Jump to content

Spuova škola za skakanje padobranom za forumaše


Recommended Posts

па капирам да би ми паметније било прво да скочим са инструктором чисто да видим како то изгледа  

мораће ово на пролеће да се одради, или ако се раздужи ово лепо време можда чак и раније [:D]  

Link to comment
Share on other sites

wat mohi sed

solo obuka sa jednim skokom 100 jura, lekarski 60 jura (vazi 5 godina, moze da se koristi za sve ostale vazduhoplovne hobije - paraglajding, letenje i to ...)

 

S tim sto je taj jedan skok sa 1000m i sa gurtnom (zavezan je padobran za avion i cim iskocis otvara se) tako da skoro da nema freefall-a dok je kod tandema skok sa 3000m i ima jedno 30-40 sekundi freefall-a ali si u gej bondage vezi sa instruktorom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sta je sa ovim lampama na kapiji, koja je njihova prica? :D

spu matori, ja sam imao jedan skok u leto 2008 dok sam pregled odradio u maju iste te godine. reci mi kako bi za mene sve to funkcionisalo ako bih ponovo hteo da skocim? za pregled jbg moram pa moram to bih odradio, ali mi se ne kesira 100jura za "obuku". samo da napomenem da nisam uzeo papire od instruktora posle skoka. bio sam u fazonu skakacu jos pa cu ih uzeti sledeci put, ali se to nesto izjalovilo na 5dina :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

spu matori, ja sam imao jedan skok u leto 2008 dok sam pregled odradio u maju iste te godine. reci mi kako bi za mene sve to funkcionisalo ako bih ponovo hteo da skocim? za pregled jbg moram pa moram to bih odradio, ali mi se ne kesira 100jura za "obuku". samo da napomenem da nisam uzeo papire od instruktora posle skoka. bio sam u fazonu skakacu jos pa cu ih uzeti sledeci put, ali se to nesto izjalovilo na 5dina :)

 

Ako imas prvi skok solo na gurtnu, zavrsio si sa tom obukom od 100 eur, moraces samo test da polozis da se vidi sta znas i sta treba da obnovis. On je za dz ofkors.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...