Jump to content

GTA4


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji patch je do sada najbolji i to...koji popravlja onu ludu kameru i neke misije...igrao i stigao do logging on misije, ne moze da se predje jer ne reaguje komp kad pritiskam e... :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pozz svima,kupio sam gta4 original i imam proble.instalirao sam ga na laptopu(core 2 duo,4gb rama,ati radeon 3430,320gb hard diska,sp3).instalacija je prosla uredu,posle sam se registrovao.problem je sledeci kada pokrenem igru komp trazi cd ja mu dam cd ali pise da nije original,ALI JA SAM KUPIO ORIGINAL CD.sta da radim?da napomenem da mi se to desavalo sa warcraftom3,isto original,a radio mi je sve ok na drugom racunaru.plz pomagajte

Link to comment
Share on other sites

evo i mojih rezultata:

Statistics

Average FPS: 32.01

Duration: 37.11 sec

CPU Usage: 90%

System memory usage: 53%

Video memory usage: 97%

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 36

Detail Distance: 75

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Speakers (Creative SB Audigy 2 (WDM))

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

File ID: benchmark.cli

Definitivno je patch odradio dobar posao kao i novi drajveri.... nadam se jos nekom apdejtu.

@voodoo, hvala na nekim koracima oko instalacije, definitivno mi je pomoglo!

Opsti utisak: igra mi je ispunila ocekivanja, jedino sto smara ta zahtevnost i kola koja su toliko pipljiva i klizaju se kao da vozim po snegu!

Link to comment
Share on other sites

Svaka ima svoje kvalitete, ovde je akcenat mnogo više na realnosti (bar u odnosu na predhodne igre), al tamo možeš da voziš putnički avijon, how cool is that.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam se nadao da će u četvorci biti mnogo više sopranos referenci, mada nije loše što na kraju toni ispadne glavni negativac. bila bi mega akcija da su i u igri ostavili njegovu sudbinu nedorečenom :)

Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc kada upalim igru teksture su mi sve crne nista se ne vidi... instalirao sam patch ali opet isto...verovatno zato sto je slaba graficka koja je 2600xt ati...imam 2gb hyper memoriju , i intela dc 2,2 2,1

uradio sam to kao sto je neko napisao u prethodnom postu da napravim fajl commandline.txt kada sada npr promenim rezoluciju na 100hz ili vise onda se poneke txt vrate ali ocajno radi..jel zna neko povodom ovoga :D

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

jel obavezan account na social club?

trazim medju ponudjenim zemljama srbiju .. ima KITA

WTF [b)]

inace, suma sumarum:

da se instalira igra, napravi commandline.txt u direktorijumu gde je instaliran gta i upisem komande (probacu sa -novblank -norestrictions -nomemrestrict), skinem poslednji nvidijin driver (180.84), izbrisem alcohol i daemon tools, iskoristim razorov crack i sta jos? :O

edit: citao sam i ovde i na benchmarku, al nikako da vidim neki "default" put krekovanja i instaliranja

Edited by digrejzo teh JAH!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...