Jump to content

molten core progres


ad1

Recommended Posts

chekaj Garr vam je bacio 14 epica? jeeebemti Mohi onaj hyper mnogo taji od nas =o) mislim broadcastovao je 2 ili 3 stvari...GS helm, onaj dagger i sta josh?

Mc bossovi dropuju 2-3 epica, ovi su verovatno dobili 14 epica ukupno u tom mc runu do garra.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

chekaj Garr vam je bacio 14 epica? jeeebemti Mohi onaj hyper mnogo taji od nas =o) mislim broadcastovao je 2 ili 3 stvari...GS helm, onaj dagger i sta josh?

u citavom MC run-u je dropalo 14 epica :) iz Garra je ispala Arcanist Crown i jos 2 epica za shamana

Link to comment
Share on other sites

Ima dva epic weapon seta kolko ja znam

jedan je dal rends koji se sastoji iz main i off handa i daje 50 att power kao set bonus

a drugi sam zaboravio kako se zove i sastoji se iz jedno 5 delova .... ne secam se tacno koji al je tipa dva oruzja pojas i tako dalje ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ima dva epic weapon seta kolko ja znam

jedan je dal rends koji se sastoji iz main i off handa i daje 50 att power kao set bonus

a drugi sam zaboravio kako se zove i sastoji se iz jedno 5 delova .... ne secam se tacno koji al je tipa dva oruzja pojas i tako dalje ....

Dal rend je plavi set koliko ja znam :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

to je strashno redak proc znaci mora da udari critical i tek onda ima shansu od 1% da procuje, nevalja to .. :)

1% chance on a critical hit to call forth the spirit of Eskhandar to protect you in battle for 2 minutes.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Mi smo ubili Golemagga ,sutra idemo na majordoma i mozda Ragnarosa.Ako ne ove nedelje sledece sigurno.Onyxiju ubijamo svaki 5 dan.

Usao sam u njihov guild i prvi raid - onyxia :) Znaci ovi ljudi su roboti :) :), bilo nas je 31...lagano je pala

Odmah posle nje MC - Lucifron i Magmadar - oboje su lagano pali a da niko nije poginuo :)

I kad smo dosli kod Gaara vec je bilo kasno i popustila koncentracija, i posle prvog vipea smo ostavili za danas :)

Btw svasta je ispadalo, a necu smeti da lutujem jedno min 7 dana :)

Guild Fury - Silvermoon

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ubili smo Majrodomoa sinoc! Danas ide pwnage of teh n00b RagnaroZ.

Btw instanca je bila resetovana, krenuli smo oko 18,30 i ubili 9 bossova do 2 ujutru.

Konstantno je bio pun raid, cak se i cekalo na red...Ispadalo je sve i svasta, najvise za rogugove i castere. Steta nemam screenove ovde.

Zadnja bitka s Majorom je bila neopisiva, ako je neko snimao film dacu vam likak. Inace ceo forum se tresao kolko smo se drali Wudu i ja :) :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...