Jump to content

GRUPE ZA WCG 2008!


m1lorad

Recommended Posts

A nikako da shvatite da predstavljate Srbiju, a ne svoju ekipu... No, nema veze... Nadam se da ce sledece godine osvojiti neko, pa neka bude i slabiji, ali da se potrudi da uradi nesto, da kazu "Pokusali smo ali ne znamo jbg.." a ne da kazu "Da smo pokusali sabili bismo..."

sa ovim sto je shokica rekao jacala bi scena jer da je npr otisao neko drugi na wcg ne samo ove godine nego i proslih i da se sushio od vezbanja time bi oni postali bolja ekipa josh bi videli svet i stekli nova iskustva i pritom bi postali koliko toliko bolji igraci ili bi dobili motivaciju da napreduju josh vishe...

Ja sam onda za neki foru da organizator wcga u srbiji natera osvajache qualy da vezba min 20 dana ako to ne urade onda gube pravo odlaska na wcg.

ali ekipa koja stice pravo odlaska umesto njih bude ona koja je bila aktivna u tom periodu naravno gledajuci rangiranje sa tog qualy-a.

sad posto sam ponovo iscitao prethodnu stranu i juicerov i shokicim post imam da kazem josh nesto ;)

@shokica scena BH nije bolja od RS jer njihova je scena eu4ia dok nasu cini 4gl i josh par timova koji su slabiji ali u rangu sa eu4iom. tako da ne vidim neku sramotu sto je eu4ia dobila newave... to mi nekako dodje isto kao kad mTw dobije fnatic ...

@juicer

sad josh samo da se nadje 5 ljudi koji seku igru i da zele da igraju zajedno naravno da se ne posvadjaju za 2 nedelje...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno je, da ni ne mozemo nista napraviti, jer svi top timovi u evropi, prakticno zive od toga, a kod nas je samo for fun, tako da ... Npr, SK ili MTW je imao motivaciju da vezba svaki dan jer zna da ce dobiti kes,od spozora ili koga vec, a zasto bi trosili nasi vreme kad nemaju od toga ni ladne vode. Ali dobro je rekao Dejan u jednom od prethodnih postova, ono za vezbanje i ta sranja ... tako da je bilo mozda bi i bilo drugacije.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj da serete bre sta treba vam 1000evra mesecno da bi igrali kanter ? jeste u pravu ste zato ja nisam uspeo u basketu jer jbg nisam trenirao u areni i nisu me placali kao malog barem 100 000e po sezoni da su mi dali te pare i treninge ja bih u najmanju ruku kucao sa pola terena

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

jesam iz kavane i pojan sam mnogo al moram nesto da kazes

@ twisted

ko je zaljubljenu u srbije ne srecno .... ti imas nesto protiv toga sto zivis u srbiji mozda ? ako ti se ne svidja mozes slobodno da menjas drzavu drzava je mnogo na ovom svetu.... to sto kod nas nije razvijen patriotizam to je druga stvar .. jedno\ je igrati za zemlju a drugo za sebe...

@ juicer

sve je receno n1 post posle iljaduid godina ....

kod nas ljud i oce sve nagotov s i kao jbt uyspeg navedite 2 ekipe koj en isu menjale sastav poslesnje 2-3 godine i to jeto

treba 5 ljudi zagrizeno + sponzorstvo + zelja da se veazba + .....

sta ja serem vise ////

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

sad se kao sprda... a pre par sati napljuvao momke... kao sprdnja... ti si jedno vnogo !

ja mislim da je sramota to sto nije guerillamethod dobio newave nego je HRVATSKA DOBILA SRBIJU !!? ??

oO MI SLI TE O TO ME ! :D

To je po meni jedina crna tacka vezana za GM ove godine :(

Link to comment
Share on other sites

GIAAA majstor pijan 100% :)))

@nW

svaka cast momci,sta je bilo bilo je...

Jebe mi se sto vas je dobila GM,i oni momci super igraju i verovatno su se spremali,tako da tu nema nimalo sramote..

Otisli ste tamo kao prvo da bi igrali cs,niste dobro prosli,nema ni veze,sad lepo sve cetiri u vis i uzivajte dok ste jos tamo!

GG

EDIT:

Donesite nekog kvalitetnog alkohola :)))

Edited by mrk1

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja svoje misljenje da izbacim. Juice je potpuno u pravu, i twisted, jer ja ne znam da li je prosao jedan wcg ili bilo koji int.event da nije bio topic slican ovome. Samo nesto kenjaju, seru, da je ovako, e onda bi bila druga prica, realno stfu i igraj kanter. Pobedjuje nas gm, mislim tuga, vama ako seva paja, to je druga stvar ali isto znam da niste retosi da ne mozete da navezbate, i da pokazete kako i sta, pa nije mTw ne znam ko, jednostavno igraju ljudi kanter sta nije jasno? Iskreno cenim, da smo NAJGORI! HAHAHA HOLANDIJA DOBILA ESL PRO, NEMAJU 1-2 IGRAONICE, KOJE VREDE. Pusenje kurca!

Edited by improvision-sho

SJ

Link to comment
Share on other sites

mnogo kenjate, na osnovu cega srpska ekipa da dobije sponzora kada niko ne igra cs ?? lol ... nije sk dobio sponzora kad je napravljen nego kad su napravili neki rezultat, i tako je za sve lineupove ... a da bi se napravilo nesto mora se malo i zrtvovati... nama su uvek bitniji interni odnosi ekipa, da li ce 4gl da dobije newave ili ce nw da dobije 4gl... a ne to da li ce uraditi nesto na wcg ili se obrukati... a te spike glupe da je uvek isto posle svakog wcg jednostavno nije tacno, nije li pre par godina na wcg kada je glorija prosla grupu bilo reci hvale, a ne samo kritika... sta u ovoj igri sto smo prikazali tamo ima da se hvali ?? lepo je otici i videti ali nije svrha te manifestacije otici i videti nego igrati tamo cs, ne gubiti od realno slabijih od sebe i kazati da smo igrali sabili bi, i to da bude neka satisfakcija... valjda to treba jos vise da te pojede i natera da igras cs -.- takmicarski duh ovo, ono -.-

@twisted

opet previse kakis i onda kukas kad budes prozvan...

Edited by zH|Teshke.
0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...