Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by dovlagsi

  1. ironično, nissan pravi najbolje blokove sus motora na svetu
  2. TO JE PRAVLJENO SAMO DA IZDRZI GARANTNI ROK I CAO
  3. gde je moja dizel egr dva nula tdi ekipa? ❤️
  4. nije baš kamera ali neko je ladno menjao vetrobran i stavljao kameru, samo da bi imao lane assist u polovnom passatu?
  5. ko kupi teslu i treba da bude jeben, prosto
  6. u tim servisima su naši ljudi, kosovari i albanci. nema drugog objašnjenja
  7. dal smart ev ili bitkojin 2015. mrtva trka!
  8. Pa naravno da se niste okupili kad ne zovete! 😁 ontopic, skoda vision 7s - vizija skodilaka sa sedam sedišta koji ima šest sedišta! iako je retko loš rendering, nije tolko loše auto 👍 kad ćemo da dobijemo linkovanje sa Instagrama enabled? ne možemo više ovako
  9. Jaris je uvek super kupovina jer si miran zbog iznimnog kvaliteta, a sigurno ga rutinski prodaješ posle ako oćeš... Nisam ovde siguran za onaj ajgo koliko se lako/tesko prodaje kao polovan..
  10. jao jao jao niko ne kupuje naš bZxg264shJGb56HF EV sa branicima od gole plastike, PA LJUDI PROSTO NE VOLE EV (činjenično se EV prodaju loše)
  11. Sto bi neko dao 30k dolara za bateriju na buđavom Voltu? Jedino ako nije nekako iscimao kasko 🙂
  12. striktno ekologija i na zlatiboru 💚💚💚
  13. moj reno poznat po trzajima automatike, smesno izgleda gledati dok se parkira npr. ali to je kao normalno lol i uvek se čuje neki *CAK* kad menja iz prve, mnogo me nervira
  14. Tzv. hill start Korisno kod manuelnih menjača, al nzm šta će automatiku to da drzi kocnicu lol
  15. Ko je ovde registrovao auto skorije? Da ga obradujem o činjenicom da od sutra osiguravajuće kuće vraćaju cene na stare 😁
  16. nema podele na raj i pakao zivot je pakao koji smo zaradili nekim sranjem iz prethodne sesije biće bolje u sledećoj valjda
  17. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    Staviš pištolj u rupu hehe i tek onda ubaciš karticu, pa ubaciš iznos i onda ti naplati pa tek onda točenje. Moraš sve vreme da vičeš mamma mia i da pokazuješ ono sa prstima.
  18. A kako nemaš mentalnu blokadu da daš toliko para za mali Hjundai koji će izgubiti značajno više na vrednosti polovnjaka od drugih (jaris, polo)? Još plus taj strašan momenat eventualnog vraćanja cena u normalu za koju god, za još malo dodatnog pada vrednosti polovnjaka. Nije normalno da novi automobili danas baš ovoliko koštaju, složićemo se. insignija_fiesta_tabela.jpg
  19. E a jel Rio Tinto radi sad tamo nešto kod nas?
  20. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    Ja sam u Italiji ulazio u kafić do pumpe da mi neko objasni kako da sipam benz. Nema objekat, samo "točione pozicije", jedina je pumpa u tom kraju, a ja na teškoj rezervi jbg. I ja sam bio pre 3 meseca tamo, verovatno smo se sreli! 👍
×
×
  • Create New...