Jump to content

Ruski security u klubu


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zabadaju do bola, al zabadaju ko picke. I provalio sam da najvise na jebu oni izdrzljivi, njega mlate 10 minuta :D i prestaju da mlade dok stvarno ne padnes u nesvest, i onda te sutnu jos koji put u glavu... uzas.

Ima i kod nas sekjuritia koji su ludaci.

sta vise, poznajem dobro coveka koji je u brauna sekjuriti... Covek je ovako super lik, ali je sa druge strane ludak. samo oni ne biju bas bez povoda, ali kad biju, biju. Taj lik o kome pricam je molio neke ljude da izadju iz kluba a ovi se kurcili i onda ih nalupao, ja sam se usrao kad mi je pokazivao kako lupa samare :) a i znam kada mu neko ovako npr u zgradi prisere, na ulici, da ume da bude jako nezgodan :)

Edited by Protagonist

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

ako prichamo o domatjim likovima, najzajebanije shto sam ikada video je lik koji je pre jedno 6-7 dina radio u resavi (ne znam dal josh uvek nisam bio sto godina). mali, tjelavi, 40ak godina. u zhivotu nikad nisam video da neko brzhe slozhi 3 lika koji su 2sa2. posle ih je svu trojicu sam izvukao iz kluba. znachi ono opushteno nekih cirka 250kg. realno ti mali skotovi su uvek najopasniji jer em ne ochekujesh, em su mnogo brzhi od velikih balvana.

naravno nije kao ove budale shto zabadaju ljude bez razloga, ali nije da je bash i neka bubica lik.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kod mene u "gradu" izbacivaci su najveci ljudi u gradu, tako da seru samo nama klincima.

Za jednog lika su mislili da je klinac i kao izbaci ga jedan najveci(od izbacivaca ko da ga je neko duvao kompresorom), ovaj opusteno izadje i kad je izasao izlomio izbacivaca ko pedera znaci lupo ga je od auto ... I toliko o izbacivacima, ili jednom u diskoteku dodje neki stariji baja i pocne bacati stolice i razbijati case ovi mu nisu smeli prici, na kraju dosao gazda i morao ga lepo zamoliti da prestane ...

Ali kako zabadaju ovi rusi, znaci strasno one shatuju likove.

Do jaja sam se iznervirao kad vidim kako pice njih 5 6 jednog ili dvojicu.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ma jebo sve te sekjuritije,kad dodje interventna,tu je kraj price... dosta puta sam video tako peglanje po tim klubovima i najebu i ovi iz obezbedjenja i ovi kurceviti likovi,ali kad interventna dodje,svi beze gajbama. jednom sam pristustvovao kad su neke magarce sa dorcola (kao zajebane likove koji su pravili sranje) tako izudarali da mi ih je u jednom trenutku bilo zao. shamari su pucali na sve strane,a kad kazem shamar to je preko face onako celom shakom. onda sutiraju u bubrege ko ludi,ovi cmizdre na podu i samo vicu ''nisam ja,nisam ja'' , al kurac nisi. :) jedino sto ne gledaju gde mlate,ali zavrsavaju posao za par minuta. ove ruske indijance bi naslagali samo tako.

i sto kaze maud,ti mali su bas zajebani. secam se pre nekih 2,3 godine neki klub u zmaj jovinoj (zaboravih ime) i bio je samo jedan lik u obezbedjenju,mali onako,u beloj trenerci. i kad te pretresa vidis da je zajeban,kao da ulazis u fbi jeve odaje :) kad je izbilo sranje lik je samo nogama zabadao u glavu,njih 4,5 nisu nista mogli da urade svi polegali po podu.

tako da su ovi rusi bas smaraci iskompleksirani...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

na govno si zino

btw , kako nije trening, mislim, u teoriji dobijanje batina nije trening idd, ali kolicina batina koju ti nakon intenzivnih treninga mozes da popijes a da ti nije relativno nista je impresivna :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Sto nije trening? Posle takvih godinu dana mozes za sebe da kazes da si obucen na borbu zivot ili smrt ... a to je i poenta ako treba da budes dobar vojnik. Dok ne popijes more i more batina, kurac si iztreniran. Mada, ko zna sta im jos tamo rade. Cist trening gde neko dobija batine da bi se celicio, je poznata "metoda" - maltretiranje gde te neko bije dok spavas, je na primer sabanija najveca :)

Serem ti se u ove vojske po EU gde ko da si otisao u banju ... ves masina na svaka 2 vojnika, kao standard ;p

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...