Jump to content

Koliko treba vremena za oporavak posle raskida?


Recommended Posts

Bio na tradicionalnim palačinkama nedeljem kod ortaka, fino se nahapao, a bogami i nacirkao piva i rakije :)

Bila je tamo i bivša riba iz 2009. sa kojom sam imao vetrovatno najozbiljiju vezu u životu, a koja me ostavila zbog drugog lika lol. No, pošto nisam sujetan nikad joj nisam pokazao da mi je to zasmetalo, i ako sam pošteno dosta propatio tih mesec-dva posle tih dogadjaja. Ne znam samo da li je pozitivna ili negativna stvar to što je posle 2,5 god onda i dalje sa tim istim likom. Generalno mi je kao kul, pošto me nije ostavila zbog prve budale koja je naišla, nego je stvarno ozbiljna stvar ispala.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Neo

Normalno, kad je vidim (jako retko, uglavnom preko tog ortaka, pošto idu zajedno na faks) pravim se totalno lud, kao da nismo ni bili zajedno, a kamoli da se desilo šta se desilo. Imao sam želje tih kobnih nedelja da je totalno odgonim u kurac, ali nekako mi je to samo pokazivanje slabosti i priznavanje poraza, jednostavno se ponaašam nonšalantno i dostojanstveno tako uvek najbolje podnesem takva sranja. Nisam u fazonu da se ne javljam na ulici, ignorišem i slično, to je odlika gubitnika.

Trupsi, misliš da je kratko ili dugo? Pa jednostavno sam zaboravio na nju, imao sam tih par nedelja da propatim i iskukam se za sebe valjano, ali valjda previše volim sebe da bi dozvolio da se bedačim zbog neke tamo ribe koja me tako ujebala. To se pogodilo sa periodom kada sam se posle sjebane prve godine vratio opet u Beograd, upisao sam drugu godinu, blejao puno sa ortacima, bio stalno okružen masom nekih ljudi, i jednostavno sam zaboravio na nju nakon što je prošao onaj period odvikavanja od osobe sa kojom si provodio toliko vremena, sve je stvar navike na kraju krajeva.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Чабке је импулсивац, брзо се заљуби, још брже се одљуби, мада јесте месец-два рофл како год да окренеш:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Trupsi, misliš da je kratko ili dugo? Pa jednostavno sam zaboravio na nju,

kratko ofc... kapiram da ja imam neki problem sa "asocijativnim sklopom" (laicki lupam termine) u mozgu koji radi too much for its own good, tipa i posle X meseci me i dalje Y stvari podseca na bivsu i onda mozak krene da troluje ... gj u svakom slucaju bro, prenesi malo tog tvog zena i nama ostalima :)

Link to comment
Share on other sites

Taj zen je samo na prvi pogled dobar, teram neki hladni trip, kul sam ja sa ribom u vezi i sve to, ali uvek držim distancu i šatro gadim se patetike, dok se ljudi oko mene ponašaju otvorenije i prave dugododišnje veze. A ja foreveralounujem i očajno želim neku iskrenu stvar :(

Ta moja priča prolazi sa ribama na kratke staze kada glumatam nekakvog lažnog šmekera, ali kad se stvarno zaljubim, zbog straha od poraza i odbijanja uvek postanem smeten i ostanem nedorečen i stoga nesrećan...

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ниси га разумео, није мислио на то што ти глумиш шмеџу него што си се после озбиљне (најозбиљније чак) везе сјебо месец два.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam rekao da je bila najozbiljnija vrsta veze, nego meni najozbiljnija. Nije da sam bio pred ženidbu ili tako nešto. U svakom slučaju kapiram da kada (jednog lepog dana) zapravo budem bio sa ribom kojoj ću da budem spreman zvezde sa neba da skinem i kada me neizostavno bude šutnula jednog dana ( :D ) ni dve godine me neće oprati, a kamoli dva meseca :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Па и мислио сам за тебе:)

Сви воле да буду у фазону ''нисам ја готиван, видећете ви, има да будем најгори кад ме стрефи'', а не знам зашто. Веруј ми, све сам узео у обзир:) Брзо си се опоравио и тачка:)

Свако мисли да је стидљив, да је склон депри, да је овакав, онакав, а све зато што кад интерагује са другима, ти други не умру од туге на сред кафића или шта већ:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

песма:

Контам да или ћеш да се убијеш или ћеш да просто превазиђеш, организам ће сам да уради нешто од та два:) али неће ако ниси довољно сјебан, организам резидуалне сметалице ниског до средњег нивоа може да кулира деценијама.

Ја сам на пример био шампион тога, ал оно, не сад као сваком је свој трип најинтензивнији, него стварно, па сам онда просто некако, не знам ни сам како то да назовем, еволуирао, трансцендовао... Не знам, ваљда човек кад га ујебеш, он или цркне или постане цар:) Сад рецимо то не може да се деси, а није онај трип да сам као отупео или да сам резервисан па да се не дајем скроз или нешто слично, него просто, не може више то да ми се деси. инб4 - хехе сад кад ти дође нека па се обесиш после ње - просто знам да не може то више да ми се дешава, назовимо то зен трип, хипи трип, шта год:) али је на много вишем степену од умног. Као неки баг фикс за игрицу:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ova moja veza o kojoj govorimo uopšte nije bila THE veza, ja takvu nikad nisam ni imao, nego jednostavno ovi mi je bila iole ozbiljnija veza od svih veza i vezica koju sam imao. Sa tobom ribom sam se isprava smuvao čisto iz dosade početkom te 2009e, nije mi se ni svidjala nešto posebno, ali mi je to bio težak period života (obnovio godionu, vratio se u Jgd) pa mi je dobro leglo. Nije tu bilo ni iskrene hemije ni nekog ljubavnog zanosa, ipak bilo nam je jako gotivno i generalno kvalitetno vreme smo proveli zajedno, ali sa isto tako puno mana u odnosu, tako da je to daleko od tih ljubavmojemladosti veza o kojima vi pričate i nema potrebe da se čudite kako sam to preboleo za tih famoznih mesec-dva. Bili smo zajedno ~7-8 meseci, relativno dobro nam je bilo dok je trajalo, i da se nije završilo tako bedno kao što se završilo verovatno ne bi patio ni ta ~dva meseca, ali sam ovako bio poprilično povredjen (ostavila me zbog lika sa mora gde je bila na praksi za grčki, lol) i to je uticalo na pojavu patnje, osećao sam se izigrano, iznevereno i odbačeno. Ali onda sam se ubrzo vratio u Bg, život mi je krenuo opet uzlaznom putanjom, i čim je prošao period inicijalne tuge već sam bio u fazonu lol ja još patim zbog glupe razmažene Madjarice koju sam hteo zilion puta da ostavim :)

Drugo je kad patiš za nekim ko ti je bio stvarno jako drag i ko je tvoju patnju i zaslužio, moja patnja se nije razvijala u pravcu nedostajanja naše veze, nego u pravcu povredjenosti i izneverenosti.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad... neka formula za izracunavanje kolko je covek sjeban posle veze (pricam THE veze), u odnosu na to koliko je dugo bio u istoj itd. Ja sam iskreno u fazonu da nikad necu da se unormalim do kraja... AL POLAKO!, proslo samo godinu i po dana... loal.

Meni je trebalo jedno.... godinu i nešto :)

I ono što je vr' je da posle toga puno stvari vidiš mnogo jasnije :)

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li ti je ona odmah rekla za tog lika ili si ti nekako provalio a ona baronisala?

Ako je ovo prvo onda do jaja, realno.

Nije mi rekla za tog lika, samo me lagano iskulirala kad se vratila sa mora, i onda sam preko ovog zajedničkog ortaka ubrzo saznao šta je bilo posredi. A na more kad je krenuala bila je u fazonu JAO JAO IHIHIHI IDEM TAMO DA POCRNIM ZA TEBE HIIHIH, smejao bi se da je neka komedija, al nije mi bilo smešno irl :)

inb4 lol poslao si je na more samu, znam jeste fail, ali računao sam da su ljudi malo zreliji u odredjenim godinama, ali sam se preračunao jebiga... Išla devojka da radi i uči grčki (što studira), a ja te godine (a ni sada lol) nisam imao pare ni u akva park da idem, kamoli na more u Grčku.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

inb4 lol poslao si je na more samu, znam jeste fail, ali računao sam da su ljudi malo zreliji u odredjenim godinama, ali sam se preračunao jebiga...

more "radi" i u obrnutom smeru odnosno i kad zajedno odete na more, tako da tu nikad nisi siguran kakve ćeš karte da izvučeš :)

Link to comment
Share on other sites

Nije mi rekla za tog lika, samo me lagano iskulirala kad se vratila sa mora, i onda sam preko ovog zajedničkog ortaka ubrzo saznao šta je bilo posredi. A na more kad je krenuala bila je u fazonu JAO JAO IHIHIHI IDEM TAMO DA POCRNIM ZA TEBE HIIHIH, smejao bi se da je neka komedija, al nije mi bilo smešno irl :)

inb4 lol poslao si je na more samu, znam jeste fail, ali računao sam da su ljudi malo zreliji u odredjenim godinama, ali sam se preračunao jebiga... Išla devojka da radi i uči grčki (što studira), a ja te godine (a ni sada lol) nisam imao pare ni u akva park da idem, kamoli na more u Grčku.

E jebga :/

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

inb4 lol poslao si je na more samu, znam jeste fail, ali računao sam da su ljudi malo zreliji u odredjenim godinama, ali sam se preračunao jebiga... Išla devojka da radi i uči grčki (što studira), a ja te godine (a ni sada lol) nisam imao pare ni u akva park da idem, kamoli na more u Grčku.

Sa te strane si imao sreće da se desilo pre nego što je postalo nešto ozbiljnije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...