Jump to content

GRUPE ZA WCG 2008!


m1lorad

Recommended Posts

moracu da ti kazem nesto... ti si kreten. mozes da ga duvas. jbg imao sam ispade. a ti si decko kreten i mislim da rasprava sa tobom nicemu ne vodi. posto ste vi kreteni najgori, drzite se zajedno i zajedno se borite sa normalnim ljudima. hocu da kazem da me je sramota sto sam se raspravljao sa tobom posto si ti lownoobtardnolegsidiot. a to da li ce neko mene da tuce ili ne to je vec moja stvar. a pitam se zasto me niko nije ispickao zbog izjava ?

da jos nesto ispusi mi kurac idiote, ja sam u krusevcu sledece nedelje pa dodji da me bijes. ako hoces mogu da te izvredjam da te iznerviram da dodjes da bijes jezikom po jajima idiote iskompleksirani, ispisam ti se usta i po pragu doma tvoga.

jebeni idiote. obrisi acc ili idi na kgb pa tamo da negrom i ostalim lowtardima pricajte kako ste ubili 4 lika na pubu.

jebo te krile mali !

Edited by dps-sale

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moracu da ti kazem nesto... ti si kreten. mozes da ga duvas. jbg imao sam ispade. a ti si decko kreten i mislim da rasprava sa tobom nicemu ne vodi. posto ste vi kreteni najgori, drzite se zajedno i zajedno se borite sa normalnim ljudima. hocu da kazem da me je sramota sto sam se raspravljao sa tobom posto si ti lownoobtardnolegsidiot. a to da li ce neko mene da tuce ili ne to je vec moja stvar. a pitam se zasto me niko nije ispickao zbog izjava ?

da jos nesto ispusi mi kurac idiote, ja sam u krusevcu sledece nedelje pa dodji da me bijes. ako hoces mogu da te izvredjam da te iznerviram da dodjes da bijes jezikom po jajima idiote iskompleksirani, ispisam ti se usta i po pragu doma tvoga.

jebeni idiote. obrisi acc ili idi na kgb pa tamo da negrom i ostalim lowtardima pricajte kako ste ubili 4 lika na pubu.

jebo te krile mali !

MALI ALI BUBREG ODVALI :@ :@

VERITAS - PRE SVEGA SMO DRUGARI :DDDD

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahahaha,toliko o tvom sprdu, uzivajte a shto se tiche batinjanja...necu da se spustim vishe nikad na tvoj nivo i da zapochnem neku konverzaciju a kamoli da prljam ruke od male fekalije [;)]

ps: teshke jel si ti onaj shto me je pre banovao sa nekog servera jer sam chiter? ili si postao preko noci pro pa si nashao nachin da overclockujesh procesor!? [:p]

deca kukuruza

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

hahahahah covek je fakinlownoobtardnolegsidiot !

jel su ovo cinjenice shto se tiche mene ili...

@eyel

brate dok god mozes da awpujes darka na midu sve ti je oprosteno i nisi vishe nebitan :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...