Jump to content

Fallout TRI


Katsu

Recommended Posts

Taj zvuk bi isto morao biti mnogo puta slabiji, i drugaciji, zbog drugacijeg medijuma...pogledaj samo kako sve drugacije cujes kada zagjuris glavu u vodu...

A o gravitaciji niko ni rec???

Iako si u kosmosu, skacas bas isto onoliko kao i kada si na zemlji...to je totalan, ali totalan propust...Pa setite se samo slika onih kosmonauta na mesecu...setite se kako su se retali, kao pod vodom....taj efekat bi trebao da bude mnogo zesci na takvom brodu.

Edit: Ouch sad tek videh da je Ivan napisao nesto slicno :)

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

čuo bi se samo zvuk čiji je izvor nekako povezan sa brodom (npr. huk motora), i sigurno bi se čuo drugačije, kao što se drugačije čuje i kad si ispod vode.

ok, to sam i pretpostavio, mislio sam da ima neka caka nesto

dakle jos jedna crtica na fail listu fo3 :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ne mogu da skontam iz posta da li si igrao i addonove, mada mislim da nisi :D U svakom slucaju ako nisi, obavezno igraj SVE addonove, i pre nego sto predjesh glavni quest instaliraj brotherhood of steel addon, da bi mogao da nastavish da igrash dalje jelte, u suprotnom ce igra da se zavrshi. Meni omiljeni addon je Archonage, fantastichno je odradjen :)

Inace ja sam isto vec na prvim lvl-ima naleteo na mutanta sa laserom, sasekao me u sekundi

sad imam najjachi armor u igri + deljam ih ko zecheve sve, a opet u onim mochvarama se bash muchim na nekim delovima

Uglavnom igra je fantastishe erotishe :)

Link to comment
Share on other sites

jebga... meni je igra sranje iako sam joj dao fer shansu... i to kako odmice sve je losije i losije od napucavanja preko kvestova i price pa do samog interfejsa...

add-onovi su tek sranje, ali ono bash bas tesko sranje

pri tom sam sasvim svesno ogranicio u svojoj glavi da ovo nije fallout, i ne vredi opet mi je srednje zalosna igra

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zato sto jeste jebiga:)

znate i sami koliko nisam fanboi FO fransize, stavise. a opet, ja sam pocinjao FO3 nekih tri puta i stizao do tipa treceg grada ili tako nesto. jednostavno je previse lose. sve sto nije trebalo da se usere usrali su. sve sto cini neku rpg igru, smanjili su (?). okej, ajmo se igrati shootera onda. ali igra fejluje i kao shooter sa svojim engineom i mehanikom. dijalozi? lol.

mislim, ja zaista ne znam sta je ovoj igri plus, ali zaista, bez preterivanja. eto, lepo je kad se izadje iz vaulta u pustaru.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

.... mislim da su usrali dosta sa teleportovanjem, jer sve postaje nekako jednostavno - aha, nestaje mi džebane, a taman i da zavaljam ovaj minigun od sto kila, skoknuću do rivet sitija preko 2/3 mape, i eto me nazada u milisekundi. ...

STFU, ja sam pizdeo u FO zbog nedostatka brzog putovanja

@Doolio: idi igraj tetris

Link to comment
Share on other sites

offtopic ceo post

@starbak

moj post uopste nije imao taj ton, u smislu da potenciram kako sam zajeban. zao mi je sto si ti to tako skontao

@sting

izvini sto ne zelim da bacam sate svog vremena na obican trade ingame, u igri koja je FPS/RPG crossover

komentarisao sam duliov post kako sam ga komentarisao zato sto je covek omalovazio celu igru, a nikad je presao nije. napisao je da je pocinjao 3x. Zasto bi neko pocinjao igru koja mu se ne svidja cak 3x? Prvo sto mi pada na pamet jeste da mu se mozda i svidela u pocetku, ali je onda skontao da ta igra u stvari nije MoH ili CoD pa ju je batalio razocaran.

@veliki deo populacije foruma

cesto seponasate kao fegetski chopor "forum drugara". Ovo je drugi put da neko moj post komentarise kao da je imao za cilj da bude agresivan.

Link to comment
Share on other sites

Nema problema, oprostio sam ti o_0

Nisi ti nishta komentarisao nego si napisao "STFU" i onda si "nas" optuzio da smo "fegetski chopor forum drugara" koji je tebe pogreshno procenio kao "agresivnog".

Ko je tu blesav a ko lud? :)

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ja sam presao igru i ja kazem da je golo govno, sta sad? Posebno u ovom slucaju, taj pocetak je jos i dobar, sto dalje napredujes u igri sve postaje monotono i dosadno. Mozda sam se nasmejao 2 puta tokom igre, na prethodne delove imas dovoljno humora u svakom trenutku. Borba je ocajna, na bilo kojoj tezini, igra IMA "lavel scale" i nikad nema izazova i onog "Jao usao sam ovde sad cu da dobijes po ..." osecaj. Sama grafika koju vecina hvale je ocajna, kao da je neko uzeo kilo govana i poceo da farba sve. Mislim da ima 5 boja i 3 tona istih da izbrojis. Potencijala ima, dosadilo im na manje od pola po pitanju svega. Recimo onaj VR sekcija je poseban dokaz za to. Plus neverovatan osecaj praznine u bunkerima. Alo bre, bunkeri koji treba da sacuvaju covecanstvo od unistenja sa totalnom populacijom od 20-30 ljudi. Kako da jebeno ne. To je dokaz ogranicenja engine-a same igre btw. Koji je opet golo govno.

@fegetski chopor "forum drugara"

Istorijski smo poznati po tome da cekamo da se pojavi neko i da ga napadnemo i jebemo do iznemoglosti, cak i svoje. Eto vodoo_ je dobijao redovno dok je zastupao "F3 super igra" a onda je igrao i ukapirao da nista od toga nije tacno, niti je Fallout 3 niti je super a kamoli igra.

@jej, igramo se igre od pre 2 godine, bas nam je lepo

Imam ja majstora za burek ovde, smara me kako je F3 vrh igrackog iskustva ... oces da vam dam broj, mozda kad se sprijateljite bude donosio burek na vase igracke sesije? "Ajde da igramo F3!!!! Yey, lakiracemo nokte i farbacemo kosu uzgred!!! Ti ponesi burek!!!" :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

komentarisao sam duliov post kako sam ga komentarisao zato sto je covek omalovazio celu igru, a nikad je presao nije. napisao je da je pocinjao 3x. Zasto bi neko pocinjao igru koja mu se ne svidja cak 3x? Prvo sto mi pada na pamet jeste da mu se mozda i svidela u pocetku, ali je onda skontao da ta igra u stvari nije MoH ili CoD pa ju je batalio razocaran.

ajmo vako:

-sa tim drugarima se non-stop raspravljam i imamo jako razlicite ukuse.

-igru sam odbacio i omalovazio upravo zato sto je bliza MoH nego rpgu, ne moram da prodjem kroz sve dijaloge da vidim recimo da je mehanizam dijaloga glup. ne moram da predjem igru da bih video da je neizbalansirana.

-pocinjao sam igru tri puta jer nisam mogao da verujem da je zapravo onoliko losa, a znas i sam kakva je susa sa rpgovima u poslednjih desetak godina. naravno da cu pokusavati da ciklicno dajem sansu odredjenim naslovima, to je moj ocajni pokusaj da izvucem iz igre nesto sto ona nema i jebiga, jeste iracionalno pocinjati igru tri puta kad ti je posle prvog puta sve jasno, ali utopljenik se i za slamku hvata.

-to sto imas drugaciji ukus od mene i sto ocenjujes igru po drugim faktorima ti ne daje pravo da budes snishodljiv kad cak i nemas elemenata za tako nesto. cak mislim da si ovo za MoH i CoD namerno ubacio da bi provocirao jer sam poznat kao veliki kriticar crpgova kao previse akciono i tupavo orijentisanih i skriptovanih.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

offtopic ceo post

@starbak

moj post uopste nije imao taj ton, u smislu da potenciram kako sam zajeban. zao mi je sto si ti to tako skontao

@sting

izvini sto ne zelim da bacam sate svog vremena na obican trade ingame, u igri koja je FPS/RPG crossover

komentarisao sam duliov post kako sam ga komentarisao zato sto je covek omalovazio celu igru, a nikad je presao nije. napisao je da je pocinjao 3x. Zasto bi neko pocinjao igru koja mu se ne svidja cak 3x? Prvo sto mi pada na pamet jeste da mu se mozda i svidela u pocetku, ali je onda skontao da ta igra u stvari nije MoH ili CoD pa ju je batalio razocaran.

@veliki deo populacije foruma

cesto seponasate kao fegetski chopor "forum drugara". Ovo je drugi put da neko moj post komentarise kao da je imao za cilj da bude agresivan.

deckonjo iskuliraj malo, ako je neko omalovazio igru nije ti omalovazio kevu ;)

neko pocinje 3x igru jer pokusava da igri da sansu ali ne ide jer je igra fail, drugo dulio sigurno boje zna od tebe i pola ovog foruma sta je rpg a ja to mogu da potpisem posle toliko vremena provedenih citajuci njegove wall of texts

trece, ti si prvi postao agresivan cudo da nisi jos zesce iznapusavan sto znaci da si na kvalitetnom delu foruma :P

bottom line, izrazavanje misljenja o igrama u ovom delu foruma nema veze sa misljenjem, kakvo god ono bilo, o drugim forumasima koji ucestvuju u diskusiji. dakle nije i apsolutno nije neophodno navesti da je izneseno misljenje vezano samo za igru, to se samo podrazumeva. aj sad budite svi drugari :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cekaj, ovo za agresivnost...ajde ovako ljudski bez forum-retorike: dal si ti normalan brate covece, napises mi da 'igram tetris' i da 'sam se razocarao sto igra nije moh i cod' i onda pricas o agresivnosti? a cak se nisam tebi ni obracao? mislim, pricas o 'pogresnom razumevanju tvog posta', brate, ajde kako da razumem 'idi igraj tetris'? ja ne vidim neka druga znacenja osim snishodljivosti. koja je upucena na moj generalni post. mislim daj molim te. i kako drugacije da 'gej forum drugari' razumeju izjavu "idi igraj tetris"? kao prijateljski poziv na druzenje, sta?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Doolio pusti coveka, valjda smo mu dovoljno skrenuli paznju [:)]. Ajde sad poslushajte svi drugara G! inace ce morati da intervenishe stvarni "fegetski chopor drugara" [roflmao].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

krenuo sam da kucam i onda sam se setio zasto sam batalio forume kao i fejsbuk

"arguing on the internet is like the special olympics: even if you win, you are still retarded"

prvenstveno zbog kolicine utrosenog vremena na kucanje, koje bi bilo pametnije utroseno na, ne znam, blejanje u plafon

tldr: u pravu ste, ja nisam

Link to comment
Share on other sites

mislim, ja zaista ne znam sta je ovoj igri plus, ali zaista, bez preterivanja. eto, lepo je kad se izadje iz vaulta u pustaru.

Najjaci atributi igre su lore i atmosfera. Lore je imba iako nije ispostovan u trecem delu al ako ti se svidja SW gledaces i film sa Dzardzarom i evociraces dobre filinge iz proslosti. Atmosfera koja je takodje imba u prethodnicima je ovde kurac mada ima po koji lepi momenat ali to je onda nazalost i sve. Dva momenta se isticu kao 'ozbiljni' a to su crno beli kul de sak koji je lep omaz modernoj psihologiji i fenomenalna socioloska kritika u dijalogu sa di dzejem radia. Video sam puno komentara koji su velicali igru u nebesa i skapirao sam ljude i to su uglavnom gejmeri koji jednostavno nisu nikad videli nista bolje i klinci koji su bili premladi za prva dva i po dela. Sve u svemu nisi nista propustio.

Link to comment
Share on other sites

cekaj, kazes da su atributi lore i atmosfera, a onda kazes da su doticni sranje:)

mislim, ja sam u kecu i u dvojci imao konstantan osecaj funkcionalnog sveta koji drzi vodu, u trojci sam imao utisak ko da se teleportujem po lokacijama koje su zasebni quest-poolovi i pricam sa dzrdzar binksovima na svakom koraku otprilike:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...