Jump to content

cali

The X
  • Posts

    11,439
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    69

Everything posted by cali

  1. U Kreuzberg sa ostalim Turcima!
  2. E da Dule, ako ti je smor da čitaš pravila na nemačkom, Boardgame Geek ti je najbolji prijatelj. Tu možeš skinuti pravila na engleskom i još milion stvari vezanih za igru.
  3. Društvene igre napravljene po strategijama su novelty, jer ono zbog čega su popularne često ne može da se prenese na pspir. Imam Civ i StarCraft, imaju 10% stvari iz video igara i nemaju njhov zarazni faktor; Civ je brutalno pojednostavljen, SC rešava borbe kartama koje imaju veliki random faktor (zergling uništi bcruiser). Probao sam još neke poput WoW, EU i stekao isti utisak.
  4. Ne bih imao pojma šta gledam na mapi, sve deluje isto.
  5. Као што је објавио ко је убио Оливера Ивановића?
  6. Odgledao juče i prijatno se iznenadio. Kapiram zašto su Flow i Anora dobili oskare, iako sami po sebi nisu remek dela kinematografije; svima je dokurčilo da gledaju generička holivudska CGI sranja u kojim glume Zendaja i Dvejn Džonson. Oba filma su iskočila iz šablona i zato su tako dobro prošli. Što mladenq kaže, jako su uverljivi likovi i cela radnja, zato i mora biti praznog hoda u radnji. Čak bih ga opisao kao "Zgodna Žena u stvarnom životu".
  7. cali

    Koji auto da kupim

    Hvala svima, izgleda da mi ne ginu drugari od drugara 😄 Civic i Stepway su previše, ali i Yaris i Jazz deluju kao super opcija u toj klasi. Samo da nađem preporuku i za majstora 😄
  8. cali

    Koji auto da kupim

    Da li mi preporučujete nekog "savetnika" za kupovinu auta? Žena bi da uzme C3, Klio ili Pežo za 3-5 hiljada €. Znam neke osnovne stvari da pogledam, ali pošto su to 15 godina stari automobili, cenim da bi me iskusno oko spasilo mnogo muke.
  9. Jbt 6 godina od E3 trejlera 😄
  10. Ipak nije Sensei toliki retard, već valja 2.000€/m2 u Jakovu 😄 15 minuta do Airport Cityja, ovaj je luđi od Sejnta i 7 minuta od Višnjičke Banje 😄
  11. cali

    Avio saobraćaj

    Жељава осветљена са 148 лампи https://www.facebook.com/ivica.meglic/posts/pfbid06DpsJVaQeD8iHk74Eotu7isucCzFDZ2Ev21zHvb4gaL6RKEiew6jsEVS1wZV4zGMl
  12. Izgleda da su pirotehnikom zapalili krov objekta
  13. E-ćopavac, kad se potroši baterija 😄
  14. Zato sam bunario po kolekciji igara koje je Epic besplatno delio, i izbunario biser - Kingdom Come: Deliverance. Pošto su dvojku baš nahvalili, probao sam keca pošto je i on dobio dobre ocene. TL;DR još jedan biser evropske gejming industrije koji odskače od američkog šablona RPG igara. Potpun sandbox, moralno siva igra (upravo sam tražio mito da obezbedim čoveku pa preživi, i ne postoje nikakve reperkusije), kompleksne mehanike, i centralnoevropski setting. Što se mene tiče, War Horseov KCD ide rame uz rame sa CDPR ovim Witcherom i CP, i GSC Game Worldovim Stalker serijalom.
  15. cali

    Avio saobraćaj

    Sve pohvale inženjerima koji su napravili 747
  16. A šta ako ga kupim pre oktobra 2024.?
  17. cali

    Tenis 2022/26

    Još lik upao na turnir kao "lucky loser"
  18. Tako je, plus nema pauze u toku misije.
  19. Највећа објективна замерка је што не можеш да је играш по мало повремено. Постоји механизам снабдевања водом, и ако ти у склоништу нестане воде, губиш доста. Поред тога игри треба још годину дана развоја и балансирања да би се рекло да је уживање за игру.
  20. Ne znam gde bih stavio ovaj klip - Powerpuff Girls live action serija koju smo umalo dobili pre 10 godina 😄 Ovo je jedini link koji ima bar deo trejlera, a da nije dodato još 8 minuta kenjanja content kreatora
  21. Ne znam zašto, ali Lakijeva ideja me podsetila na ovu igru
×
×
  • Create New...