-
Posts
16,096 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Everything posted by G!!!
-
hvala i od mene :)
-
perverzija :) a ne lozim se na alfe uopste
-
mogla bi i zastava da aktivira retro modele, bilo bi vrh :D
-
ako je slobodno moze Sacred Citadel :) hvala
-
ja sam shvatio da si ti vec igrac kada pocnes igru :) ne znam kakav je kraj mada kazu da je plitak, naveli su da igra ima nesto oko 20+ sati igranja, i kazu da je moglo i trebalo jos sadrzaja da ima valjda cu stici do nove godine da zavrsim igru :D
-
necu komentarisati skarlet u ghost in the shell, totalno mi je neprihvaltljiva za tu ulogu Ali zato Kong Skull Island !!! ZOMG do jaja deluje, samo da nisu otkrili sve u trejleru
-
pa odigrao sam jos malo vise, i realno mogli su se malo potruditi da toliki dijalozi imaju neku malo vecu svrhu :) ok ok kada pogledamo bethesdine dijaloge i tako jos neke, nema veze ne treba uzimati za zlo, ali opet mogli su biti malo svrsishodniji posle nekog vremena, borba je poprilican clusterfuck i dalje, samo malo manji nego u POE, ne zna se ko pije a ko placa, AI ne postoji, svi se nabiju na gomilu i ne vidis ko sta radi, pa i potencijalno zabavan mikromenadzment se svodi da nemam pojma ko koga tu u stvari da prostite kara
-
i pola tehnicara su botovi :) i onda su botovi karali botove u pauzama za odrzavanje, mislivsi da su samo ljudi koji imaju perverzne misli i onda ce korporacije da izvuku "the code" na kraju sezone u stilu melgalomanskog klifhengera i u drugoj sezoni da ga imeplementiraju u svoju armiju klonova, i onda ce entoni sa svojim westworld domacinima da se fajta protiv klonovske armije FUCKYEA
-
sinoc sam opet malo citao, pardon, igrao :D au koliko teksta i pozadinskih prica, ali je nekako sve pitkije u odnosu na POE malo me vec svrbi da opiknem i nekakvu borbu :D
-
ko bi da igra nesto sa originalnom pricom i zapletom to je to piknuo sam sinoc mozda nekih dva sata sve u svemu i igra je vredna vremena (mozda i para al to cemo tek da vidimo) nagovestavaju da ce replay value biti znacajan, da ima mnogo razlicitih izbora i posledica, da sve utice na pricu i za sada deluje tako (mada prekratko sam igrao da bih uopste to osetio) ima dosta finih detalja, skillovi napreduju sa njihovom upotrebom, i deluje veoma konkretno lore je odlican, lako ispratis pricu sa svakojakim tooltipovima u dijalozima (uvek je oznacen tekst koji kada stavis pointer dobijes naknadne informacije bitne za celu pricu i dogadjaje) fajt deluje unapredjen u odnosu na PoE iako se vidi da je sve jako slicno, ali je sve fluidnije postoji kombo skill koji dobijas u grupi, pa tipa prvi mlatne neprijatelja i onesvesti ga a drugi clan grupe pridje i secne ga izazivajuci mu bleed efekat :) vrh takodje jako je bitno kakvu reputaciju imas sa svojim clanovima grupe (sto je bolji taj clan dobija jako koristan i sjajno dradjen skill), onda reputacija sa razlicitim grupama, dijalozi su sjajno odradjeni dobijaju nove opcije u zavisnosti od reputacije i skilla, kao i samih karakteristika tvog lika dijalozi su text heavy, sa po kojim voice over-om da razbija monotoniju nemam pojma kuda i u kojem pravcu prica se razvija jer razvoj igre nisam uopste pratio i osecaj je fenomenalan e da, borbe je bilo jako jako malo za ovo vreme sto sam igrao, iako je u principu ovo kao neki uvodni deo gde jos hvatas sta se desava i kakav je zaplet i koja je tvoja uloga u svemu tome
-
rajan gosling pijanista, u romaticnom mjuziklu... zaista tesko moze da prodje
-
+1 za gledanje serije u cugu, meni ovo gubi poentu totalno izgubim vajb serije od epizode do epizode :)
-
a ok kakav sam baksuz ako uzmem od madjara nesto ce da rikne (g4 fazon)
-
jel entoni hopkins pojeo mozak svog partnera ili ne :D
-
ja ne znam za to pravilo da nase prodavnica harvera redovno koriguju cenu grafika kako vreme prolazi :) mozda se nesto drasticno promenilo u poslednje kolko vec 2 godine
-
loot and enemy lvl scaling Enemies will scale within a level range, and their level becomes fixed when they are revealed by fog of war. So if you see an enemy and they are level 5, then leave the area, gain several levels and come back, they won’t suddenly increase in level. They’ll still be at level 5. On a different playthrough, if you went to that same area for the first time at level 8, the enemies would be a higher level. Items are hand created rather than randomly generated. Most of the key/named items are hand placed, with some available as random loot drops.
-
smoriste topik sa avatarom, imate pm i da, fato nemoj da prodajes taj bangavi hard to je bas bas losa karma
-
will do, ako vec nije postavljeno
-
ma da li su oni grafiku koja ce u amerikama da kosta 139$ namakli na 280 eur (aka 310 $$) u srbiji p.s. e da bocnuo sam one predatore i rade sasvim ok sa beast modulima :)
-
BATTLETECH - Tactical Mech-Combat (novi MechCommander?!?)
G!!! replied to G!!!'s topic in Strategije
uu pa bas fino. hoces u njoj i pikati igru :D -
BATTLETECH - Tactical Mech-Combat (novi MechCommander?!?)
G!!! replied to G!!!'s topic in Strategije
a selfi ?? :P -
Nevada se uveliko prevodi na engleski ! :) http://www.nma-fallout.com/threads/fa...Фаллаут-Невада.207311/
-
proc je i5 3570k, mem sam uzimao sa idejom o overklokingu, lol momenti nerealnog entuzijazma , nit vremena nit zivaca da se zezam :| nemam pojma ni za koliko bih mogao da prodam ove moje module, neke ideje ? ili da uzmem dva modila po 4 gb predatora, bocnem ih pa ako rade super sa postojecim - odlicno, ako ne onda idem dalje
-
Cdkeys 47$ http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-pc-origin Greenmangaming 49.99$ https://www.greenmangaming.com/games/battlefield-1/ Origin je ubedljivo i nenormalno skup. Ovi i u preprodaji su razbijali po komentarima Sa druge strane ja sam dobio igru, nisam je kupio na pomenutim sajtovima. Treba proguglati ali ranije sam uzimao preko ova dva sajta i bilo je sve ok
-
ahoj imam 2 x kingston khx2400c11d3/4gx rama i ubacio bih npr jos 2 x 4 gb ali ovih modula vise nema, u pitanju je Kingston beast serija i zasto je vise nemam pojma U glavnom frka mi sad, nemam pojma kako i koliko je funkcionalna kompatibilnost modula sa razlicitim podesavanjima, fazon sada mogu da nabavim HyperX Predator HX324C11PB3K2 ili nesto slabije Ploca je GA-Z77-D3H, pa bih hteo da bocnem 4x4 gb (to mi je najlaksi kombo nego da prodajem postojece kupujem 2x8gb)