-
Topics
-
Posts
-
U odlasku 20 minuta čekali na Đevđeliji, u povratku preko Evzoni kolona na 700m do granice, 3 sata je trebalo da prođemo. Posle na Makedonskoj granici 10 min. Povratak 21 jun, realno nije ni počela sezona.
-
Niko više ne pominje 5 izmena, ali bukvalno niko. Podsećam da je to pravilo uvedeno za vreme korone, kao da timovi lakše "prebrode" taj period zbog zdravlja, međutim eto kao ostalo na snazi, verovatno jer odgovoara najvećim i najbogatijim klubovima, sa "najdužim" klupama...
-
Nikad vikendom 🙂 Mada, mi smo prošle godine u ponedeljak na Evozoniju sredinom avgusta čekali dobrih 3 sata :c. Mislim da smo negde oko 8-9 ujutru bili na granici Makedonija - Grčka, što se nije pokazalo kao najbolja opcija. Ove godine, opet idemo u ponedeljak, ali ćemo verovatno drugo vreme da tempiramo da budemo na granici. Da li ranije ili kasnije, ne znam još, a razmišljam i da idemo na Dojran ili preko Bugarske, pa te zato i pitam kako izgleda ta Bugarska varijanta.