Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

pre dve godine su fazon svi hvalili htc da je best buy, pa je posle htc postao sranje, a samsung best buy, a sada je samsung sranje, kako se brzo menjaju stvari:)

 

htc bio i dalje je kvalitetniji od samsunga nego su to sve marketinške patke. mislim, pogledaj na šta liče najskuplji modeli samsung telefona i tableta u ovom trenutku...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Imam note skoro 2 godine i sasvim je dobro uradjen,nigde se nije ni izlizao niti sam imao bilo kakav problem sa njim sto se tice kvaliteta. Nisam imao nikakvu futrolu,imam samo zastitu preko ekrana i to je to. Dok ortak ima S3 i izlizan je svuda po ivicama. Sad planiram da uzmem note 2 kad mi istekne paket za metar dana,koji po izradi i kvalitetu deluje dosta bolje od prethodnika.

Link to comment
Share on other sites

Bio u telenoru i reklamirao pregrevanje telefona. Zadrzali su isti 4 dana i dobio sam malopre potpuno nov ZTE Blade G koji radi bez problema sada i nema onakvih pregrevanja.

 

Imas srece, meni je crkla ploca na S3 a kad sam odneo u Telenor rekli su mi da je to zbog vlage i boli ih kurac... A onda sam odneo isti telefon u drugi servis gde su mi rekli da nije vlaga nego je jednostavno crkla ploca. Na kraju pojeo vuk magarca evo moj cale hoce da se smara sa njima i trenutno se dopisuje sa njima preko Ratela.

Raskinuo sam ugovor presao na drugog operatera i cao zdravo sa Telenorom vise nikad, znam da ni ostali nisu bolji ali jednostavno ne zelim vise da im dam dinara.

Link to comment
Share on other sites

Ma pusticu ga jos dan dva, pa cu onda sam da ga odradim.. I ovako i onako je poceo da mi zabada 4.2.2 a vracao sam ga na stock pre jedno 2 nedelje..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Šta ti radiš tom mučenom telefonu kada ti zabada posle dve nedelje? :D

Brate zabada mi ekran :D kada me neko zove ja ne mogu ni da se javim ni da odbijem poziv dok ne zakljucam i otkljucam telefon..

Manje mi je zabadao gnex, iskreno..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...