Jump to content

LCD TV ?


exile

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

elem, bio do tempa danas i do one samsungove radnje na slaviji (ali tamo je sve ipak preskupo za mene)...znaci u opticaju je ovaj LG, HD Ready od 37 inca, 1368*768, 5000:1 kontrast i 5ms odziv, garancija 2 godine, 48000 dinara...druga opcija je Samsung plazma, 42 inca, 1368*768, 10000:1 kontrast i garancija 1 godinu, 55000 dinara...oba imaju refresh rate od 50 Hz...ostalo je sve ili sranje ili preskupo (full hd)...e sad, meni ovo treba pre svega za gledanje televizije, ne verujem da cu igrati sony playstation ili xbox:)...stvar je u tome sto nemam predstavu kako ce na njima recimo izgledati SBB-ov digitalni signal kablovske...par ljudi mi je reklo da je bolja plazma, ali da su samsung plazme loshe i da ako uzimam plazmu uzmem sony ili panasonic (koji su verovatno opet preskupi)...tako da dajte neke savete rur mudraci:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dule druze,ako uzimas televizor da bi gledao takozvani "sbb uber mega full hd digitalni signal",bolje organizuj neko veselje sa 100 litara rakije,ispasce bolja investicija :D

Ja sam uveo njihov digitalni signal pre nesto manje od mesec dana i UZAS je blaga rec za ono.

Emituju sliku iste rezolucije kao i "obican" tv signal i jedina prednost je sto dobijas risiver na kom odmah vidis spisak kanala (da,to je prednost po njima) i malo siri izbor kanala (za sta ces naravno morati vise da platis).

Zvao sam ih da raskinem ugovor i trazili su mi 10k dinara za tu uslugu,tako da imaj to u vidu ako se ipak odlucis da probas :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dule druze,ako uzimas televizor da bi gledao takozvani "sbb uber mega full hd digitalni signal",bolje organizuj neko veselje sa 100 litara rakije,ispasce bolja investicija :D

Ja sam uveo njihov digitalni signal pre nesto manje od mesec dana i UZAS je blaga rec za ono.

Emituju sliku iste rezolucije kao i "obican" tv signal i jedina prednost je sto dobijas risiver na kom odmah vidis spisak kanala (da,to je prednost po njima) i malo siri izbor kanala (za sta ces naravno morati vise da platis).

Zvao sam ih da raskinem ugovor i trazili su mi 10k dinara za tu uslugu,tako da imaj to u vidu ako se ipak odlucis da probas :)

au kurac onda, koji ce mi moj plazma ili lcd kad nigde kod nas nema kvalitetnog digitalnog signala...jedino sto kaze ivke da skidam sa neta hd filmove i ostalo ako me ne bude mrzelo da trazim...ili da uzmem sony playstation:)...ajd razmislicu jos malo...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

argh, ne mogu da biram:)...rado bih ja uzeo sharp od 2k evra, al to nije opcija:)...ajmo ljudi, koji od ova dva gore, plazma ili lcd?

takvih malte ne i nema kod nas, ali moze da se zabode tu i tamo neki entry level model, jer sharp pa 5 praznih mesta pa svi ostali :)

jel neko probao ovaj telekomov iptv?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dule druze,ako uzimas televizor da bi gledao takozvani "sbb uber mega full hd digitalni signal",bolje organizuj neko veselje sa 100 litara rakije,ispasce bolja investicija :D

Ja sam uveo njihov digitalni signal pre nesto manje od mesec dana i UZAS je blaga rec za ono.

Emituju sliku iste rezolucije kao i "obican" tv signal i jedina prednost je sto dobijas risiver na kom odmah vidis spisak kanala (da,to je prednost po njima) i malo siri izbor kanala (za sta ces naravno morati vise da platis).

Zvao sam ih da raskinem ugovor i trazili su mi 10k dinara za tu uslugu,tako da imaj to u vidu ako se ipak odlucis da probas :)

e sad sam se bash skenjao :D

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...