Jump to content

Prison Break


weasel

Recommended Posts

post-292473-1125638680.jpg

Pogledo sam prvi 13 epizoda i serija mi se mnogo dopala

meni je zanimljivija cak i od lost-a.

Za one koje ne znaju o cemu se radi :

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Lincoln Burrows is on death row for the murder of the vice president's brother. He insists he's innocent and only his brother Michael Scofield believes him. An engineer who helped design the prison where Lincoln is being held Michael takes drastic measures to help his brother. He gets himself arrested and sent to the same prison so that with his knowledge of the building the two of them can escape together. However while inside Michael discovers a massive conspiracy that is determined to see Lincoln's sentence carried out. Breaking out will be more difficult than he thought, but he's still going to try.

Nije tipicno bekstvo iz zatvora kad kopaju rupu nego nesto mnogo ineresantnije [:D]

Link to comment
Share on other sites

odlicna serija. odgledao sam prve cetiri epizode. mislim da je gluma najlosiji segment, ali svejedno, bas je dobra. takodje nemam ideju kako moze da se odvija cela prica posto pobegnu, mada kapiram da ce da jure onu plavu gospodju, al opet, sta ja znam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ma to on mozhe da kazhe da ce biti i 10 sezona, ako se ispostavi da su posle prve prdnuli u chabar :) Nista, necu ondaK ovo da skidam kad vidim da se kolega nenad vec bacio na posao ...

Ovo moj ćale često govori, nisam mislio da ću to čuti od bilo koga drugog. [:D]

Edited by Ivan
Link to comment
Share on other sites

Ma to on mozhe da kazhe da ce biti i 10 sezona, ako se ispostavi da su posle prve prdnuli u chabar :) Nista, necu ondaK ovo da skidam kad vidim da se kolega nenad vec bacio na posao ...

Pa realno je da se uskoro zavrsi jer je bekstvo vec pocelo

ali sad ce sigurno da iskomplikuju i plus su rekli da je bekstvo iz zatvora tek pocetak iako se tako zove serija

Link to comment
Share on other sites

Ovo moj ćale često govori, nisam mislio da ću to čuti od bilo koga drugog.

hehe :) Pa moram da shirim vokabular zbog tekstova, znas ... jer cesto kad je losha igra ja napishem "Prdnuli su u chabar". Zapravo ne, verovatno posle toga ne bih napisao nijednu novu recenziju :} Ali volim tako te izraze, skupljam ih dosta od matorana pa onda koristim po potrebi :)

Link to comment
Share on other sites

OMFGATRON!!!!111oen ... nije bila tamo!!11 liek ... sa'cu zovem producente da naprave specijal sa njom ... kako pobiju sve iz te serije, a ona dodje u svemirskom brodu da izvrsi uvidjaj jer radi u policiji ... ok, that's it, otis'o sam da spavam.

Link to comment
Share on other sites

^^^

OMFGATRON!!!!111oen ... nije bila tamo!!11 liek ... sa'cu zovem producente da naprave specijal sa njom ... kako pobiju sve iz te serije, a ona dodje u svemirskom brodu da izvrsi uvidjaj jer radi u policiji ... ok, that's it, otis'o sam da spavam.
Link to comment
Share on other sites

Мишееееееееел!!! лавјулонгтајм!!!

обожавам је зато што најбоље глуми кучке, а у БСГ-у је уберкучка, па још у униформи [:p]...

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...