Jump to content

Mali oglasi


Pravila postovanja u Malim oglasima

Šta sve treba da sadrži dobar oglas (predlog za uspešnu prodaju - ukoliko ne želite, ne morate da navodite sve iz spiska):

- Fotografije robe (iz više uglova, ukoliko ima smisla)

- Link do specifikacija i opisa modela

- Link do reviewa modela

- Starost robe

- Eventulane nedostatke

- Cenu (i da li je fiksna)

- Da li je roba pod garancijom i koliko ona traje

- Kompletne kontakt podatke (ime, broj telefona, email adresu)

Zabranjeno je:

- Reaktiviranje sopstvenog topica/oglasa spamom, kopiranjem oglasa ili bump-ovanjem. Ponovno postovanje oglašivača u okviru topica dozvoljeno je samo ukoliko se drugi korisnik obratio pitanjem.

- Isti oglas se moze ponovo okačiti posle 14 dana (dve nedelje) ili se može bump-ovati već postavljeni topic.

- Kačenje oglasa o prodavanju piratskih kopija filmova, muzike, igara i slično, kao i oglašavanje drugih nedozvoljenih predmeta.

- Miniranje oglasa oglašivača od strane drugog lica sa nuđenjem nerealno niske otkupne cene ili komentarima kako je nešto previše skupo ili jeftino ili na drugi način urušavanje oglasa i/ili imidža oglašivača BEZ dokaza.

Svaki od navedenih prekršaja biće sankcionisan u skladu sa pravilnikom foruma.

Dozvoljeno je:

- Drugi korisnik foruma SME da skrene pažnju na to da se neki predmet nudi po nerealno visokoj ceni samo ukoliko uz takav post može da pruži i dokaz za tu tvrdnju (link do cene uređaja na sajtu neke prodavnice, fotografija cene iz maloprodaje, link do drugog oglasa sa tom robom).

- Drugi korisnik SME da skrene pažnju da se kao predmet prodaje/nudi roba sa jasnim oštećenjem, sumnjivim poreklom što prodavac nije napisao ili da se prodaje roba koja ne odgovara opisu koju je prodavac napisao, takođe uz nuđenje konkretnih dokaza.


7,078 topics in this forum

  1. samsung d820i

    • 4 replies
    • 1.6k views
  2. TV karta

    • 1 reply
    • 748 views
    • 0 replies
    • 613 views
  3. Prodajem laptop

    • 9 replies
    • 1.7k views
    • 0 replies
    • 556 views
  4. Vazdushara

    • 10 replies
    • 2k views
    • 4 replies
    • 1.3k views
    • 5 replies
    • 1.6k views
  5. prodajem

    • 2 replies
    • 1.2k views
  6. Logitech G5

    • 1 reply
    • 804 views
    • 0 replies
    • 728 views
  7. Prodajem Mladunche 1 2

    • 29 replies
    • 3.8k views
  8. Nokia 6260

    • 1 reply
    • 845 views
  9. Prodajem...

    • 4 replies
    • 1.4k views
  10. Prodajem

    • 0 replies
    • 694 views
    • 2 replies
    • 1k views
  11. WHFB High Elves

    • 2 replies
    • 1k views
  12. Warhammer figure

    • 1 reply
    • 756 views
  13. Prodajem WoW acc

    • 2 replies
    • 952 views
  14. Laptop :)

    • 0 replies
    • 618 views
  15. iPod Nano

    • 0 replies
    • 885 views
    • 4 replies
    • 1.5k views
  16. Prodajem...

    • 1 reply
    • 566 views
  17. samsung d500

    • 1 reply
    • 548 views
  18. Kupujem GW account-e !!!

    • 1 reply
    • 926 views


  • Topics

  • Posts

    • Reći ću mu da izdrži do kraja  
    • Ako. Taman nama manje guzve
    • Brat moj recimo godinama iz Beča kad ide u kuću u Kladovu ide preko Rumunije.    Fakaju granica Srbija - Mađarska.
    • Pričao sa kolegom Bugarinom, počeli da zaobilaze Srbiju zbog nenormalnih gužvi. Umesto toga kad idu u centralnu Evropu, zapiče preko lošijih puteva do Rumunije, pa se preko Mađarske "uvežu" na autoputeve.  Kapiram da je za robni saobraćaj još veća razlika zbog granica.
    • pa duže je, ali ljudi hoće da izbegnu dve granice, otuda cela priča, plus je možda na ovoj nekoj našoj sa bugarskom manja gužva nego direkt dole na grčkoj. to je sve vrlo čudno, jedini koji me do sada nije "izdao" je prohor pčinjski, tu kad god sam išao stvarno nije bilo više od 3-4 automobila u oba smera a interesantan je i put plus ima sam manastir itd. a da kažemo nije toliki detour. ovo drugo sve je totalni rendom. recimo baš kad pomenu Dojran, mi smo pre godinu dve išli na Dojran u odlasku, nikog nije bilo, utorak, sve kul. Malo ideš okolo ali ajde. U povratku mi takođe Dojran, opet isto nije bilo nikoga.  Jedina napomena tu je da kad prođeš onaj Serres i sve do granice nema ničeg živog, nijedna pumpa ništa sve zatvoreno ali odlučimo da prespavamo tu na jezeru sa makedonske strane. Sutra krećemo nazad u neko vreme slično kad smo prolazili Dojranom "na tamo" red kola onoliki ne vidi se gde se završava. Zašto kako, pojma nemam. A evo recimo kad kažeš to bili oko 8-9 ujutru na granici Makedonija Grčka, mi smo tako možda baš prošle godine ili one pre više se ni ne sećam kad smo išli i na makedonskoj nije bilo nikoga, na Grčkoj malo više ali ništa specijalno.
×
×
  • Create New...