Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahaha kakvi su kinezi carevi

saljem im pet puta, nakon uvodnih mailova, zahtev za zvanichnu ponudu za neku opremu sa detaljnijim tehnickim informacijama bla bla bla i oni 5 puta shalju onaj isti mail [roflmao] daj da nazovem tog mr som smitha da ga pitam sta se deshava i naravno da me docheka najbrutalnija verzija engrisha :)

super-sonic-jelly-for-facial.jpg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ali kakvi su to popisi pre nove godine, svi znamo da se pravi popis radi 1. januara ujutru :D

U CC-u imaju popis jednom mesechno...

E da, dobio sam kaznu od GSPa, jel placa to iko?

Ja im ne bi platio ko sto i nikad nisam...kad srede red voznje i kad prestanu da usred spica salju vozila u garazu, onda cu im i platiti kartu...

Link to comment
Share on other sites

FIT, rekao je u nekom od topica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma jok, nego vidim da peje nema nešto (sigurno je opet dao otkaz kompu), a glupo je da vam niko ne kaže.

true, true.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Merio pritisak, 100 sa 60. Mozda treba da pocnem da vodim aktivniji zivot ...

ne pijes i ne pusis dovoljno :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kako mrzim iskompleksirane profesore,koji glume neki autoritet,jer svima se jebe za njihov predmet(muzicko)

kretenka htela da mi(nam:D) zakljuci 3 ali ja sam ustao i rekao NE MOZE TO TAKO!!!!111 i ona je rekla da ce nas pitati sledeci cas! kako sam jak

[V]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja im ne bi platio ko sto i nikad nisam...kad srede red voznje i kad prestanu da usred spica salju vozila u garazu, onda cu im i platiti kartu...

Pa kad biste im placali nesto,mozda bi imali para da poprave autobuse a ne da ih salju usred spica u garazhu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ah, ovaj djecarac Kreator...:)

Malisha, bolje zagrej stolicu...kapiram da vec imas 2 komada za polugodje (kad kazem 2 komada, ne mislim na ribe :))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...