Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sigh...

Sreo sam ortaka koji je bio najveci raspad u skoli , jedva je istu zavrsio sa nekim jedva dobrim prosekom ... svi smo se pitali kako ce uopste u zivotu da nesto uradi...

Pre 10 minuta dok sam se vracao iz teretane dosao je u novoj mechki nemacke registracije i pokupio najbolju ribu iz naseg odeljenja (dok smo bili u osnovnoj) ... lik je nekom magijom zavrsio u nemackoj i boli ga paja za sve u zivotu danas

/spit srbijo raspala , kada nepismeni idioti voze kola od 100000e i zajebavaju se ljudi koji nesto hoce nesto da ucine od svog zivota ulazuci u bilo kakvo znanje ispadnu najveci slepci

I za nedelju dana ces mu sliku videti na banderi,kako ti se osmehuje sa umrlice.

Trebalo je da ulažeš u proteine anabolicke steroide.

@topik

Zavrsio seminarski i prdeo po Bataji o/

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma samo kako je uspeo da se provuce do nemacke pogotovo kada su sada kriterijumi za rad tamo mega brutalni kao i u vecini zemalja koje su gastarbajterski snovi?

@Voodoo

Uspeo sam deterdzentom (i flame throwerom :D ) da ocistim onaj smrad kineza od papucha lol

Besh hemiju , ako hocu da sebi unistim jetru i bubrege radije cu da ih prodam nego time da se pucam

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ja se vratio iz PA pre nekih sat vremena,i moram da se pohvalim da sam osvojio turnir :))).Treci put zaredom... :)

i jos mi je draze ovog puta,jer su bili i oni sa pesoholicari foruma,i onaj decko sto je uzeo eswc...enivej,dobro mi doslo 100e :D.

umoran sam ko pas,idem da jedem,pa da spavam verovatno...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

omg kako sam pwnovao na fuzbalu

jest da nisam u totalnom treningu ali sam bio jebeni vidic olololo, gubili 4 razlike i kad se vratih u igru PUFFF nereseno :) jedan gol dve asistencije i dominacija na svojoj polovini.... jea!

yay, odo da vidim devojchicu ovako sav napaljen :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan gledam slike gradova po Srbiji.Koliko lepih kadrova ima po Vojvodini...fantazija.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Shta je ovo, grupna seansa? :D

Inache :O :O :O :O :O

2907282784b1977180baoie9.jpg

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Upravo se vratio sa basketa...Igrao sa dovlom...vodili sa 20 razlike i na kraju zamalo da se izretardiramo i izgubimo...srecom, proslo sve ok...:)

Sutra zli ponedeljak:(

Super slika...ima i neki crni oblacak koji krstari iznad grada...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@Pill: Skupljam ih od raznih pro/amater domacih fotografa.

Polazne tachke su mi uglavnom forumi gradova po Srbiji, zatim beobuild/skyscrapercity forumi,pa odatle kopam dublje.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...