Jump to content


  • Topics

  • Posts

    • mislim da je manje više to onaj "red car" efekat, ali ih ima, viđam ih i ja. pa kako i da ne bude kad za 28k dobijaš auto koji na papiru nudi isto kao onaj od 50k ili više. 
    • pa onda uzmi turbo s, šta god da mu urade 😁
    • Uskoro izlazi novi model, te ako košta 15k eur onda vredi. Mučeni kroslend nastao pre prodaje opela, sklapan od 7 gm, opel i stelantis modela 😁
    • Ako ti nije bitno ni spolja, a ni unutra, da vozis auto koji je ruzan kao lopov, i ako se ne uzme 1.2 benzin ocajni, nego traktor dizel 1.6 ili kod mladjih 1.5 onda nekog smisla mozda i ima.
    • Pa objektivno je loša zbog debilng scenarija, i što više razmišljaš o tome, postaje gore, pod uslovom da prođeš int check da si u stanju da razmisliš o tome :D Zaplet i rasplet odaju utisak kao da se sve dešava na max 30 hektara, iliti na jednoj prosečnoj autonomaškoj njivi :)  No to ne znači da ti se neće dopasti serija u fulu ili bar donekle, dosta toga zavisi od samog gledaoca, tj tebe :) i gde si na sledeća dva spektra.  Koliko ti je važno da zaplet i rasplet imaju smisla i logike?  Da li si hardkor fo1/2 fan za kog samo to valja i sve je ostalo đubre, ili si malo fleksi tipa ok ti je New Vegas i mlzda čak i trojka, ili si novokomponovani fan Bethesda FO igara?  Ja sam u nekoj sredini po oba faktora, nalazim neke ok elemente za pohvalu u seriji, nije u rangu totalnih grozota trainwreck kao obiwan, Mando S3 ili bobafet i još neke, a opet sjajno nije, vrati se na prvi pasus :)  Jesam pomogao ili da pls prekinem? :D
×
×
  • Create New...