Jump to content

RIM.ru - MP3 music


Recommended Posts

Zeleo bih da podelim sa vama ovaj odlichni sajt koji sam nedavno otkrio.

Naime, radi se o sajtu sa kog mozete da download-ujete bilo koju mp3 pesmu i to besplatno!

Jedino je potrebno da se registrujete i to je to.

Jedina 'kvaka' je to shto mozete da dl-ujete samo 1 u roku od 24 sata {ako hotjete vishe morate da platite}, ali uvek mozete, ako vas ne mrzi da napravite nekoliko naloga...

Dakle sajt:

http://3mp3.ru/eng

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi hvala ti b'ate... (:

sad tjem ceo dan da trazhim sajt... i onda dani i dani neprestanog muchenja i skidanja... ali to je sladak znoj (:

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

e bash to i ja htedoh da postujem... (:

ja sam retard, znachi skinuo sam jednu pesmu... i zaboravio kako sam je skinuo i sad prtz u goozoo... (:

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

stvarno je smor p2p... treba da cekam 30-40 sec za pesmu... , a film, dan dva... zavisi od sourceova,... mada, ostavim preko noci da se skida, a ujutru za 3 min prebacim na cd:) e da , pitacu ovde i na josh nekom drugom forumu, ... e zna neko neki program pomocu kog mogu smanjim velicinu (MB`s) filma... jer na cd mogu da prebacim 700... a film npr ima 740... kako mogu da smanjim na 699 il tako neshto?:D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

da li se josh nekome ko je skidao mjuzu od njih desilo da zakachi neki virus, ja sam juche morao da formatiram c drajv i reinstaliram win i mada nisam siguran da sam bash kod njih zakachio virus stra me da opet skinem neshto, tim pre shto se dr nik koji je ostavio link hvali svojim silnim virusima. inache skidanje: kada kliknesh in the basket on ti otvori basket i tu kliknesh download pored(tj. desno od) zeljene pesme i btw nishta me nije sprechilo da skinem 2 pesme u istom danu

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...