Jump to content

NAJ instanca


Milani

Recommended Posts

jesu instance dobre ali ima i gomila losih stvari na pr : ninja looteri,lik koji kaze moram da idem pred sam kraj,noob igraci koji navlace po 10 kripova i bla bla.Pored ovih problema problem je sto instacne uzimaju mnogo vremena i ako ih ne zavrsis smoris se  [:(] .

ziva istina... najgore je kad si sa likovima koji ne igraju kao tim nego svako svoje dupe... i strasno mnogo vremena ti ode ... mene su prvi put banovali i prozvali me ninja looterom ,a ja pojma nisam imao sta to znaci (i sta sam to uradio ... )... tako da ja trenutno imam lose iskustvo sa istancama... [:(]

Link to comment
Share on other sites

meni je najjaci run bio u scarletu kad smo obrnuli i lib i cath i armory za neko smesno kratko vreme bez ubijenih a i niko nije bio ni lvl 40.

ali to se desilo samo jednom takav run i nikad vise... posle toga problema kolko oces mada smo se mi iz te grupe zgotivili i stavili jedne druge na friends liste pa smo i polse isli negde zajedno da grindamo.

Link to comment
Share on other sites

offtopic...

ako neko moze da objasni pojam ninja lootera... nisam se sreo sa slicnim stvarima jos uvek... a vidim da se spominju ninje na stranim forumima...

ja obicno idem sa dobrim ekipama... i uvek se ostavljaju stvari onima kojima realno trebaju... greed/need varijanta radi savrseno medju normalnim ljudima...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

ninja looter je onaj koji 1. ne postuje prethodno napravljani dogovor oko rasporedjivanja loota, 2. roll na sve, bilo da mu treba bilo da mu ne treba, bilo da moze da koristi ili ne moze.

termin je nastao u nekoj prethodnoj MMORPG igrici kada je bilo moguce da ti na primer ubijes nekog creepa, a ovaj to pridje i uzme plen (sto u WoW u u obicnim situacijama nije moguce) - odatle se ninjom smatraju svi koji su alavi na loot i uzimaju tudje.

jedini nacin da budes siguran jeste da ides sa svojim guild u sve instances, ako je ovo nemoguce, napravi dobru i pouzdanu F listu, zapisi imena svih koji su se pokazali kao dobri i fer igraci i idi sa njima u group/raid - a ove koje su te izjebali bilo kojom prilikom ili na IGNORE ili opet zapisi imena da se ne prevaris jos neki put.

inace ako ti neko uzme plen, obicaj je da ga "druknes" GUILD MASTERU njegovog guild (najcesce takvi budu izbaceni iz guild kad tad, osim ako ceo klan nije u ninja fazonu) i to je sasvim opravdano

druga opcija je da sam pravis grupu i uzmes opciju master lootera - koja je istina bagovana, a i nije bas svrsishodna za <<60 lvls - kada ljudima jos uvek trebaju green items.

wickEd.

Link to comment
Share on other sites

Uldaman kao instancu mrzim ... sto se mene tiche ... sholo , maraudon , Scarlet M. top 3 ... kako su uradjene i u kojima sam imao most fun :) ... uldaman smara :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

meni omiljeni je Maraudon! :D

najlepsi mi je :) najsmesniji boss ( koji kao treba da bude neka princeza, kao persona koja je imala aferu sa bogovima itd) i kada vidim jednog velikog dzina/abominaciju :) sa velikim tangama itd.

Hahahah usro sam se od smeha :)

ali valjda isto zato sto sam ga uradio mali milion puta, ^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...