Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, bas se dvoumim izmedju mutiliate sa daggerima (neki kombinovani spec) ili sinister sa swordovima i combat specom. Fora je sto sam skoro tradeovao acc za roga pa nemam ideju sta bi bilo pogodnije za leveling.

E da i isplati li se sada dati 5k golda za epic flying skill, jer se nece koristiti do lvl 77 koliko znam. Opet, ne znam da li ce da nerfuju cenu skilla, i kako ce se zaradjivati pare u wotlk

isplati se, nece sigurno smanjivati cenu, to nije blizzardov fazon

a i bice lak farm u wotlku.

svi su kukali i za epic non flying mounta, pa su ga u bcu uzimali iz picke i to vise komada

Link to comment
Share on other sites

sistem restore?

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da sjebem komp i sad ne mogu da ga vratim u normalu. A samo sam hteo da instaliram "najnovi" drajver za graficku.

koj grafičku?

A što se toliko iščudjavaš HK-ovima i conqueror titulom? Skoro dve godine je prošlo od TBC-a, mislim svaki kršteni BG addict je trebalo da ima i jedno i drugo. Što kaže jedan blood elf meni pre mesec dana, "quite easy, title is nothing special". Pogotovo što je ovaj lik hiler.

Link to comment
Share on other sites

Yay, dobio sam anzuovog mounta na rollu sinoc! Ostatak grupe me intenzivno mrzeo :P

edit: samo sto sam sad magnet za sve idiote u BGovima, u WSGu su svi redom skretali od trcanja ka zastavici da bi mene presreli [:D]

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Yay, dobio sam anzuovog mounta na rollu sinoc! Ostatak grupe me intenzivno mrzeo :P

edit: samo sto sam sad magnet za sve idiote u BGovima, u WSGu su svi redom skretali od trcanja ka zastavici da bi mene presreli [:D]

Radio sam jedno 20ak puta Anzua za mounta. Uvek je dropovao neku glupost.

Uspeo sam da sjebem komp i sad ne mogu da ga vratim u normalu. A samo sam hteo da instaliram "najnovi" drajver za graficku.

Safe mode > deinstaliraj nove drajvere

Last known configuration radi ako imas ukljucen system restore ( Control Panel > System > System Restore - po defaultu je ukljucen system restore )

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Yay, dobio sam anzuovog mounta na rollu sinoc! Ostatak grupe me intenzivno mrzeo :P

edit: samo sto sam sad magnet za sve idiote u BGovima, u WSGu su svi redom skretali od trcanja ka zastavici da bi mene presreli [:D]

Meni je pao prvi run :)

Ceo Frostmane me mrzeo do jaja (neki verovatno i dalje [:D])

U bilo kom BG, shto ti kazesh, imash 3-4 random lika koji te whisperuju "OMAGAD, where u get taht from".

A pre par dana me Marlena napushio shto ne igram vishe tog lika na kom mi je mount [:D]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...