Jump to content

Europe's best nightlife


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ah ok onda, serije su pravi izvor preciznih informacija!

odo da vidim gde je ambasada venecuele, ribe su vrh, svi imaju do jaja kola i uvek se uzmu na kraju.11!!1

Pa kako nisu,evo pogledaj samo porodichno blago i bolji zivot :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

edit: pre nego sto se javi ivan da me nabada sto generalizujem

[:X][:D]

Nema duše ni kod Španaca, samo se deru u glas i izigravaju neku temperamentnost, a u stvari su plitki ko kurac i samo gledaju da se krešu međusobno. Jebo takvu zemlju.

Gledao sam na teveu seriju koja bi trebalo da dočarava njihov svakodnevni život.

A i bio je komšija u Španiji letos, kaže da su vrh, al znajući ga, to je to.

ahahahah, vudi svetski putnik!

Link to comment
Share on other sites

kada smo vec kod spanaca, srbije evo jednog meila koji sam primio sinoc ali na koji josh nisam odgovorio jer iskreno ne znam koliko iskren da budem da ne bih coveku srushio sneska....

"Hi there, Milos!

My name is Daniel and I'm an illustrator and graphic designer currently living

in Spain. Next year I'll be visiting Belgrade and I've been seriously

considering about moving there. I've been living in The Netherlands and Germany

for some years and travelled -as much as I could- through more eastern

countries, which I find extremely attractive. So, hoping to not disturb you with

my email, I wanted to ask you about the possibilities for working there. I know

you're more into corporative and web design (I saw your page and also the

Mongoose one), but I was wondering if you knew about a webpage or service there

that would help me to find my way in your beautiful city. I would love to have

contact with some Editorials, Magazines, record labels, etc, since my wish is to

concentrate more on the illustrative/artistic part. Right now I have jobs from

Spain and other countries, but would love to really get into the serbian move,

you know.

Hoping to hear soon from you and thanking you in advance your attention and

patience,"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

I would love to have

contact with some Editorials, Magazines, record labels, etc, since my wish is to

concentrate more on the illustrative/artistic part.

lol, jel zna covek sta znaci kontakt u danasnje vreme.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa kod nas kontakt da bi dobio priliku da ilustrujesh neki editorijal u domacem vogu/kozmu/sofiji itd znachi da popushish liku kao sto je Nesa Klik ili da im uvrshish pola kila belog.

Na stranu sto se kod nas, u nijednom domacem (ne samo modnom) casopisu ne koriste ilustracije domacih autora nego kada treba da se odradi nesto zna se - nadjesh malog pasenoka koji je kupio DSLR za 1000 evra i misli da je povukao boga za muda zbog toga, dash mu u ruke jedan kisobran za difuzno svetlo, eventualno onaj prstenasti reflektor sa sijalicama, spojish ga sa nekim pre-op trandza sminkerom i voila - dobio si modni editorial.

Jedini casopis za koji sam siguran da koristi ilustracije domacih autora u svakom broju jeste Politikin Zabavnik i na tome mu svaka cast. Ne rachunam ove publikacije sa politicki inspirisanim karikaturama

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

z0mg z0mg z0mg

ne mogu da verujem da mi se to potkralo.

pa dobro, sekao sam nokte na nogama dok sam pisao.. xD

JAO NE

sad ce doci marmen i reci PODKRALO

Nisam ja toliko zaludan kao ti i Ivan_ da samo gledam kada će neko da pogreši.

Zanimljivi smo mi strancima samo u tom kratkom periodu od 2-3 nedelje, koliko ovde ostanu. Inače većina stranaca koji su malo duže živeli ovde i osetili drugu stranu naše (nazovimo) kulture je uglavnom otišlo iz Srbije.

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od toga shta zele stranci od zivota u nashoj zemlji - mnogima se svidja nashe "polako" i "lako cemo to srediti" i mnogi zbog toga i ostaju kod nas. I ne treba zaboraviti da mi imamo vrhunsku klopu i pice, nismo ruzni, volimo zajebanciju i imamo shta da pokazemo i od prirodnih lepota nashe zemlje.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Jedini casopis za koji sam siguran da koristi ilustracije domacih autora u svakom broju jeste Politikin Zabavnik i na tome mu svaka cast. Ne rachunam ove publikacije sa politicki inspirisanim karikaturama

Svet Kompjutera koristi ilustracije domaceg autora. Digital je dosta dugo radio to isto, to je ono sto ja znam.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja toliko zaludan kao ti i Ivan_ da samo gledam kada će neko da pogreši.

Zanimljivi smo mi strancima samo u tom kratkom periodu od 2-3 nedelje, koliko ovde ostanu. Inače većina stranaca koji su malo duže živeli ovde i osetili drugu stranu naše (nazovimo) kulture je uglavnom otišlo iz Srbije.

koliko ti stranaca koji su ziveli malo duze ovde i koji su otisli iz srbije poznajes?

ja znam 5-6 koji zive ovde 5+ godina i odusevljeni su srbijom i nemaju nameru da se vracaju nazad

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

normalno, moze da prca na akcenat nase gotivne cupike, a u rodnoj grudi ga ceka elizabet sa BMI 30, malim sisama, i rutavim dupetom xD

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...