Jump to content

STREET FIGHTER 4


makiii

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Instalirao sam, radi mi savrseno.

Isprobao sam vecinu likova u training modu i stvarno Ken najbolje prebija, a potezi su mu laki. Sa Balrogom apsolutno nisam mogao da uradim nista (na tastaturi igram).

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam, radi mi savrseno.

Isprobao sam vecinu likova u training modu i stvarno Ken najbolje prebija, a potezi su mu laki. Sa Balrogom apsolutno nisam mogao da uradim nista (na tastaturi igram).

probaj onu curu sto se lozi na rju-a. jako je dobra a slicni su combo fazoni

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Uradili su istu igru , ubacili po jedan nov potez i to se moze zvati novom igrom?

SF ne moze da se postavi isto kao pre 18 dina kada je bio mozda jedina kvalitetna tucha , ali dobro ima tonu mindless fanova koji ce uzeti svaki otpadak koji se napravi i nalepi sa imenom te franzise (kao i vecina fanova sto radi za druge igre jelte?)

Umalo da zaboravim , skidam im kapu sto su jedini koji se drze toliko godina a da nisu presli u 3D fail igre (kao Mortal Kombat sto je uradio...)

brate, posle sampionske edicije nista nisam igrao, a bas sam pokusavao i bas mi je bilo zao sto ne merem, tako da ti teza o majndles fanovima ne pije vodu. znaci bas si me sad smorio, al dobro, ovo je javno igraliste i svi smo dosli da se igramo u pesku. sad barem znam da sam majndles fan.

fora je u gejmpleju, pusti likove, poteze, grafiku, bilo sta od toga, to je fajt i bitan je gejmplej, znas ono, recimo u kvejku kecu, ti trcis, a ono nekako tvoj lik bas trci onom gotivnom brzinom, najugodnijom za igraca. pa onda puknes raketu, a ona bas nekako lepo i fino ide lepom brzinom i kad pogodis lika sav si nekako zadovoljan i bas ti je lepo sto si ga pogodio tom raketom, pa onda predjes nivo pa jedva cekas da vidis kakav je sledeci, dal je plavi goticki dvorac ili je neki braon lavirint sa platformama itd. sf2 je imao taj neki trip savrseno sklopljenih kockica (bas sam ga juce preso lol), udaris lika bar jednom i super ti je, super je sempl kad udaris, super je atmosfera, super je kad ne znas dobro da igras pa se molis bogu da ti posle automobila ne dodje ken, a onda avion ode pravo u USA i ti se useres u cega itd:)

PO MENI kasniji nastavci (osim derivata dvojke) nisu imali to nesto, rekoh vec da sam pokusavao i bicevao sam se da ih zavolim i to jako, jako dugo, al mi jednostavno nije uspelo. mislio sam da je zato sto sam omatorio pa ne moze da me radi neki detinji hajp i uzivljavanje, a da je dvojka samo nostalgicnim putem na prijestolju 1na1 fajtova kod mene. medjutim, ovaj nastavak ima taj gejmplej i tu finu odmerenost broja udaraca, trajanja runde, kolicine energije, brzine izvodjenja itd...ima taj trip kad odvalis nekog aperkatom da imas neki trip satisfakcije i 'ohohoho al sam ga nabo' tripa. a bio sam skeptican i cak sam bio u fazonu dal da instaliram ili ne, al reko ajde da ispostujem i stvarno sam se prijatno iznenadio, filing je dobar dok se igra, a to je najbitnije. znaci nije fazon sto je fransiza ili sto lici na dvojku, vec stvarno ima igrivost sjajnu, da se zove 'fists of madness' i da su likovi pera, sima i mika, opet bi bila dobra igra.

ja sam veliki poshtovalac SF, ali je za mene franshiza umrla posle SSF2 Turbo. Sve posle toga mi je mlacenje mrtvog magarca. Mada, drago mi je da se vama igra josh uvek svidja.

eto, ko sto napisah gore, greska, bar u mom slucaju:) za mene je fransiza umrla i pre ssf2t jer nikako nisam mogao da se naviknem na di dzeja, kemi, hoka i te nove likove, medjutim, eto, rodila se opet sa ovim:) mozda je to do mene, ali mislim da ovaj nastavak i objektivno ide na ruku vintidz igracima (pored toga sto mislim da je stvarno dobar, ovo sve sto sam srao o igrivosti) bas zato sto jako lici po igranju na dvojku, dok recimo, alfe ne lice nimalo. tako da probaj da mu das sansu, to je jedino sto ti mogu reci.

@topic:

desavaju mi se cudne stvari, ne znam da li je do mene, do igre ili do tripa sta uradis/otkljucas, al brate, mene sad redovno prebijaju peti-sesti likovi u arcadeu (?). pre dva dana sam prelazio sve osim seta na hardest, a na medium sam presao skroz, s tim sto sam imao bar 60% perfekata, a eto, sad se znojim kod treceg ili cetvrtog lika u arcade (??). u medjuvremenu sam odigrao vs sa setom na medium i dobio ga perfekt (?) i to drugu rundu de treba da pobenavi (??). onda kazem taj rad, odem na arcade, stavim na medium i riknem na pola od nekog obicnog lika i to od nekog pajsera (???). il sam ja prso nesto sa skilom ili sam lud ili se igra nekako sama skalirala da me jebe, ne znam...

ken > kung lao

ryu > bog > ken > kung lao

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

znaci jos samo ovo da pitam i nista vise, puko sam :(

u trialu sad ide (znam da je lako, barem nekima) onaj deo gde ucim attack cancel i nikako da odradim heavy punch + hadoken.

pridjem liku, sibnem h punch, onda treba da cancellujem tako sto dashujem napred i odradim hadoken :/

ali ... ne "zasvetli" ryu kao kad sam radio prethodni kombo, heavy kick + focus attack

any tip? [:(]

nece ti to poleteti:)

dashovanjem se canceluje samo focus attack. ostali potezi se mogu cancelovati focus attackom, ali to je previse komplikovano za to sto tebi treba jer to sto tebi treba je prost i zesce uobicajen i inkorporiran kombo za koji postoje i precice i vise nacina da se uradi. npr mozes da ga uradis: dole jaka ruka, napred jaka ruka. i sumanuto brzo da bude.

sto se tice pravog zajebanog cancelovanja, to se radi sa focus attackom, npr, uradis sorjuken, kad udaris lika, stisnes focus, (nece skociti a ipak ce ga udariti jer je zapamtio sorjuken, ali si ga cancelovao), cancelujes focus dashom unapred i onda dok pada mozes da ga karas recimo jos jednim sorjukenom.

evo ti video, tu se bolje vidi, idi na otprilike 1:27 pa ces videti cancelovani sorjuken da bi posle uradio jos jedan:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da, da, ali kazem cisto za cancelovani sorjuken, ne za ceo kombo. moze da se primeni na svasta samo sto sam ja skill fail, pa numem:) moze recimo da bude uvod u super ili ultra combo.

lol za chun combo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nece ti to poleteti:)

dashovanjem se canceluje samo focus attack. ostali potezi se mogu cancelovati focus attackom, ali to je previse komplikovano za to sto tebi treba jer to sto tebi treba je prost i zesce uobicajen i inkorporiran kombo za koji postoje i precice i vise nacina da se uradi. npr mozes da ga uradis: dole jaka ruka, napred jaka ruka. i sumanuto brzo da bude.

sto se tice pravog zajebanog cancelovanja, to se radi sa focus attackom, npr, uradis sorjuken, kad udaris lika, stisnes focus, (nece skociti a ipak ce ga udariti jer je zapamtio sorjuken, ali si ga cancelovao), cancelujes focus dashom unapred i onda dok pada mozes da ga karas recimo jos jednim sorjukenom.

evo ti video, tu se bolje vidi, idi na otprilike 1:27 pa ces videti cancelovani sorjuken da bi posle uradio jos jedan:

boze koji juggle na 1:02 [:0]

Link to comment
Share on other sites

Akuma je bog. Rufus je gay. Ovaj Gen prebija.

Prebio sam Setha na hardest sa Danom sa perfektom :)) Lepo bije, jos malo kao Ken :D

Odlucio sam da kupim original. Ocu pikam preko neta!

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

prebio si seta na hardest na perfekt? koji si ti seljak:) kako bre? jel na arcade ili na vs?

daj neke tips, plakacu, pa jebote i ja sam igrao na hardest pre tri dana, a sad se mucim sa mediumom iako vise znam wtf

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...