Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro !!!

Dan pun obaveza me ceka ... samo da napravim plan da najbolje iskombinujem isti

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Na Gotenksa:))

Zar je moguce da sam prvi,jeeejj :))

Gruja i ja smo carevi :)

naravno da je na gotenksa...sasukea...synda...

POZDRAV I ALL HAIL SASUKE!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

OD DANAS SAM STREJT!

Do danas si bio gej?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odradio kolokvijum solidno.

Sad gledam nešto da overim po netu. Pa odoh da dremnem malo.

E da, da ne otvaram novu temu - Da ne zna neko gde mogu da kupim stipove Garfilda? Onako različitivi stripovi u jednom većem izdanju. Ako neko zna neka napiše ovde ili neka mi pusti pm.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Najnovija vest: Bugari usli u Sofiju...:)

Iskucao neki pravilnik, ocu dumrem koliko mi se spava...u subotu zabo do 5 ujutru na raznim mestima po gradu...nisam uopste stigo da se oporavim u nedelju :(

Jedva cekam didem kuci...:)

also:

Jeftiniji internet krajem decembra

09:17 | Izvor: B92

Beograd -- Monopol na distribuciju interneta u Srbiji ukida se krajem decembra i očekuje se da će cena internet usluga pasti.

Za razvoj interneta u Srbiji 2009. godina biće ključna jer će, prema rečima provajdera, prvi put u našoj zemlji početi masovno postavljajnje optičkih kablova. Očekuje se da će cena interneta pasti, kao i da će biti moguće uvođenje visoko kvalitetnog televizijskog programa.

"To znači 100 mbps (mega bita po sekundi). To ne znači da će svako imati 100 mbps, ali će po želji to biti moguće. Biće moguće uvođenje digitalne televizije, IP televizije i slično", kaže Simo Ivaneža iz Udruženja provajdera.

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...