Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

jesi gledao ti taj mec i ufc 58?? na bilo koji nacin da su kaznili GSPa bilo bi sramota koliko je izdominirao bi dzej pena... u obe borbe mislim da je bi dzej uzeo samo jednu rundu i to prvu u prvoj borbi mada i za tu rundu mislim da je bilo blizu.

jel gledao neko ovaj K-1 sto su hrvati organizovali?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Гледао сам тај меч, наравно да је издоминирао када је у старту сасекао Пеново главно оружје, греплинг. Ако то није за дисквалификацију, ја не знам шта је. Брате, у сваком спорту се читери јебено кажњавају, не знам зашто би овде био изузетак.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

da ok, ali onda isto tako mozes da kazes da je GSP koristio vazelin i u prvoj posto je bukvalno preslikana situacija zar ne, dok se u drugoj borbi vidi da bi dzej jedva ima snage za 3 runde a da ne pricamo o 5. tako da prica o vazelinu ne pije vodu... u greplingu gde je sve ograniceno na poluge covek na ledjima nema sta da trazi a da ne pricam o MMA, u dve borbe bi dzej nije uspeo da zauzme jednu dominantnu poziciju a sve sto je uspeo sa ledja jeste 1 pokusaj gogoplate i 1 misn kontrol. vise bi imalo smisla da si rekao kako se GSP odradio steroidima ko stoka nego da je vazelin presudio mec.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Нисам ја ни рекао да би Пен добио да није било тога, једноставно бори се поштено, па ако си бољи победи. То свакако није било поштено са ГСП-ове стране (небитно што би вероватно победио и без тога) и он у мојим очима остаје смрадина, мрзим преваранте.

Апропо Загреба, гледао сам мечеве сад...

Свака част Мирку, издоминирао је са 38 година, мада му у последњој рунди финала није било свеједно кад је црнац кренуо на све или ништа. Бедак и што се Бадр повредио, свакако би било много занимљивије.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

kapiram te, ali pogledaj ponovo taj detalj posle prve runde. GSP slusa instrukcije i ceka pocetak runde dok trener odradjuje "posao", cisto sumnjam da je i u jednom trenutku GSPu proslo kroz glavu "to treneru namazi me vazelinom pa nek se ovaj gej pozdravi sa greplingom" vec da se koncentrisao kako najbolje da odradi drugu rundu, al sta je tu je desilo se...

steta sto se badr povredio bas sam hteo da ga gledam kako sadi tikve, odlican mec izmedju hrvata i rumuna ako neko hoce da pogleda.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

УФЦ 158

ГСП заслужено добио, мада ми је још једном показао зашто га сматрам најнезанимљивијим борцем садашњице.

Насупрот томе, Кондит и Хендрикс врхунска борба, надам се да ће Хендрикс да нокаутира ГСП-а. :)

Коте и Волкот исто вреди погледати.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Добар турнир синоћ.

Бенсон једва одбранио титулу, прилично близу је било, Нејт Диаз нокаутиран први пут у животу, Кормије одрао Мира, малтене цео меч га је држао у клинчу и тукао.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

УФЦ 159

Џонс одбранио титулу, мада да је Сонен издржао још пола минута Џонс би морао да преда због поломљеног стопала. :)

Рој Нелсон очекивано, каква краљина. Биспинг добио Белчера заслужено, штета што је утисак покварио тај убод у око пред крај.

Исто штета и за Медеироса и повреду прста, био би то одличан меч.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

UFC 160

 

Mark Hunt vs. Junior Dos Santos

uf, sjajan mec. cim sam pustio borbu, provalio sam da je trajala 3 runde i odmah se smorih jer sam mislio da su kilavili i da se nista zanimljivo nije desilo. medjutim, ovo je najzanimljivijih 15 minuta koje sam skoro proveo gledajuci MMA. stalno je do jaja napeto, u svakom trenutku jednim udarcem moze sve da se zavrsi, JDS brzi i agilniji, Hunt iskusniji i sa jacim udarcem. zanimljivo je kako je u prvoj rundi JDS oborio Hunta, ali je ipak odlucio da bude strpljiv i ceka bolju sansu. kapiram da bi u slicnim situacijama 99% likova uletelo i krenulo da po svaku cenu sto pre zavrsi borbu. KO je bio dobar, a cinilo mi se da ga nije bas precizno udario nogom. medjutim, na ripleju se vidi da Hunt nije bio u stanju da digne ruke i koliko-toliko se zastiti. onaj udarac posle toga je bio gg.

 

Cain Velasquez vs. Antonio Bigfoot Silva

jebemliga... ocekivao sam svakako bolju borbu. nekako mi deluje da je sudija prerano prekinuo borbu, ali cak i da nije, mislim da bi Cain samo nastavio da ga udara dok ne pobedi.

najzanimljivija stvar u ovoj borbi je Cainova zena. dobra! =D

 

Khabib Nurmagomedov vs. Abel Trujillo

ukratko - Rus baca crnju po oktagonu 15 minuta. jedan dobar udarac i to je to.

 

slam3_zpsdf2357fd.gif

 

Donald Cerone vs. KJ Noons

Cerone pobedio, ali je Noons prilicno zanimljiv borac. onaj udarac rukom u okretu je bio do jaja. u drugoj ga je Cerone malo naceo, a u trecoj potpuno raskrvario. previse krvi, pitam se da li je Noons uopste mogao da vidi sta radi i gde udara. ali i pored toga, Cerone nije uspeo da ga nokautira.

 

Edited by digrejzö
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UFC FUEL TV 10 - Бразил. Вреди погледати, интересантне борбе, довољно говори чињеница да од 9 борби ниједна није дошла до судијске одлуке.

 

Вердум постао други човек који је добио Биг Ног-а у партеру.

Феижао се мало курчио против Силве, спуштао гард, па је попио нокаут.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

na konto borbe, slusam ovog joe rogana i overavam gomilu foruma a i dalje mi ne ide u glavu zasto ljudi toliko velicaju pobedu weidmana.. jeste pobedio velikog, ali ko je gledao borbu mora da je video da je silvi bilo previse dosadno/lako pa je odlucio da prebaci na nightmare, da je izbegao i taj K.O. udarac verovatno bi smo gledali jos jedan "ali-liston gif". voleo bih da bude silva-weidman2 do kraja godine, ali otom potom.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...