Jump to content

Recommended Posts

nismo, jer si se nalupetao ko zmaj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ti si skroz u pravu, ali debata je nastala oko toga sto Corey misli da je pickinjski plakati ako si muskarac...Mislim, glupost.U F1 npr, to je redovna pojava, a neka mi neko kaze da oni nemaju muda, jer voze preko 300 svaki dan i rizikuju zivot...I Terry je plakao kao kisa posle penala u Moskvi i izgubljene LS, pa opet neka neko kaze da nije musko.

Sto se RUR-a tice, ovde su svi voljni da pokazu, tj misle da ce da pokazu mozak prozivajuci i koristeci svaki zarez da nekog degradiraju.Pogotovo clanovi koji su tu godinu, dve.Zato jedva i postujem ovde u zadnjih hmm, godinu, godinu i po.I ne ocekuj da ce se ista promeniti.Scena nam je uvek i bila kao i ovaj forum, losa, sem par ljudi koji su igrali na visokom nivou (Vladica i Rista samo koliko sam upucen, i pritom mislim na internacionalnu scenu, mada opet ni jedan Srbin nista nije uradio na nekom velikom turniru).Balkan nije podneblje za tako nesto, a pogotovo Srbija.Ovde ako igras igrice 8h dnevno koliko ti treba da postanes semi-pro (mada opet zavisi od toga koliko brzo kapiras igru i koliko si spreman da ucis na greskama umesto daplaces na neizbalansiranost igre), svi ce da misle da si bolid (delom i jesi ako mislis da ces ziveti ceo zivot od wara).Mada realno, mnogo je odricanja : skolu ne mozes sa warom, ribe=jako tesko, drustvo=nema sanse.Kad igras fudbal i odreknes se svega ovoga, opet ces imati prijatelje iz detinjstva koji ce biti ponosni na tebe, a u waru ce reci "ovaj frik je odlepio, za netom je po ceo dan"-bio ti WCG sampion ili ne.

Sve u svemu valjda ste me skapirali...

aaaaaaaaahahahhahahahahahahahhaha :)

ali SAMPION aaaahahahahhaahahha :)

vrh vrh vrh

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ovde ako igras igrice 8h dnevno koliko ti treba da postanes semi-pro (mada opet zavisi od toga koliko brzo kapiras igru i koliko si spreman da ucis na greskama umesto daplaces na neizbalansiranost igre), svi ce da misle da si bolid (delom i jesi ako mislis da ces ziveti ceo zivot od wara).Mada realno, mnogo je odricanja : skolu ne mozes sa warom, ribe=jako tesko, drustvo=nema sanse.Kad igras fudbal i odreknes se svega ovoga, opet ces imati prijatelje iz detinjstva koji ce biti ponosni na tebe, a u waru ce reci "ovaj frik je odlepio, za netom je po ceo dan"-bio ti WCG sampion ili ne.

Sve u svemu valjda ste me skapirali...

Ovo kao da si pisao o sebi. :))

Ja sam jebeno proširio društvo preko War-a. Imao sam i devojku svo to vreme dok sam bio aktivan, a umeo sam da se zabodem jako dugooo (kao što nekolicina vas zna).

Čak sam ponekad išao i na neki fudbal.

Ima vremena za sve, što kaže Highl1, ako se lepo organizuješ. :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

brate ne : ))) to te je Mitch naveo da pomisliš tako, ja sam pričao o tome da li je to dovoljno jak razlog da on pusti suze.

Pa jbg, njemu jeste.Na faxu nemas 1 rok pa da sve mozes da upropastis za sta si ucio godinu dana, on se za ovo sprema i zivi za to...Sad, razliciti smo ljudi

Ovo kao da si pisao o sebi. :))

Ja sam jebeno proširio društvo preko War-a. Imao sam i devojku svo to vreme dok sam bio aktivan, a umeo sam da se zabodem jako dugooo (kao što nekolicina vas zna).

Čak sam ponekad išao i na neki fudbal.

Ima vremena za sve, što kaže Highl1, ako se lepo organizuješ. :)

Prosirio? Ako se vidjas sa 3 ljudi preko wara, ja secem glavu.Ne pricam o MSNu i slucajnom sretenju u KGBu...Ima se vremena za sve, ali to ne ukljucuje peglanje wara onoliko sati dnevno koliko treba da bi odrzao vrhunsku formu...

~~

Link to comment
Share on other sites

Drugi komentar od tebe i nisam ocekivao, jer se pravis pametan vecito.

prvo ne pravim se, jer jesam pametan [:D]

Možeš sve da organizuješ, osim ako nećeš da budeš surovi pro, i da od toga uzimaš neki keš. Progaming postoji na Balkanu, imaš Zeusa, Didija, Insomniu i mnoge druge. Dalje, od svih naših koje si pobrojao da su pro, navedi mi jednog da kažemo koji je eto, završio neki fakultet, na primer, i tu mislim na konkretan fakultet od 4 godine u Novom Sadu, Beogradu, Nisu, a ne neku višu školu ala viša poslovna?

Treba da budemo svesni da mi prvo nismo imali, a nikad i nećemo imati gamera kao što su npr pomenuta trojica balkanskih pro gamera, i da je to prva i osnovna razlika. Kao što nikad nećemo imati do jaja fudbalsku reprezentaciju koja može da uradi nešto više od kvalifikacija za neko takmičenje svake četvrte godine i slično, u pitanju je mentalitet, a ne to dal će neko da te gleda ko frik. Gledaju te kao frik odmah kad ne sediš u kafiću ceo dan, ne ideš u teretanu i kladžu, i ne ideš na splavove da slušaš narodnjake, ili sad na sound/freestyler. To što 90% zemlje misli isto, uopšte ne znači da ti ne treba da se baviš nekim drugim hobijem..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

prvo ne pravim se, jer jesam pametan [:D]

Možeš sve da organizuješ, osim ako nećeš da budeš surovi pro, i da od toga uzimaš neki keš. Progaming postoji na Balkanu, imaš Zeusa, Didija, Insomniu i mnoge druge. Dalje, od svih naših koje si pobrojao da su pro, navedi mi jednog da kažemo koji je eto, završio neki fakultet, na primer, i tu mislim na konkretan fakultet od 4 godine u Novom Sadu, Beogradu, Nisu, a ne neku višu školu ala viša poslovna?

Treba da budemo svesni da mi prvo nismo imali, a nikad i nećemo imati gamera kao što su npr pomenuta trojica balkanskih pro gamera, i da je to prva i osnovna razlika. Kao što nikad nećemo imati do jaja fudbalsku reprezentaciju koja može da uradi nešto više od kvalifikacija za neko takmičenje svake četvrte godine i slično, u pitanju je mentalitet, a ne to dal će neko da te gleda ko frik. Gledaju te kao frik odmah kad ne sediš u kafiću ceo dan, ne ideš u teretanu i kladžu, i ne ideš na splavove da slušaš narodnjake, ili sad na sound/freestyler. To što 90% zemlje misli isto, uopšte ne znači da ti ne treba da se baviš nekim drugim hobijem..

A koga sam ja nabrojao da je PRO?Rekao sam da nismo imali takvog, koji ce nesto da uradi u internacionalnoj sceni.Vladica i Rista su bili dobri na ladderu neko vreme, kao sto je i Ghost,Miza,Zaba,Aca, ali to nema veze sa realnoscu, niti pro-gamingom.Drugo, kada kazem Balkan, mislim da nije podrucje za izvoz pro igraca kao sto realno i nije, u odnosu na Svedsku,Koreju,Kinu - smesno je porediti.

Sto se organizacije vremena tice, ja sam pricao konkretno PRO-gamingu, a i sam si rekao da uz to, NE MOZES da ukomponujes sve.

Verovatno si pogresno protumacio neke delove mog posta.

@Voodoo : Izadji Hajliju iz dupeta, iskoristi lepo vreme dok ne padne kisa.

~~

Link to comment
Share on other sites

Pa možda smo se mimiošli, ali ja odgovorno tvrdim da možeš da završavaš faks u roku i da igraš dovoljno da bi bio prvi kod nas i išao na WCG/ESWC

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kolko pricate gluposti. Placem ko sky sad, al od smeha :)

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Ovde ako igras igrice 8h dnevno koliko ti treba da postanes semi-pro (mada opet zavisi od toga koliko brzo kapiras igru i koliko si spreman da ucis na greskama umesto daplaces na neizbalansiranost igre), svi ce da misle da si bolid (delom i jesi ako mislis da ces ziveti ceo zivot od wara).Mada realno, mnogo je odricanja : skolu ne mozes sa warom, ribe=jako tesko, drustvo=nema sanse

Ovo je apsolutno netacno. Nece misliti da si bolid jer i pored wara imas aktivnosti sa drustvom, ribom i skolu ne zapostavljas (mslm dobro, ja pricam sad tako jer sam u srednjoj, ne znam kasnije kako je, ali je vecina i bila u srednjoj kad su pocinjali da igraju)..

Samo dobar schedule

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...