Jump to content

GTA4


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovako, ne znam da li je neko imao slican problem (gledao sam na forumu i nisam nasao)

prvo kad sam instalirao igru i pokrenuo, nisam mogao da menjam rezoluciju i ostalo u graphic options

napravio sam fajl u gta 4 direktorijumu - commandline.txt i u njega upisao -norestrictions, posle toga mogao sam sve da menjam

e sad, kad pokrenem igru imam taj problem sto se skoro nista ne vidi - ne vide se zgrade, asfalt, .... vidim tockove auta ali ne i ostatak auta....

tacnije, nekada se vide, a ako se okrenem s likom za 360* i ponovo pogedam na nesto (pmr zgrada) ne vidim je

jel problem s directxom ili sta?

Link to comment
Share on other sites

Ili treba da vratiš teksture na medium, ili drugi drajveri (meni je tako počelo da brljavi kada sam stavio poslednje NVidia drajvere 180.48 i sad sam se vratio na 178.24 i sve radi kao sat, ali sa teksturama na medium, kada se digne na high hoće ponekad da baguje grafika (mada, da ga jebeš, ja nikako ne mogu da uočim u čemu je razlika između med i high, meni to izgleda isto)).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

isto mi se desava i kada texture stavim na medium, pa i na low, tj vidim zgrade itd ali na primer vozim kola i nema nista predamnom, a udarim u nesto, i onda se pojavi drvo, ili zgrada (nekad se i ne pojavi)

kad udjem u tunel na primer, sve je sivo i ruzno i tek posle nekog vremena voznje kroz tunel se pojave reklame na zidovima tunela itd

render isto drzim na medium

jel treba mozda da povecam draw distance (stoji mi na 60), negde sam procitao da to moze da utice ali mi bas nema smisla, pogotovo sto mi je kazem na 60?

Link to comment
Share on other sites

ovako, sve sam uradio, menjao komande u commandline.txt, ostavio samo -norestruiction pa onda sve menjao u options, instalirao patch i nista

imam graficku geforce 8600gts? jednostavno, ta nestajanja stvari kao da ne mogu da se isprave na 1280x1024 rezoluciji na kojoj igram, tj na svim sem na 800x600

jedino na 800x600 je sve ok, ali ne mogu na njoj da igram

jel neko uspeo s tom grafickom?

Link to comment
Share on other sites

i posle je ubijete i uzmete pare nazad

ovaj nepismeni prvi put igra gta očigledno!

nego, nije uopšte loš trip voziti ferari po menhetnu slušajući džez sa radija :)

ferari je uvek parkiran pored faustinove gajbe

Link to comment
Share on other sites

Ili igrati se "Speed"-a sa autobusom :)

To me oduševljava kod GTA igara (a naročito ovde), što se i najsitniji prekršaj može pretvoriti u bekstvo od policije preko pola grada.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

p.s. tek sad vidim da vudu fura adidas trenerku [roflmao]

[:D]

E pazi, ja kupio sako, cipele i pantalone za Mišel, ona mi kaže da izgledam užasno. Ok, kupim ono odelo od iljadu maraka, ona isto. Dođem u trenerci i najkama, "uuu veri najs" :D

Mada realno najbolji autfit je ako izaberete da skembate onog Plejboja, u njegovoj gajbi posle imate jaknu i pantalone baš onakve kakve je nosio lik iz GTA 3.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...