Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ima ili je ko imao problema sa krivom kichmom ?

ja imam i dalje :/

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

NO SHIT SHELRLOCK

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ako me nesto smori to je sportska povreda

treci put za mesec i 2 nedelje, zadnja loza ... ne razumem kako sta zasto, zagrevam se sve po p.s.-u, nit imam pojma kako da sprechim vishe... cao zivot jurcam za loptom i tek sad me snashle ovakve zajebancije

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

definitivno bi sprecio

emo_hitler-web.jpg

Hitler u sushitni i jeste bio emo kad mu malo bolje zagledash psih. profil. Ljudi su ga povredili i zeleo je da umru. Jadan Adolf :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ako me nesto smori to je sportska povreda

treci put za mesec i 2 nedelje, zadnja loza ... ne razumem kako sta zasto, zagrevam se sve po p.s.-u, nit imam pojma kako da sprechim vishe... cao zivot jurcam za loptom i tek sad me snashle ovakve zajebancije

jebi ga matori, to ti je cena ZIVOTA NA IVICI. nama normalnima ce to krenuti da se desava u pedesetoj, a tebi koji zivis 200 na sat u tridesetoj!

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ala sam se veceras nasmejao na tudju muku kao nikada ranije. Gledam ja pregled statistike poseta svog sajta (google analytics) prvi put posle jedno deset dana i izvaljujem da mi se poseta u poslednjih dana uvecala skoro 1000%. Obichno bude do 10 zasebnih posetilaca po danu, a od prvog decembra, za manje od 8 dana skoro 1000 poseta.Prvo sam pomislio da mi nije neki rad izasao na nekom dobrom portalu za ilustraciju/graficki dizajn ali sam onda video da vecina dolazi posle google pretrage. ok, pogledam ja i pregled kljuchnih rechi kada ono, na prvom mestu, ovo - "preminuo milos radulovic"....WTF??!! Da me neko mozda nije obavestio da sam umro, pa dozivljavam onaj fenomen neocekivane posthumne umetnicke slave i priznanja :)....Ali na kraju, objasnjenje je mnogo prozaichnije - zovem se isto kao sin Marine Tucakovic, koji se overdozirao proslog vikenda i zbog kojeg nije bilo gala vecheri one usrane Operacije Trijumf.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

:))

navukao sam se na radiohead k'o malo dete. sad pranje dupeta pa u krpe, sutra pripreme, pakao. jos mesec dana i kraj. e onda pripreme za toefl..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ala sam se veceras nasmejao na tudju muku kao nikada ranije. Gledam ja pregled statistike poseta svog sajta (google analytics) prvi put posle jedno deset dana i izvaljujem da mi se poseta u poslednjih dana uvecala skoro 1000%. Obichno bude do 10 zasebnih posetilaca po danu, a od prvog decembra, za manje od 8 dana skoro 1000 poseta.Prvo sam pomislio da mi nije neki rad izasao na nekom dobrom portalu za ilustraciju/graficki dizajn ali sam onda video da vecina dolazi posle google pretrage. ok, pogledam ja i pregled kljuchnih rechi kada ono, na prvom mestu, ovo - "preminuo milos radulovic"....WTF??!! Da me neko mozda nije obavestio da sam umro, pa dozivljavam onaj fenomen neocekivane posthumne umetnicke slave i priznanja :)....Ali na kraju, objasnjenje je mnogo prozaichnije - zovem se isto kao sin Marine Tucakovic, koji se overdozirao proslog vikenda i zbog kojeg nije bilo gala vecheri one usrane Operacije Trijumf.

Sad ti overih sajt, trofej Zlatibora...svaka chast na ideji spajanja pahuljice i lopte,fenomenalno je ispalo ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

edeste, nije se spavalo, sad skola, ako to dobro prodje onda ce to biti jako dobar,superultrafantastican dan :) ako ne, onda ce biti fantastican :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...