Jump to content

Nekulturno ponašanje u javnosti


Tofz

Recommended Posts

"Ali gospođo, ovo je red za izlaz... -Ma marš, drogirašu, ti ćeš meni de ću ja da idem, makni se!  -Ok, gospođo"

Lik je car

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Stojite u redu u pekari da kupite, recimo, burek. Dodje gospodja od nekih 50-60 godina i, recimo, razgleda sta ima u policama ispred vas. Pekarka pita ko je sledeci i pomenuta gospodja, recimo, iz opravdanih razloga zuri i pocne da narucuje pre vas. Vi:

 

  1. intezivno zurite u potiljak gospodje
  2. nervozno se meskoljite i nesrecnim pogledom gledate prodavacicu
  3. blago ali sigurno potapkate gospodju po ramenu i glasno joj kazete sta mislite o njenom ponasanju
  4. cekate da gospodja zavrsi kupovinu i pri izlasku joj podmetnete nogu da se razbije ko zvecka pa joj onda krenete pomoci da ustane i pritom joj na uho tiho sapnete: "Tako ti i treba kucko. Reci muzu da ti je ovo uradio Stalja."

 

U ovoj psiho vezbi molim vas ocenite svaki od ponudjenih odgovora sa bulja, car, i mega car. Nakon tri dana cemo da skupimo rezultate i objavimo prosek psiholoskog profila rur forum ucesnika.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

gospodja iz opravdanih razloga zuri i pita me 'izvini decko, je l' nije problem da narucim prva posto zurim', na to joj najljubaznijim tonom odgovaram 'naravno da nije, samo izvolite'

gospodja se pravi luda i staje ispred mene -> zelim joj da slomi nogu na putu ka izlazu jer ima toliko godina, a nevaspitana je kobila. to sto necu da joj postavim nogu je jer ne zelim takvu situaciju, ali da se sruci ispred mene sama od sebe bilo bi mi drago

  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

5. Gospodžo, jel primećujete da mi svi ovde stojimo i čekamo na red pre vas, stanite pozadi i čekajte kao i svi ostali

- Ali ja žurim više nego svi vi (ja sam ovde najbitnija, a vi kad stignete na red stignete, ko vas bre jebe)

 

Ostatak dopuniti po afinitetima, ali gospodža zaslužujuje šta god da dobije posle toga. I šta to znači "opravdano žuri", svi mi negde opravdano žurimo pa se ne trpaš ispred ostalih (makar može lepo da zamoli i objasni situaciju donekle, pa ako ostali iz reda dođu ko konsenzusa da može da prođe onda ok).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde neka je ona olos i krava bez kulture.

Zasto je vama carski to sto je lik sapleo i potencionalno slomio kuk/zub/nos/rucni zglob, kako je taj postupak opravdan jebote?

Ne mislim da bi recima bio ucinak veci, ako nije naucila za 50,60 godina da se ponasa nece ni sad, ali ovo je meni maksimalno retardirano.

  • Downvote (-1) 1
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Како знате да је тај пролаз за излаз а не улаз ?  Мени делују исто :)

 

Rekao bih da prolaz sluzi i za ulaz i za izlaz, stim sto za izlaz ne mora da se ponistava "peronska".

Sada moguce da je baba ispala govnar, ali toliko hejta prema njoj na osnovu klipa mislim da nije zasluzila a da nije ni opravdano. A ovaj lik je ispao debil kako god okrenuo.

Moguce je da je ponistila kartu a da ovog lika nije ni videla posto je zurila a posto nije mogla da se vrati nazad(propala bi joj karta, mehanizam nije dozvoljavao) morala je da krene napred i naravno tu ju je sacekao ovaj lik da joj objasni kako treba da se ponasa u javnosti i sta je kultura. 

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Сви на (њиховој) десној страни што се "гурају" (а гужва им је далеко од оне код нас, иде ред довољно брзо) су дебили, само је женетина најпаметнија и једноставно мора да прође брзином муње, јер не дај боже да изгуби пет секунди живота. Од куд вам то да је бабетина, те ће тако лако да се, јадна, душица наша, повреди?

А то што је лик мало помогао карми... а јбга, тренутна слабост у афекту :tf:

 

пс. за ове што нису били у војсци, нити ће... користи се и овде, као и на улици, у "ходању" правило десне стране.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Сви на (њиховој) десној страни што се "гурају" (а гужва им је далеко од оне код нас, иде ред довољно брзо) су дебили, само је женетина најпаметнија и једноставно мора да прође брзином муње, јер не дај боже да изгуби пет секунди живота. Од куд вам то да је бабетина, те ће тако лако да се, јадна, душица наша, повреди?

А то што је лик мало помогао карми... а јбга, тренутна слабост у афекту :tf:

 

пс. за ове што нису били у војсци, нити ће... користи се и овде, као и на улици, у "ходању" правило десне стране.

 

istini za volju, još nekoliko ljudi ide posle žene da prođe, dok je levo i dalje gužva, a uređaj očito radi u oba smera.

Link to comment
Share on other sites

RekaMoguce je da je ponistila kartu a da ovog lika nije ni videla posto je zurila a posto nije mogla da se vrati nazad(propala bi joj karta, mehanizam nije dozvoljavao) morala je da krene napred i naravno tu ju je sacekao ovaj lik da joj objasni kako treba da se ponasa u javnosti i sta je kultura. 

e da, a mozda su i dosli vanzemaljci i rekli da ce zrtvovati 10 novorodjencadi ako neka baba ne bude sapletena u narednih 10 minuta, tako da je ovaj u stvari heroj!

 

c wat i did there

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Sta bi bilo da je lik random potpleo neku neduznu zenu na sred ulice... svi bi zakljucili da je govnar lik i treba da dobije batine, ali zato sto se zena ponasala samozhivo to opravdava i njegovo ponasanje pa to podrazumeva da je lik car? 

Dobro je da nisu svi takvi jer bi se odavno poubijali medju sobom. 

 

A i lepo je videti da ima ljudi na RURu koji razmisle pre nego sto impulsivno ostave komentar pun mrzhnje. 

To se uglavnom prozhima internetom, ovaj klip nije poseban, tako da nije cudno po automatizmu tako reagovati kada se ovakve i naravno mnogo gore stvari pojavljuju non stop.

Cesto i sebe uhvatim u tim bolesnim komentarima, samo ono... treba biti oprezan, prema sebi i zbog sebe. 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...