Jump to content

Koliko ste vremena najduze bili online?


Rakija

Recommended Posts

Sto je mnogo mnogo je od 13:30 do 10:30 sutradan sa kracim prekidima od po 15 min za klopu i wc !!! unistio sam se

Ovo nije zdravo!!!

mislim na WoW,uzas!!!!

Za 7 dana sto sam dobio besplatno od druga nabio sam 28lvl Worrior,i naravno sad sam kupio igru i za jos 10 dana igranja sam 43lvl.

pozdrav svim zarazenim !!!;))))

Ovo i dalje nije zdravo

hhehehehh

Link to comment
Share on other sites

nisam dobro razumeo pitanje, da li mislis online u smislu da sam sedeo i igrao naprimer wow ili koliko dugo mi je komp online?

Ako ovo prvo, onda je rekord 22 sata ;b znaci strasno ... posle toga tri dana nisam sedeo za kompom, nisam mogao, smucilo mi se :)

Ako ovo drugo, non-stop ... jedan komp je ftpserver (teh pr0n place!!11oeneone) a drugi je isto 24/7 online ... gasim ponekad kada radim domaci mantaince :P

U sustini rekord nije bitan, bitno je koliko covek u proseku smrdi za kompom ... ja u poslednie dve godine oko 1-3 sata dnevno, jer se trudim da radim i nesto drugo (u ovo ne racunam posao). Vikendom sedim dugo, ali to je u nedostaktu ideja sta da radim (ok, uvece izadjem ali preko dana smor ...)

Gadno je ako se covek ukuca ispred monitora ceo dan i tako iz meseca u mesec ... :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

znao sam pre kad sam bio zakucan da odsedim celi dan... pa imam neke questove ujutro u 5... i onda me mrzi da prespavam nego odigram i sledeci dan...

al sad legnem oko 3-4 pa opet posle 6-7 sati spavanja ... ko kreten

naravno jedem i serem ponekad...

=)

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Licno mi najveci problem predstavlja jelo ... kad je tu keva, nema frke, ona nesto sprema ... ali kada sam sam onda nastaju problemi :)

U sustini dosta toga znam da skuvam, i volim da kuvam, ali samo kada nisam lenj - lenj sam uvek :)

Kartonske pice su mi se smucile, kineska hrana jos vise, Mek nikad nisam voleo, KFC je daleko ... znaci katastrofa. Kada treba da jedem uvek se gadno smorim ... :)

Preko dana sam na poslu/na faksu, tako da nema frke ali nocu ... kriza :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Najduze do sada sam igrao bez prekida 21 sat (osim pauza za osnovne fizioloske potrebe). Znachi od 8 ujutro do 5 sledeceg jutra. Mozda bi ostao jos malo ali je bio maintance. Kako sam se osecao posle takve sesije? Pa, ok, navikao sam se vec, za kompom provodim najveci deo vremena vec petnaestak godina [:)]

Najbolje mi je bilo kada je tog jutra lik sa kojim sam igrao rekao: "posto je ovde maintance, odo sad da igram nesto drugo" [:D]

Inache ne delim misljenje vecine da je nesto posebno loshe kada veliki deo vremena provodis za kompom, pogotovo kada u tome spojis i posao i licno zadovoljstvo. Naravno da ne treba non-stop visiti za mashinom, ali moguce je organizovati se tako da se dosta vremena provodi za rachunarom, a da se preostalo vreme kvalitetno iskoristi. Ali, naravno, svako ima pravo na svoje misljenje [:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...