Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shvaticete jednog dana koliko je Dejan upravu. Mozete vi da igrate war uz skolu, faks itd., da imate ribu, da imate drustvo, ali u tom slucaju necete sigurno biti vrhunski igrac. Sve u zivotu ima svoju cenu. Shvatite svojih 24 casa dnevno kao 100 eura u dzepu. Za 100 eura mozete da kupite dosta malih stvari i da ni u jednoj stvari ne preterate a mozete i da sve sprcate na jedno ali da to sto ste kupili bude do jaja. Ovde se ne radi o necijim kapacitetima za kapiranje itd.. vec o fizickoj ogranicenosti svega i svakog.

Ako mislite da lupetam gluposti idite na sk sajt i procitajte intervju insomnie i shvaticete o cemu pricam. Njega sigurno vise kotirate u svom sistemu vrednosti nego mene Marka Srbiju lol.

Link to comment
Share on other sites

Mada ja sam uvek bio za to da se covek fokusira na ono sto voli bez obzira sto zapostavlja neke druge stvari. Na kraju uvek shvatis da je sve sto si dobio vredno zrtve koju si podneo. Ali za tako nesto nema svako muda, a neko prosto nema u zivotu ambicije da odskace od mase i upravo zato nismo svi mi (kad pricamo o war-u) u rangu pro igraca poput grubija, insomnie, toda itd... I opet je tu faktor podrske koju primarno dobijas u porodici sto je u nasoj zemlji malo diskutabilno kad je gaming u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

naravno da se nolifebook računa [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

U pravu je on jednim delom, ali jednim delom i nije ;).

Mslm, nije mu ceo post korektan =)

Naravno, ako hoces da postanes pro gamer trebalo bi da zrtvujes skoro sve od gore navedenog, ali semi pro igraci ne moraju da zrtvuju nista.

Idiote da li ces procitati moj post i skapirati da pricam o PROGAMINGU jbt...I ne pricam o SEMIPRO nivou igre.I da, tako pricas jer si u srednjoj i ne shvatas koliko ti je u stvari do jaja i koliko nemas obaveza sem da odsedis od 8 do 2/2 do 8, u skoli(mada realno i bezi se bar 50% casova) i blejis sa ortacima,ribom, i opet ti ostane 2,3,4h dnevno a war.Ja sam prestao sa warom od kad sam krenuo na fax...Plus nije sve vezano za skolu, vec sto si stariji sve vise ti se obaveza gomila...

~~

Link to comment
Share on other sites

Uuuuu nemoj da me vredjas, ovo zvuci kao neka prozivka!!!!!!!!!!!!!!!!

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Idiote da li ces procitati moj post i skapirati da pricam o PROGAMINGU jbt...I ne pricam o SEMIPRO nivou igre.I da, tako pricas jer si u srednjoj i ne shvatas koliko ti je u stvari do jaja i koliko nemas obaveza sem da odsedis od 8 do 2/2 do 8, u skoli(mada realno i bezi se bar 50% casova) i blejis sa ortacima,ribom, i opet ti ostane 2,3,4h dnevno a war.Ja sam prestao sa warom od kad sam krenuo na fax...Plus nije sve vezano za skolu, vec sto si stariji sve vise ti se obaveza gomila...

Pa nije ti to samo za programing tako, već za sve u životu. Samo za nešto moraš da se odlučiš.

Ovde je više pitanje da li možeš (kao Aca npr.) da imaš i normalan život (drugari/devojka) i da sabiješ Koreance. :))

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

ne , scena vam je u "kurcu" zbog degenerika poput tebe sto prozivaju najboljeg igraca iz vlastite zemlje i objasnjavaju mu kako gejming funkcionira i unaprijed odredjuju da nece uspjet dalje igrat u zivotu jer ti znas, jer realno ti bog isus krist batina univerzuma nisi uspio to dvoje pomjesati..

ae pali mentolu

i ovo izdrkavanje s vladicom i ristom u svakom topiku vam isto nista ne vazi , ghost mile i govedo su ih presli odavno , ne lozite se

Link to comment
Share on other sites

ukazao si ti moj kurac ustima

reko si mu da je idiot i rekao ti je u sljedecem postu da ga ne prozivas

ja nigdje nisam ni naveo da sam progejmer degeneriku pogani , to sto ti samo gledas u nick i onda pises postove bez ikakvog upotrebljavanja mozdanih vijuga je druga prica..i onda druge prozivas da ne citaju , a ni sam neznas sta si napisao

ovo sa ustaskim prozivima necu ni komentirat , najbolje pokazuje tvoj mentalitet i dokazuje da se tebe treba slusat u vezi icega "-ne-"

hajli je rekao sam da je moguce , samo sto si ponovo dokazao koliko puno pratis pozorno dok citas postove od ljudi..on je imao posao prolazio faks redovno imao klan i radio jos 10000 stvari u pozadini , to sto si ti ogranicen na 2 , iliti ribu i faks to je druga prica

ni ja nisam neka zvjezda , nemogu kombinirat faks i gejming , al ne znaci da idem okolo zabijat s cekicem ljudima u glavu da je nemoguce , jer nisam uspio bit progejmer sto ocito tebe muci pacove

ae obuci sk gejming duks i objasnjavaj u real lajfu a pusti forum za nas no lajf gikove , vidimose

Edited by p1nke
Link to comment
Share on other sites

kao prvo ja znam Acu licno, i nisam ga prozivao vec mu ukazao na sta gresi u tumacenju mog posta

kao drugo ne znam sta jedna mala ustaska pickica poput tebe hoce da kaze svojom recenicom,

O boze koji si ti fatal error prirode ... Covek se slikao sa srpskom zastavom i sa tri prsta da bi mu ti ovo napisao! Koliko je samo puta dolazio u Srbiju, jednom i prespavao kod mene, i nemam ama bas nista lose o coveku da kazem! A on je tom svojom recenicom hteo da kaze da si bio, jesi i bices uvek LJUBOMORAN ako neko uspe da uradi nesto u ovoj zemlji sto se tice wara, pored ostalih zivotnih stvari! Jer ti nisi ...

a inace igrao sam wc3 dugo, vise for fun ofc,

... to je ta rechenica ...

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Dajte batalite to prozivanje na ruru, to je moj fah :)))))))) Ajde i ja da kazem nesto o cemu se raspravljate..

Svako od vas govori istu stvar, samo se ne kapirate uopste.. Sve moze da se uklopi i posao/fax/skola stagod, i riba i drustvo i izlasci sa warom do nekog odredjenog nivoa.. Mozes da budes "progejmer" ali ne mozes da budes moon ili tako neko. Dakle sve u svemu mozes da uzmes kes od progejma i sve ostalo da zadrzis(sto ne znaci da war ne utice na iste). A opet ja sam kad sam pocinjao, pa cak i posle kad smo bili na nekom slicnom nivou govorio da se ghost rodio u svedskoj ili da ne pricam koreji bio mozda #1 igrac na svetu ili samo da je imao normalne uslove za igru kod nas(dok je bio motivisan). Niko nikada nije ni blizu njegovog nivoa cak ni kad ga pobedi na wcgu ili gdegod.

Cheers

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...