Jump to content


  • Topics

  • Posts

    • sto ovaj fata jebe, prosto cu mu oprostiti sto me isprozivao pre neki dan i reko da nemam drugare  
    • Ae evo kreni od sebe taman da budes primer drugima.  Neko ne razume religiju, neko ne vidi svrhu popravki u zgradama a neko ne vidi koje je zlo EU. Ti si bolestan evo vec 24 godine, pa kako kazes kako malo treba mogao bi da poradis na tome. 
    • Ma nisam pisao u smislu Zapada, već naprotiv - kako malo treba samo da budeš normalan i da sve može da funkcioniše, ili ako ne baš sve makar dosta toga.  Ja sam bio na sastanku stanara u novoj zgradi, koja dakle nema tih problema, ali je zato sat vremena raspravljano da li može cena čišćenja da se smanji sa 150 dinara po stanu na 80 dinara po stanu ukoliko se bude čistilo jednom a ne dva puta nedeljno 😄 I da li mora da se plaća održavanje za baš sve sisteme koji su u garanciji... 
    • ZATO STO SMO GOMNA ZVERKO TREBA DA NAS BONBARDUJU OPET ja sam bio na sastanku stanara gde je trebalo da se resi pitanje prokisnjavanja krova, naravno ne da nije bilo ni blizu vecine, nego su svi u glas rekli kako je svuda krov popravljao samo onaj kome smeta :DDDDDDDD kad je trebalo da se da po 2,3k po stanu za fasadu, krenula je graja i pitanja jel moze posle prvog itd... u zgradi sam juce sreo coveka koji nosi u obe ruke SNS paketice i zvoni na vrata (srecom ne radi mi zvono) TAKO DA ZVEKI NEKA ZIVI ZAPAD SLAVA BAJDENU
    • https://www.blic.rs/vesti/hronika/nasilje-u-novom-pazaru-muskarac-tukao-decaka-nasred-ulice/rpwsctc   Eto, mogao sam i ja da postanem medijska licnost...
×
×
  • Create New...