Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nakon višemesečnih masovnih protesta nakon lokalnih izbora u Srbiji novembru 1996, 21. februara 1997. predsednik Skupštine grada Beograda postaje Zoran Đinđić. Đinđić tokom prve radne nedelje posećuje Sektor za metro Zavoda za izgradnju grada Beograda, „odmrzava“ metro projekat, dogovara da se odmah pristupi izradi programa, raspiše tender, završi Regulacioni plan centralne zone sa metroom suspendovan 1982. i otpočne izgradnja, i 1. marta 1997. izdaje nalog Sektoru u ovom smislu

chovek ce iz groba da nam sagradi metro, jbt.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja ono zavrsio i uzeo 5 tuborg lemon i pijem pijem i ono dupli smirnof red bul dva tri,i pijem tu ovo ono zalepim after shok na dlan i bacakam se kad ono ludnica kovin,pa havaraija i jebote ne znam sta cu sa sobom,a svi u glas,i ja tu smiri,i onda u drugi has,tmao cevapi i onda bleja i pesma,i na kraju volendam roda me podesete i ja se tu smorim i onda udri tuci i na rkaju evo me kuci ladim jaja [:D] [ [8D][8D][8D][8D]

a jel bilo GIVE IT AWAY GIVE IT AWAY GIVE IT AWAY NOW ??! \o/

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ih sto ne volim posne slave :>

Ocekivao serious zakidanje pecenje+ruska kombo i slicno kada ono ... riba i jos neke posne zezancije :((((

Sada se spremam na drugu da idem ali znam da vise necu ulagati nade jer znam da nece biti mog fav komboa (a i verovatno omiljenog medju ostalim rurovcima xD )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Slava je juche bila posna zato sto pada u petak a ne zato sto je vreme posta. Sveti Mrata koji je u ponedeljak je poslednja mrsna slava u godini pred Bozicni post.

A domacini razlicito slave slave koje padnu u posni dan. Na primer kod nas se samo posno "podigne" slava, tj. samo se za rucak jede posno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...