Jump to content

Kako raskrstiti?


Recommended Posts

Ovih dana se sve cesce pitam, kako raskinuti i nastaviti normalan zivot posle duge veze.

Ja realno ranije nisam imao konstantnu vezu duzu od 2 meseca. I trenutno sam sa ribom 10 meseci. Dakle ovih dana se pitam kako bih raskinuo sa njom a da mi zivot bude normalan posle, znam i njene roditelje i sve je to tako isprepletano da je pocelo da me nervira jer ne mogu da raskinem kao chovek vise.

Inache da napomenem nije da razmisljam da raskinem vec je u pitanju samo razmisljanje. (jebem ti sve ove parove oko mene... raskidi na sve strane)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

very fact da razmisljas o tome je vrlo nedobra...

a sto se tice razbucavanja posle tako nekog sranja, ako ne bude krvavo, kontakti sa ljudima koje si upoznao preko nje mogu da ostanu skroz korektni, mozda cak i dobri ponekad.

btw ch1zromer mi govori da se spremas, samo razmisljas kako da to izvedes sa minimalnim gubicima... kao sto rekoh u prvoj recenici... nedobro, bar sa moje tacke gledista i iz mog iskustva...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ovih dana se sve cesce pitam, kako raskinuti i nastaviti normalan zivot posle duge veze.

Ja realno ranije nisam imao konstantnu vezu duzu od 2 meseca. I trenutno sam sa ribom 10 meseci. Dakle ovih dana se pitam kako bih raskinuo sa njom a da mi zivot bude normalan posle, znam i njene roditelje i sve je to tako isprepletano da je pocelo da me nervira jer ne mogu da raskinem kao chovek vise.

maramicu natopljenu hloroformom na usta, kad se onesvesti skinesh je i pozovesh kjoota da se igra. sve to snimish i pustish na net. posle toga mozhesh raskinuti mirne dushe [;)]

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko si siguran da to zelis, onda nema problema - samo raskini.

Ne kapiram sta zelis da ti kazemo, magicnu recenicu da ona nestane iz tvog zivota, ne bude povredjena, i nemas nikakvih problema vise oko toga? E pa ne moze, verovatno ce ti biti krivo sto se smorila, i verovatno ce te cimati neko vreme dok ne preboli.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji bezbolan raskid!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

To je zeznuto srce ti se veze za nekoga a onda ne ide pa moras da raskines ali bitno je da i jedno i drugo rade i mnogo truda uloze u vezu da bi uspela, i ne treba se vezivati suvise mlad

Koliko godina je suvise mlad za vezivanje? ko si nasao nekoga ko ti odgovara u svakom pogledu, ne vidim zasto se ne vezati, bez obzira na to koliko imas godina. Da ne spominjem da glava u situacijama kad odlepis za nekim bas i ne funkcionise najbolje ;)

Ako ti treba razlog, zatrazi analni seks, ako odbije, onda ga imas, ako ne odbije, onda nemoj ni da raskidas.

Instant klasik!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

raskid se deshava kada si nezadovoljan, nesretjan, neispunjen, nezainteresovan. kad budesh takav onda znash shta da kazhesh/uradish/postupish.

also raskid ne mora da znachi da ti tu osobu nikad netjesh videti, chuti, znati nishta u njoj. ne lishavash ti nju zhivota nego se samo prekida taj nivo vashe interakcije.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Dacu ti savet iz licnog iskustva.Imao sam vezu od 17 meseci i raskinem sa ribom.Jbga dug je to period stalo ti do te osobe,samo NIKAKO ALI NIKAKO ne trazi kres kombinaciju.Znaci kad raskines budu jedno pola god-god sam.Veruj mi ne treba ti zensko.Znaci izlazi,odvaljuj se od alkohola,igraj heroje,nemoj da se kupas,uci,radi,samo zensko batali dok se ne iskuliras.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Budi brutalno ali brutalno iskren. Znaci kazi istinu, nemoj da nesto izostavis. Najgore u celoj situaciji sto mozes da uradis je da lazes ili izmisljas. Iskrenost je najzdraviji nacin da raskines dugu vezu jer posle toga nema sta da ostane nedoreceno ili nerascisceno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Da bi nesto dobio moras necega da se odreknes, tako sve funkcionise, ako si vec 10 meseci sa nekom devojkom to znaci da je i ona zrtvovala godinu dana svog zivota da bi bila sa tobom, bitna stvar je da kazes sve sto ti smeta njoj jer ako to ostavis za kasnije samo ces produbljivati problem.

Ne zaboravi da sto si duze snjom to ce biti teze raskrinkati vezu, ipak shvati da i ona zrtvuje deo svog zivota zarad tebe.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

moj buraz je raskino sa ribom dan pred godisnjicu sa recima da su oboje jos uvek previse mladi da se tako vezu, da nije u njoj problem, vec bi on da jebe i druge ribe pre nego sto se skrasi sa jednom, sutradan mu dosla na vrata sa poklonom placuci i covek se skenjo kad je video kolko ga voli i sad su zajedno :) tru stori

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...