Jump to content

Kupovina odece/obuce preko neta


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja hocu http://www.shopadidas.com/product/index.js...ly&colorId=

samo umesto ovog znaka onaj noviji ( ne znam uopste kako ide to sa adidasovim logoima), moj drug je dobio iz nemacke, trenerka je perverzija

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

BIO SAM U LONDONU BIO SAM U LONDONU BIO SAM U LONDONU

IMAM PARA IMAM PARA IMAM PARA IMAM PARA

IMAM CUSTOM NAJKE IMAM CUSTOM NAJKE IMAM CUSTOM NAJKE

BIO SAM U LONDONU BIO SAM U LONDONU BIO SAM U LONDONU

IMAM PARA IMAM PARA IMAM PARA IMAM PARA

IMAM CUSTOM NAJKE IMAM CUSTOM NAJKE IMAM CUSTOM NAJKE

BIO SAM U LONDONU BIO SAM U LONDONU BIO SAM U LONDONU

IMAM PARA IMAM PARA IMAM PARA IMAM PARA

IMAM CUSTOM NAJKE IMAM CUSTOM NAJKE IMAM CUSTOM NAJKE

fixed.

//s obzirom da petodnevni put u london (avion, viza, hostel) ne može da ga košta manje od 800 evra, to nije vijabilna opcija (i ti to znaš, bobo!), što znači da si ovaj post napisao da bi rekao da si bio u londonu. jesi posle tih custom patika kupio ipod u apple radnji 100 m niz ulicu? [:D]

Link to comment
Share on other sites

^pwn

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ontopic, voleo bih iskreno da sve ide glatko, moze ovde da se obuce za normalne pare, ali npr. onu trenerku sto sam linkovao, ne da ne bih ovde nasao za 3000, nego je smesno...smesno mi je i kad vidim najk gornji deo trenerke za 8000 al jbg..smesno mi je kad drug iz odeljenja dodje iz amerike sa ribok tikama koje je platio 30 dolara ( na snizenju ali su opet duplo jeftinije)...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kad pomenu air max, i ono sto je sinister rekao, do skoro sam ih maximalno hejtovao, mahom zbog toga kakvi su (90%) ljudi koji ih nose...ali u poslednje vreme mi se sve vise i vise svidjaju, naravno ne onaj juice style iz onog spota (lol)

nesto ovako :p

nike2.jpg

ej ej.. ne spominji mene toribrax :D

uopste nisam mislio na te, niti bilo koje nove modele, jer su jebeno uzasni.

ja furam ove vec godinu i po..

tvrdim, nepobediv sam ! ja sam uporan decko ! itd itd

ko razume shvatice :))))

Bring It

Link to comment
Share on other sites

gde ih ima ovde posto ih op normalnim radnjama ne vidjam, i koliko su npr tvoje sinistrr bile?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

skroluj gore, nigde ih ne vidim na nike sajtu i to, a patike su prejebeno imba

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

//s obzirom da petodnevni put u london (avion, viza, hostel) ne može da ga košta manje od 800 evra, to nije vijabilna opcija (i ti to znaš, bobo!), što znači da si ovaj post napisao da bi rekao da si bio u londonu. jesi posle tih custom patika kupio ipod u apple radnji 100 m niz ulicu?

ako ti je uopste bitno, nisam kupio ermaxice..samo sam fasciniran bio tim postojanjem custom edita..put sam sam platio od shljake i nikako se nisam bahatio..za 2 nedelje sam sa iznajmljivanjem stana potrosio 600e..sa sve kupovinom povoljnih stvari o kojima je rec..

to je bilo za 2 nedelje..znaci za 5 dana ti ne treba vise od 250 za hranu,hostel/povoljan stan i povoljno oblacenje..ako nisi neznamkakav zahtevni fenser..jebiga odreknes se dorucka i izlaska ali imas stvari..karta se preko britsiha moze naruciti za 263e ako na vreme narucis.dakle za 5 dana 500e lagano..a ipak posetis london i tamo uzmes neke stvari..

i ti za ipod i imanje para nemoj nista da pricas bolje..

nego se prvo malo raspitaj, mucni glavom, izracunaj pa onda pocni da kenjas..nije jedini nacin odlaska u london taj koji tebi prvo padne na pamet..

i poenta je bila u povoljnosti stvari i patika a ne u londonu..posto je ovde svakako sve skuplje za 30-40%. dakle ti si taj koji je bogat i koji baca pare i kupuje skupe stvari u bg..

apropo vize - veoma su raspolozeni da daju vize srbima iz nekog razloga, ja cak nisam nabavio ni te izvode s racuna a nismo imali ni kopiju pasosa uk residenta. da ste videli red ljudi koji ceka za vizu i nakon toga je dobija bilo bi vam jasno..znaci indijci, neki cigani s kajlama i ljudi kojima nebi dao propusnicu za prevoz..kazu da je prolaznost dobijanja u zadnjih godinu dana oko 90%

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice patika ja sam relativno povoljno nasao ono sto sam trazio, imam globe koje sam uzeo u onoj sport republic prodavnici u Delti, tako da mi nije bas bilo tesko da ih nadjem a i cena nije preterana, stim da ako uporedim npr. sa cenama u centru itd. ~4k je negde osrednje, jedan moj drug je uzimao ranije u rbk-u valjda za 6-7k nisam siguran.

Dalje sto se tice online kupovine, ja lichno planiram da narucim jedan deo odece jel, specificno NHL dress direktno iz USA, stim sto narucujem preko amazon.com ili nhl shopa, ali koristim jedan sistem koji je objasnjen na jednom drugom forumu gde je istim tim principom jedan sunarodnik narucio jedan deo tehnicke opreme i bez ikakvih problema dobio to sto je narucio, i to u relativno dobrom roku od jedno 5 dana, naravno posiljka je poslata DHL-om. Jedina stvar sto bi mene licno bunila jeste mozda carina i njihove tarife, mada ako je sve regularno oni bi trebali da budu krajnje razumljivi, provere paket, obracunaju cenu i proslede dalje DHL-u koji je po svemu sudeci azuran i odgovoran nadam se.

Eto ako ima kakve vajde objasnicu kako bude isla posiljka ako je od pomoci nekom kad narucim, ostavicu i lichne utiske naravno.

Edited by Serthias

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

... i ukupno bih trosio oko 200 - 300 e

to je bilo za 2 nedelje..znaci za 5 dana ti ne treba vise od 250 za hranu,hostel/povoljan stan i povoljno oblacenje..ako nisi neznamkakav zahtevni fenser..jebiga odreknes se dorucka i izlaska ali imas stvari..karta se preko britsiha moze naruciti za 263e ako na vreme narucis.dakle za 5 dana 500e lagano..a ipak posetis london i tamo uzmes neke stvari..

Jos jednom, covek ima 250e koje bi dao na odelo.

Link to comment
Share on other sites

kapiram da gibanica nije direktno odgovorio na pitanje dvnityju vec je rekao uopsteno za koje pare se moze bla bla bla....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ako ti je uopste bitno, nisam kupio ermaxice..samo sam fasciniran bio tim postojanjem custom edita..put sam sam platio od shljake i nikako se nisam bahatio..za 2 nedelje sam sa iznajmljivanjem stana potrosio 600e..sa sve kupovinom povoljnih stvari o kojima je rec..

to je bilo za 2 nedelje..znaci za 5 dana ti ne treba vise od 250 za hranu,hostel/povoljan stan i povoljno oblacenje..ako nisi neznamkakav zahtevni fenser..jebiga odreknes se dorucka i izlaska ali imas stvari..karta se preko britsiha moze naruciti za 263e ako na vreme narucis.dakle za 5 dana 500e lagano..a ipak posetis london i tamo uzmes neke stvari..

i ti za ipod i imanje para nemoj nista da pricas bolje..

nego se prvo malo raspitaj, mucni glavom, izracunaj pa onda pocni da kenjas..nije jedini nacin odlaska u london taj koji tebi prvo padne na pamet..

i poenta je bila u povoljnosti stvari i patika a ne u londonu..posto je ovde svakako sve skuplje za 30-40%. dakle ti si taj koji je bogat i koji baca pare i kupuje skupe stvari u bg..

ovih 250 evra za pet dana u londonu je prosto nemoguće, ako ne spavaš kod nekoga i ne ideš svuda peške. znači, ne da nećeš za te pare nešto još i kupiti, nego nećeš imati šta da jedeš. cenu za avion si dao bez taksi, nisi uračunao put od aerodroma do grada, a boga mi ni vizu koja je skoro 100 evra. kad se dodaju te stvari na tvojih 500 evra, dolazimo do moje cifre od 800. na stranu tvoji prioriteti - odeš u jebenu prestonicu sveta pa odvajaš od provoda da bi šopingovao.

al mani to, možemo ti i ja da merimo pišice do sutra i svejedno će moja biti duža :)), poenta je da je glupo ići u london u šoping, kad za to ima bližih i jeftinijih gradova. zna se zašto se ide u london.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...