Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

http://armory.wow-europe.com/character-she...l&n=Senator

Jel imate neke sugestije za enhancement shamana, koji gear da jurim, pa da pocnem da radim heroice, jer sad svako u lfgu kenja da je losh gear. Ja sam skroz zadovoljan, tek izlevelovao.

Dok sam josh igrao WoW omiljena stvar su mi bili heroici,a i pre TBCa 5man instance i 10man UBRS.Nekom to deluje glupo pored svog sadrzaja , ali sticajem mnogih okolnosti jedino sam heroice mogao da igram koliko god sam hteo i kad god sam hteo.Svaki put sam pokusavao nesto novo,ili brze da ocistim ili da solujem sto vishe elita (ako je moguce) , nadjem najbolji put itd.. I ako mi je iko isao na zivce , to su LFG tardovi koji inspektuju ljude i prigovaraju za gear.Kakav jbn gear za heroic?? Pa kao nece da ide ako ne nadjes drugog dps-ara, pa drugog tenka , pa drugog healera ..Pa kad sam isao sa altovima , nece niko da te zove.Cirkus.Sa 1g mozga ljudi bez ijednog itema mogu da ciste heroic.

Back to the topic.Sta ja znam , nisam pratio sta se desava u novoj expanziji konkretno za ench.shamana ali mislim da je sustina ostala ista.Ench.shaman je uvek bio gear-zavistan vishe cak i od warrior-a , i jedini stat koji dominirao je bio strength.Nesto slicno kao sa retri palom sada.Neke osnovne stvari , kapuj hit u odnosu na lvl mobova koje sreces, i koliko ti gear dozvoljava dizi strength uz naravno ostale statove koliko je to moguce.

Uvek sam bio odusevljen likovima sa elitist jerks-a pa evo ako te interesuje:

http://elitistjerks.com/f47/t20765-shaman_enhancement/

http://elitistjerks.com/f47/t15809-shaman_windfury/

http://elitistjerks.com/f47/t15596-melee_combat_mechanics/ I na kraju , da se testiras :

http://theorycraft.narod.ru/

Cheers.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kreatore koliko dpsa radis kao oomkin? Naravno mislim ako imas recount. I ostajes li bez mane?

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Nemam recount :/

Za divno cudo, nisam ostao bez mane ni na jednom bossu, ali kad sam radio pre par dana Noth the Plaguebringera, ostao sam bas bas brzo bez mane, nismo stigli ni do pola healtha. Inace brzo ostajem bez mane u svim instancama, i to me jebe uvek. Innervate je uvek najvise koriscen :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

- much enhansment specc

-pokupis sve mana rege talente i koristis water shild sto ti omogucava da uzimas leather iteme

- sto se tice statova raidwise: hit(367) > expertize(26) > ap (agi, kakav crni strenght) > crit > haste

- za heroike nadji drugare

- ne ocekuj da pravis neki ozbiljan dmg, bar gledaj da ne zajebes nesto u istanci pa da te ponovo pozovu.

- koristi wf/wf dok ne nabavis raid gear a kad to nabacis valjda ce ti neke stvari biti jasnije pa ces i sam moci da procenis.

- juri prvo chest mail sa hitom ne secam se koja je reputacija u pitanju, i trinket iz nexusa.

http://elitistjerks.com/f47/t20765-shaman_enhancement/

to ti je neka osnovica, mada po meni grese u mnogo stvari ali tebe to ne bi trebalo da zamara :)

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

i koliko ti gear dozvoljava dizi strength uz naravno ostale statove koliko je to moguce.

naxx moze i pored laga da se igra eventualno problem na tadijusu.

al zato malygos f2 ili satarion sa 2 ili 3 ada auuuu zlo i naopako, ali najace od svega je kad su u f2 na maly popnes na tanjiric od tog momenta ti radi savrseno dok svima ostalilima laguje... ima logike NE.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

nije problem u patchu

problem je sto 300 guildova sredom radi nax

Moze biti jedan od razloga ali i nemora. Do sada smo uvek radili sredom i bez laga. Fora je sto posle prvog shift-a na bossu umre 10 ljudi i lag nestane ali nema sanse da se ubije 15man :S

Kazu da je naxx lag povezan sa wintergraspom i da rade na tome.

Link to comment
Share on other sites

u wintergraspu kad ima 200 ljudi tu je lag po 10 sec

ali sigurno ne moze da bude povezano tako jer wintergrasp traje 30min a raid duze

i ako laguje sve vreme za raid onda ne moze da ima veze sa tim fajtom

ja inace danas treba da zavrsim nax sa 20 ljudi za achivment ostao nam jedan wing i safiron i kt

pa se kace screenshotovi ako uspemo \o/

Link to comment
Share on other sites

Uspecete 20man np. Stvarno je smesno. Gm popizdeo juce zbog laga ali i zbog nekih koji stalno fejluju :D

U fazonu je da se radi imortal tek onda kad 25 ljudi bude imalo Undying. Realno.

I dalje ima likova koji ne umeju da skoce sa platforme do thadiusa ili da odrade heigan dance. Zaista sramota posle 20 runova :D A da ne pricam na sarth firewall, void zone i jos mnogo drugih stvari koje zahtevaju uberskill :x

Link to comment
Share on other sites

i ja sam isto zaprepascen kako ljudi failuju na glupostima. Izgleda ko da sto vi se blizz olaksava pve to ljudi sve vise igraju ko retardi. Prvi put kad sam doshao na sarthariona i dok smo tukli prvog drake spawnovao mi se void zone pod nogama i iste sekunde sam se pomerio jer sam znao da crna rupa na zemlji sigurno nije zdrava ;p. A neki ljudi konstantno umiru od toga -.-. I stalno kenjaju "sry lagg :("

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

utorak navece vidim da nisam uradio obsidian 10man,reko ajde da napravim neki brzi pug samo da uzmem 4bedza

i sad okupim ja tu neke ljudi(2healera,tanka i ovo dipies)i kao kog cemo bossa prvo,ajde onog levo(ne pamtim im imena)

uglavnom fora je da tank i 1 healer stoje napolju i biju bossa a dipies i healer idu unutra i ubijaju addove.

i prvi put sve super,kad vidis spawnovao se drugi portal svi uleceu,ja gledam i tank se zaleteo,govorim mu da stane,ne jebe zivu silu lik upada u portal,mene mini boss oneshootuje i posto nije imao koga da udara resetuje se.slatko mi je bilo replaceovati ga :)najsladje ^^

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Bas su laki ti bossovi, levi i desni su isti, lagani, kod ovog u sredini sam morao da rokam Starfall / Hurricane / Typhoon...

Krenuo danas na titulu Explorer, pre nekih dva sata krenuo iz STVa ka severu, sad stigao do EPLa, al u prolazu resim da svratim da se pozdravim :D

a3e04d3975.jpg

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...