-
Posts
11,439 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Everything posted by cali
-
-
Dobar je bio i Prince of Persia iz 2008. Imao je artsy stil i imao je dinamičniji gameplay; ako pogineš nema loading ekran, nego te premota na poslednji checkpoint.
-
Svako jutro kod Pahomija na ispovest, pa onda pranje zuba
-
Najzad se i to desilo. Čeoni sudar dva automobila na autoputu BG - NI, oba vozača mrtva na licu mesta, vozila dezintegrisana. Vozilo je preticalo kamion kad je u krivini u suprotnom smeru naleteo drugi auto. https://www.ozonpress.net/hronika/vozio-u-suprotnom-smeru-na-auto-putu-direktan-sudar-i-dve-zrtve/
-
Sa sve DLCovima je super cifra. Toliko sam ranije platio samo WoTC, i to na popustu.
-
Plot twist: pročuje se i počne samo Džorad Piterson ekipa da mu se javlja, rade burpije na standupu i dres kod budu treger majice.
-
Za klince je super (akcija, šareno), za odrasle je ribanje mozga - fore za odrasle su u rangu "zdravo ja sam direktor, upravo sam se razvela od muža jer nema više vatre u krevetu. Ti mora da si nov učenik". BTW Momoa je tu jer je producirao film 🙂
-
Control dobija nastavak u vidu coop shootera za 3 igrača
-
Film je delom snimljen i u Srbiji - umalo smo upali na set u maju 2024. 😄
-
+1 za Adolescence. Sve ste uglavnom rekli, samo bih dodao da je ideja da svaku epizodu snime iz jednog kadra maestralna. Sve vreme imam težak osećaj, pogotovu u 1. i 4. epizodi jer ne postoji rez i promena scene; tu si u sranju sa njima, i nemaš predah do kraja. Svaku epizodu su vežbali po tri sedmice, i u pet dana snimili sve; svaka epizoda je imala 10-16 pokušaja.
-
-
To mi reci, a ne "omg možda syaynoou" 🙂
-
Bukvalno nisu ništa objavili sem da je SW squad TBS 😄
-
Sad baš pogledao GOG. Pre deset godina su objavili da povlače Colin McRae Rally 2005. U radnji ga nema. U mojoj biblioteci postoji, i može da se instalira. Živela braća Poljaci. Dve smrti za Steam i debelog Gejba.
-
Ali to tekst ne kaže. Ako platforma nastavi da drži instalacione fajlove na serverima kako bi ti mogao da reinstaliraš, to je trošak koje platforme ne žele da preuzimaju. Emulatorska scena je to elegantno rešila, gde možeš da ripuješ i igraš igre koje poseduješ.
-
-
Mickey 17 mi nije toliko loš sam po sebi, koliko je loš u odnosu na ostale Bong Jun Hoove filmove. Glumci su bili dobri, snimljen je dobro, ali je jednostavno scenario loš. Plitko, jednostavno, sa roze mašnica raspletom. BTW
-
Studio ima nekih 12 naslova, mislim da je od Machinariuma unajmio makar nekog da mu odgovara na mejlove 😄 Sad bacio pogled, oni su kooperativa koja pored video igara radi i na drugim vidovima umetnosti
-
Zato sledeće sedmice dolazi Botanicula. Pravio ga indie tim iz Češke koji je napravio i Machinarium i Samorost avanture.
-
I dalje koristim letnje i zimske, najviše zbog onog što je Kili rekao: Auto mi najviše služi za porodična putovanja, i značilo mi je kad sam se po zavejanom Žabljaku kretao bez lanaca. Sve što mi je najdraže u životu mi je u autu, i taj ekstra grip na letnjim/zimskim gumama može značiti razliku između totalke i izbegavanja za dlaku. Lično nisam nešto zadovoljan čarapama. Marginalno su bolje od zimskih guma i lakše se montiraju, ali se brže troše i daleko su gore na ledu od lanaca. Čarape mi deluju dobro samo u dva slučaja: Ako ne planiraš da ideš na sneg, ali propisi nalažu da imaš nešto u kolima Ako ne možeš da koristiš lance jer ti je premali razmak između karoserije i točka
-
Novi Ves Andersonov film
-
Najbolje što je japanese-only Switch 2 300€ ali su ga geolockovali zbog nakupaca. Multilingualni S2 je ista cena kao u SAD.