-
Posts
11,439 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Everything posted by cali
-
U Kreuzberg sa ostalim Turcima!
-
E da Dule, ako ti je smor da čitaš pravila na nemačkom, Boardgame Geek ti je najbolji prijatelj. Tu možeš skinuti pravila na engleskom i još milion stvari vezanih za igru.
-
Društvene igre napravljene po strategijama su novelty, jer ono zbog čega su popularne često ne može da se prenese na pspir. Imam Civ i StarCraft, imaju 10% stvari iz video igara i nemaju njhov zarazni faktor; Civ je brutalno pojednostavljen, SC rešava borbe kartama koje imaju veliki random faktor (zergling uništi bcruiser). Probao sam još neke poput WoW, EU i stekao isti utisak.
-
Ne bih imao pojma šta gledam na mapi, sve deluje isto.
-
Као што је објавио ко је убио Оливера Ивановића?
-
Odgledao juče i prijatno se iznenadio. Kapiram zašto su Flow i Anora dobili oskare, iako sami po sebi nisu remek dela kinematografije; svima je dokurčilo da gledaju generička holivudska CGI sranja u kojim glume Zendaja i Dvejn Džonson. Oba filma su iskočila iz šablona i zato su tako dobro prošli. Što mladenq kaže, jako su uverljivi likovi i cela radnja, zato i mora biti praznog hoda u radnji. Čak bih ga opisao kao "Zgodna Žena u stvarnom životu".
-
Hvala svima, izgleda da mi ne ginu drugari od drugara 😄 Civic i Stepway su previše, ali i Yaris i Jazz deluju kao super opcija u toj klasi. Samo da nađem preporuku i za majstora 😄
-
Da li mi preporučujete nekog "savetnika" za kupovinu auta? Žena bi da uzme C3, Klio ili Pežo za 3-5 hiljada €. Znam neke osnovne stvari da pogledam, ali pošto su to 15 godina stari automobili, cenim da bi me iskusno oko spasilo mnogo muke.
-
Jbt 6 godina od E3 trejlera 😄
-
Pomenuli su negde 15k€
-
Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja
cali replied to Failure.Sanitarium's topic in Rastibudjilizovane klejbezable
Ipak nije Sensei toliki retard, već valja 2.000€/m2 u Jakovu 😄 15 minuta do Airport Cityja, ovaj je luđi od Sejnta i 7 minuta od Višnjičke Banje 😄 -
Жељава осветљена са 148 лампи https://www.facebook.com/ivica.meglic/posts/pfbid06DpsJVaQeD8iHk74Eotu7isucCzFDZ2Ev21zHvb4gaL6RKEiew6jsEVS1wZV4zGMl
-
Izgleda da su pirotehnikom zapalili krov objekta
-
E-ćopavac, kad se potroši baterija 😄
-
Zato sam bunario po kolekciji igara koje je Epic besplatno delio, i izbunario biser - Kingdom Come: Deliverance. Pošto su dvojku baš nahvalili, probao sam keca pošto je i on dobio dobre ocene. TL;DR još jedan biser evropske gejming industrije koji odskače od američkog šablona RPG igara. Potpun sandbox, moralno siva igra (upravo sam tražio mito da obezbedim čoveku pa preživi, i ne postoje nikakve reperkusije), kompleksne mehanike, i centralnoevropski setting. Što se mene tiče, War Horseov KCD ide rame uz rame sa CDPR ovim Witcherom i CP, i GSC Game Worldovim Stalker serijalom.
-
Sve pohvale inženjerima koji su napravili 747
-
A šta ako ga kupim pre oktobra 2024.?
-
Još lik upao na turnir kao "lucky loser"
-
Tako je, plus nema pauze u toku misije.
-
Највећа објективна замерка је што не можеш да је играш по мало повремено. Постоји механизам снабдевања водом, и ако ти у склоништу нестане воде, губиш доста. Поред тога игри треба још годину дана развоја и балансирања да би се рекло да је уживање за игру.
-
Ne znam gde bih stavio ovaj klip - Powerpuff Girls live action serija koju smo umalo dobili pre 10 godina 😄 Ovo je jedini link koji ima bar deo trejlera, a da nije dodato još 8 minuta kenjanja content kreatora
-
Ne znam zašto, ali Lakijeva ideja me podsetila na ovu igru