Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ovde se vide suze samo shto je slika plava :/

http://www.sk-gaming.com/content/19355-Sky..._the_big_screen

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lik igra po 12+ sati na dan i to mu je zhivot... Kako da ne plache kad izgubi bitan mech...

On je barem pichka za zhivota, meni je gore kad neki golman 2.02 plache ko dete shto je izgubio tamo neku tekmu...

Ili tek onaj ludi fudbaler shto se ubio zato shto ga trener nije stavio u prvi tim protiv tekme sa Olimpijakosom...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Aj sad da svi plačemo kada nam krene loše u školi/ na faxu/poslu samo zato što nam je to glavna okupacija, yeah...Mislim jbt, zamisli gledaš finale neke igre, i lik plače što je izgubio, eeej, ne bi ni na sekundu zapitao koji k čoveče?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kada k1ng0r plakao svi su ga zajebavali a pravdate žutaća? lolol

Šalu na stranu, meni je nepojmivo to što je lik uradio. Aj da svaki muškarac kada mu ne pođe za rukom na poslu/u sportu da uzme i plače, pa smak sveta bi nas strefio za manje od nedelju dana.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

corey,mnogo seresh,to sto ti džabalebarish po chitav dan (il bar pretpostavljam) i verovatno se nisi bavio nekim sportom pa da znas kako je kad izgubis mnogo vaznu utakmicu il tako nesto...

ovde je isto nesto slichno,nije u potpunosti naravno ali frajer je izgubio nesto za sta je radio proteklih godinu + 12h dnevno i sta sad treba da kazhe "a jebiga,idemo dalje.." ????

mnogo seresh...

Link to comment
Share on other sites

Kad bi se organizovalo takmicenje u kolicini hejta na forumima mislim da bi ovaj forum bio ubedljivo prvi. Ovde se u 99% slucajeva na bilo kakav oblik konstruktivnog posta odgovara nipodastavanjem i mrznjom prema toj osobi. Vecina korisnika misli da je posisalo svu pamet i da su oni sa drugacijim misljenjem debili, maloumnici itd... Valjda je to sam uticaj ove igrice doveo do takvog deformiteta u ponasanju. Ne znam tacno. Zasto su, naprimer, na forumu za bajkere ljudi puni ljubavi i razumevanja i uvek su spremni da pomognu i da ti dodju cak na gajbu da ti pogledaju motor ako nesto ne mozes sam da resis? Ovo je stvarno debilizam teski realno. Sa ovakvim warcraft 3 forumom nikad necemo uspeti da imamo pravu scenu punu podrske u kojoj se vidi neki prosperitet. Realno.

Edited by Mapko(Cp6uja)
Link to comment
Share on other sites

Što se tripuješ kad Corey i ne igra war? On je hejter for life ;))

Svi likovi koju su duže na wc3 sceni su manje-više gotivni likovi i žele da pomognu, osim Žabe, on je hejter ;)

Što se scene tiče, ja bih se zapitao za likove kao što si ti npr. koji su dovoljno dugo tu, a pritom ništa nisu uradili sa svojim skill-om, a znaju dosta o samoj igrici i sceni.

+ stariji igrači su dovoljno odradili svoje kako bi uticali na mlađe da igraju wc3 i da napreduju.

Aca je pravi primer. :)

P.S. Suština RUR-a je u hejtu :D

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Zasto su, naprimer, na forumu za bajkere ljudi puni ljubavi i razumevanja i uvek su spremni da pomognu i da ti dodju cak na gajbu da ti pogledaju motor ako nesto ne mozes sam da resis?

[roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kad bi se organizovalo takmicenje u kolicini hejta na forumima mislim da bi ovaj forum bio ubedljivo prvi. Ovde se u 99% slucajeva na bilo kakav oblik konstruktivnog posta odgovara nipodastavanjem i mrznjom prema toj osobi. Vecina korisnika misli da je posisalo svu pamet i da su oni sa drugacijim misljenjem debili, maloumnici itd... Valjda je to sam uticaj ove igrice doveo do takvog deformiteta u ponasanju. Ne znam tacno. Zasto su, naprimer, na forumu za bajkere ljudi puni ljubavi i razumevanja i uvek su spremni da pomognu i da ti dodju cak na gajbu da ti pogledaju motor ako nesto ne mozes sam da resis? Ovo je stvarno debilizam teski realno. Sa ovakvim warcraft 3 forumom nikad necemo uspeti da imamo pravu scenu punu podrske u kojoj se vidi neki prosperitet. Realno.

Ti si skroz u pravu, ali debata je nastala oko toga sto Corey misli da je pickinjski plakati ako si muskarac...Mislim, glupost.U F1 npr, to je redovna pojava, a neka mi neko kaze da oni nemaju muda, jer voze preko 300 svaki dan i rizikuju zivot...I Terry je plakao kao kisa posle penala u Moskvi i izgubljene LS, pa opet neka neko kaze da nije musko.

Sto se RUR-a tice, ovde su svi voljni da pokazu, tj misle da ce da pokazu mozak prozivajuci i koristeci svaki zarez da nekog degradiraju.Pogotovo clanovi koji su tu godinu, dve.Zato jedva i postujem ovde u zadnjih hmm, godinu, godinu i po.I ne ocekuj da ce se ista promeniti.Scena nam je uvek i bila kao i ovaj forum, losa, sem par ljudi koji su igrali na visokom nivou (Vladica i Rista samo koliko sam upucen, i pritom mislim na internacionalnu scenu, mada opet ni jedan Srbin nista nije uradio na nekom velikom turniru).Balkan nije podneblje za tako nesto, a pogotovo Srbija.Ovde ako igras igrice 8h dnevno koliko ti treba da postanes semi-pro (mada opet zavisi od toga koliko brzo kapiras igru i koliko si spreman da ucis na greskama umesto daplaces na neizbalansiranost igre), svi ce da misle da si bolid (delom i jesi ako mislis da ces ziveti ceo zivot od wara).Mada realno, mnogo je odricanja : skolu ne mozes sa warom, ribe=jako tesko, drustvo=nema sanse.Kad igras fudbal i odreknes se svega ovoga, opet ces imati prijatelje iz detinjstva koji ce biti ponosni na tebe, a u waru ce reci "ovaj frik je odlepio, za netom je po ceo dan"-bio ti WCG sampion ili ne.

Sve u svemu valjda ste me skapirali...

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...