Jump to content

Fallout TRI


Katsu

Recommended Posts

oblivion

512 MB system RAM

2.0 GHz processor

128 MB video card

8x DVD-ROM drive

4.6 GB hard disk space[

faljout 3

Pentium 4 2.4 GHz / Athlon XP 2500+

Memory 1 GB (XP) / 2 GB (Vista)

DirectX 9.0c compliant card with 256 MB RAM (NVIDIA 6800 or better / ATI X800 or better)

razlike su rekao bih minorne za danashnje vreme

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasao sam reloaded varijantu koja javlja gresku prilikom pecovanja na 1.7 - Ordinal 5360 no found, inace radi out of the box. Posle toga igra ne radi vise pod istim izgovorom.

Sam ja nabasao na vec krekovanu verziju koja ne moze da se pecuje ili je nesto drugo?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hmm, ja sam pre neku noc uzeo da igram fallout 3...i ispocetka mi je delovalo cool..ono kao dete, pa deckic ,pa momcic..ali kako sam izasao iz vaulta...nekako stvari su krenule losije...gde god sam otisao, nekako postane dosadno...npr quest "Not of this world", kao kidnapuju te vanzemaljci...i sve je to kul (mada mi je malo naivno kako izgledaju i definitivno mi je naivno sto kad hodas po brodu u svemiru cujes zvuk??!!?? i imas gavitaciju jaku kao na zemlji ??!!??) ali onda taj kvest pocne da se oteze i oteze i oteze...pa ubrzo smori...ok kao ides po brodu i rokas male zelene...ali dokle?? posle prvih 200 prestane da bude zanimljivo...na kraju sam jedva cekao da se zavrsi kvest...Onda odem na onaj kvest, ne mogu da se setim imena, na kome te ubace u simulaciju pa se rokas sa Kinezima..i opet isto....beskonacno puno Kineza...beskonacno puno svega...totalno dosadno...Ja sam kao uzmeo snajper, i na moje zaprepascenje ponekad ni headshot ne ubije jebenog chajnamana....I meni je mnogo glupa ideja da mi pise "critical hit" kada pucam sa snajperom ??!!??..i sto je najgore meta prezivi....To je potpuno maloumno....razmisljam da deinstaliram igru...mislim lepo je zamisljeno, postapokalipsa i sve to....ali brate....

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ali stvarno...nije li debilno...u svemiru si, imas space odelo...hodas po brodu..ovo ono...i nema nikakve pormene u odnosu na hodanje kada si bio na zemlji...CAK I ZVUK CUJES!!!! Oni mora da su out of their minds...

Ili bas misle da svi koji igraju nemaju tri ciste u glavi...

A tek sto je dosadan faaaaaaaaaaajt....ajoooooooooj

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ali stvarno...nije li debilno...u svemiru si, imas space odelo...hodas po brodu..ovo ono...i nema nikakve pormene u odnosu na hodanje kada si bio na zemlji...CAK I ZVUK CUJES!!!! Oni mora da su out of their minds...

Ili bas misle da svi koji igraju nemaju tri ciste u glavi...

A tek sto je dosadan faaaaaaaaaaajt....ajoooooooooj

a zasto ne bi bilo zvuka unutar broda?

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

a zasto ne bi bilo zvuka unutar broda?

verovatno je mislio da ako je vakuum i u brodu ne bi trebalo da se prostire zvuk, znam da znas to i pretpostavljam da u fo3 u brodu nije vakuum, nema razloga za prozivke...

ako se decku ne svidja igra, pa makar i iz samo njemu znanih razloga il mu objasnite i pomozite da sagleda sa koliko je sve aspekata fo3 fail ili boravite u tisini na ovom prokletom jezivom topiku [8D][:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cek cek...nigde nisam rekao u brodu...U delu tog kvesta izlazis u svemir, da predjes u drugi deo broda...znaci nisi u BRODU, nego VAN...u kosmosu...i hodas po brodu...aktiviras neke zajebavancije..i otvaraju ti se vrata kada to sve zavrsis u drugi deo broda...i onda si opet unutra...

E sad, dok si u kosmosu:

1) Gravitacija postoji usled tezine broda, ali je ono... 300 puta slabija od zemljine(jer brod verovatno ima najmanje 300 manju masu od zemlje) ...pa bi to valjalo oslikati u igri...

2) Nema zvuka....a u igri se cuju motori isl. znaci strasno!

A to inace naravno nije glavni razlog sto mi se non likey...to je samo primer!

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

taj fazon, preneo bi se zvuk preko oplate broda i tvog odela do vazduha u odelu i tvog uveta.

zar ne bi onda osetio samo vibracije, ili neke ne bash identifikovane zvuke ? ili bi se zvuk preneo u svojoj celini? lupam, preko halube do tvojih cizama i tvog odela pa preko kacige do tvoje glave? nekako mi to ne deluje moguce, ako moze neko objasnjenje

nisam prelazio taj kvest, skapirao sam da si u brodu

g, prso si

ok.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...