Jump to content

Peroooo


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma jesi, nema drugog sa gej kozhnom torbicom - ja uglavnom banem na 1o2, izcimaj me sledeci put kad me vidish...ja sam bash sad na faxu u sushtini...al ovo je valjda 1o3 sad...

u srednjoj radimo samo knjizevnost, to je ok, postujem, treba procitati knjiga i obogatiti recnik, ali bi mogli posle 4 godine pauze od gramatike, na faxu uvesti istu! kad vec imamo sociologiju na svim fakultetima, pa mogli bi barem i jedan jednosemestralni kursic iz gramatike da odradimo.. sta fali?!

moramo da iZcimamo nekog ministra da nam to sredi..

nhf dreade ali meni takve stvari bodu oci :D

Link to comment
Share on other sites

izcimaj ruzno zvuci...

nisam rekao da bismo mi mogli uvesti gramatiku, vec, 'tamo neko', trece lice.. edit. a-ha, druga recenica. omg mesao sam misli dok sam pisao recenicu, hteo sam napisati "...kurs iz gramatike da nam ubace..", a posle sam se predomislio i napisao ovo.. tt

ali za knjigu.. paaa "...treba procitati 'brdo' knjiga...", a ne "...treba procitati 'brdo' knjige"

izcimaj ruzno zvuci...

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

u srednjoj radimo samo knjizevnost, to je ok, postujem, treba procitati knjiga i obogatiti recnik, ali bi mogli posle 4 godine pauze od gramatike, na faxu uvesti istu! kad vec imamo sociologiju na svim fakultetima, pa mogli bi barem i jedan jednosemestralni kursic iz gramatike da odradimo.. sta fali?!

moramo da iZcimamo nekog ministra da nam to sredi..

nhf dreade ali meni takve stvari bodu oci :D

Daki nisi u toku sa shabanskim slengom xD

No for the record, imao sam 8 iz Srpske knjizhevnosti i gramatike koju mi imamo :P

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...