Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A zasto ti slusas Ensiferum a ne zoves se Ensiferum? :)

Edited by Grašak_elemental

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Logicnije je Kilijevo pitanje imo.

JESI SE UVUKAO KILLIJU KAKO BI TI REKAO KOJE ROTACIJE DA RADIS NA PALADINU?A?

omfg kako me iznerviraju ovako spam botovi koji trce za ljudima i jedu govna koji su ovi izasrali

edit:

nick mi je kibo a ne slusam sabana saulica?

zasto?cudno..hmm

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Manoware, ja uopšte tebe ne zajebavam, niti znam ko si, niti me zabole za tebe. Zajebavam ljude koji su mi simpatični. Slobodno se opusti malo i nasmej i posmatraj ovo iz vedrog ugla: nisi mi ti smešan, već mi je smešna pomisao da u wowu postoji skill "cocking" i bilo bi mi isto smešno da je postovao bilo ko, ok? 'Ajde malo relax i osmeh na lice. :)

Moj drug je pre koju godinu umesto "ćorsokak" rekao "sorćokak" i ja se i sad smejem kada se setim reči, a ne njega, a tako je i ovo. Ok? peace+love+harmony?

Link to comment
Share on other sites

Koj vam je kurac svima, ne isplati se rerolovati JC vise.

1. Pola servera je JC.

2. Jc kao profesija samom crafteru donosi manji bonus nego BS ili Eng ili Inscript ili biok koja druga profesija.

3. Ne zaradjuje se vise kao u pocetku, sad jedva ide posao.

4. Kad stignete do tog skilla da pravite trenutno najace (superior/rare) gamove, kasnicete sa desingovima zato sto treba 3 dana da se kupi jedan ili da se plati na ah 600 g za 3 tokena.

A ja jedva cutujem za 5/10/20 g i jose se ljudi bune, preskupo im je. Na ah sam danas video 19 spell gem jeftin od necutovanog crvenog gema. To sad polako propada.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Pa to sam i rekao JC se ne isplati... Ne isplati se ni kupivina recepata, da li je zapravao pametnije prodati 3 gema i uzeti 500-600g ili kupiti recept i onda na trade cutovati 100-150 istih da bi vratio ulozeno? Ja nemam ni jedan jedini recept od onih sto se kupuju... 2-3 lika naplacuju 1-2g po cut gemu

jc se rola da bi u pvpu imao 0.1% vise statsova od protivnika a ne da se zarade pare.

Vecina uzima JC zbog para ipak...

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam koje su to druge profesije koje su jache od JC-a gledajuci statse koje ti daju, JC daje 3 jaka gema - kad se sve sabere i oduzme ta 3 jaka gema daju bonus statsima kao 2 extra normalna gema. Sve druge profesije daju isti bonus, blacksmithing socketi, leatherworking enchanti, inscription enchanti, sve je to = 2 bonus socketa, s tim sto nijedna od tih profesija ne daje socket bonuse kod itema, dok kao JC mozes da gurnes 3 prismatic gema u sockete manje bitne boje i dobijes bonuse tih itema.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Vecina uzima JC zbog para ipak...

vecina ljudi su uglavnom retardi

@killy - jc daje tri jaka gema, bs daje 2extra socketa - shta je jache?

vec godinama pricas kako je bs najbolja profesija samo zato sto je ti imas

a nisi pogledao da recimo leatherworking daje enchant na wrist od 114 ap-a

Link to comment
Share on other sites

ja nikada nisam rekao da je bs najbolja profesija. shtavishe, bs je oduvek bio najsjebanija profesija i jedina koja nikada nije davala perspektivu zarade u wowu. period od izlaska tbc pa do s3 je vredeo samo zbog oruzja ali ni tada chovek nije mogao da zaradi od BS. i ovo "shta je jache?" nije prozivanje, nego te pitam da mi kazhesh, poshto je meni ok i jedno i drugo.

i da, bs jeste profesija koju sam imao tokom bar 70% vremena provedenog u wowu [:)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...