Jump to content

Counter Strike 2 & 1.6


3,576 topics in this forum

    • 0 replies
    • 484 views
    • 0 replies
    • 550 views
  1. Server 1.5 Won error

    • 0 replies
    • 796 views
    • 0 replies
    • 984 views
    • 0 replies
    • 742 views
    • 0 replies
    • 7.2k views
    • 0 replies
    • 441 views
    • 0 replies
    • 799 views
    • 0 replies
    • 880 views
    • 0 replies
    • 729 views
    • 0 replies
    • 670 views
  2. zLe^bAkE^rOdJaC!

    • 0 replies
    • 515 views
    • 0 replies
    • 497 views
  3. help :)

    • 0 replies
    • 712 views
  4. E-Frag Org

    • 0 replies
    • 753 views
  5. BORN

    • 0 replies
    • 531 views
    • 0 replies
    • 981 views
    • 0 replies
    • 697 views
  6. WESG Kijev – CS:GO

    • 0 replies
    • 723 views
    • 0 replies
    • 1.8k views
    • 0 replies
    • 723 views
  7. - Demoi sa KGB Turnira -

    • 0 replies
    • 1.7k views
    • 0 replies
    • 901 views
    • 0 replies
    • 3k views
    • 0 replies
    • 5.6k views


  • Topics

  • Posts

    • Reći ću mu da izdrži do kraja  
    • Ako. Taman nama manje guzve
    • Brat moj recimo godinama iz Beča kad ide u kuću u Kladovu ide preko Rumunije.    Fakaju granica Srbija - Mađarska.
    • Pričao sa kolegom Bugarinom, počeli da zaobilaze Srbiju zbog nenormalnih gužvi. Umesto toga kad idu u centralnu Evropu, zapiče preko lošijih puteva do Rumunije, pa se preko Mađarske "uvežu" na autoputeve.  Kapiram da je za robni saobraćaj još veća razlika zbog granica.
    • pa duže je, ali ljudi hoće da izbegnu dve granice, otuda cela priča, plus je možda na ovoj nekoj našoj sa bugarskom manja gužva nego direkt dole na grčkoj. to je sve vrlo čudno, jedini koji me do sada nije "izdao" je prohor pčinjski, tu kad god sam išao stvarno nije bilo više od 3-4 automobila u oba smera a interesantan je i put plus ima sam manastir itd. a da kažemo nije toliki detour. ovo drugo sve je totalni rendom. recimo baš kad pomenu Dojran, mi smo pre godinu dve išli na Dojran u odlasku, nikog nije bilo, utorak, sve kul. Malo ideš okolo ali ajde. U povratku mi takođe Dojran, opet isto nije bilo nikoga.  Jedina napomena tu je da kad prođeš onaj Serres i sve do granice nema ničeg živog, nijedna pumpa ništa sve zatvoreno ali odlučimo da prespavamo tu na jezeru sa makedonske strane. Sutra krećemo nazad u neko vreme slično kad smo prolazili Dojranom "na tamo" red kola onoliki ne vidi se gde se završava. Zašto kako, pojma nemam. A evo recimo kad kažeš to bili oko 8-9 ujutru na granici Makedonija Grčka, mi smo tako možda baš prošle godine ili one pre više se ni ne sećam kad smo išli i na makedonskoj nije bilo nikoga, na Grčkoj malo više ali ništa specijalno.
×
×
  • Create New...