kazhem mozhesh da objasnish kolko ocesh da taj alat nije supersonichan...ja stvarno nznm nikog ko bi se slozhio sa tobom da to nije supersonichan alat...mozhda bi rekli da tehnichki i nije, al bi ga i dalje zvali supersonichnim :/

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ta "turbina" na koju si ti mislio se nalazi i u mixeru. samo sam tebe citirao.

inace, turbina ima lopatice i koristi protok gasa/tecnosti zarad pokretanja iste i stvaranja struje (najcesce).

Kako si jebeno glup ... gde je ovde turbina?

Hand_Mixer_with_Bowl.jpg

Ja kontam ovde samo elektromotor sa dve meshalice na kraju.

Na kompresoru postoji turbina koja se pokrece najcesce elektromotorom da bi se kompresovao vazduh u komoru odakle se kasnije ispusta velikom brzinom zbog pritiska ... Kontash? Obrnut proces, ali turbina ipak. Na turbo mlaznom avionu imas dva dela turbine, tj cak mozda da nazovemo to dve turbine, gde jednu pokrece eksplozija smeshe i onda ona pokrece drugu koja stvara potisak.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...