Jump to content

Myst IV - Revelation


overkind

Recommended Posts

Instalirao Myst IV, podigao na verziju 1.03 - zadnja verzija. Igra radi, ali nema pokazivaca misa. Sto ce reci vidi se slika koja bi trebalo da bude glavni meni, ali bez pokazivaca ne moze da se klikne ni na sta.

Ovakav problem sam nasao kod jos par ljudi na forumu UBI SOFT-a. Resenje je, po njima, reinstalacija OS-a. To mi je malo bzvz da radim zbog igre.

Probao sam sa raznim virtualnim masinama, ali se javljaju problemi tipa, graficka kartica treba da ima bar 32 MB memorije, igra ne prepoznaje graficki drajver i sl.

Suma sumarum Myst ne radi.

Da li je neko imao slican problem i eventualno ime neki savet?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

To provereno radi i sa SP1, da probaš ti da startuješ igru bez tog peča, ja to nikad nisam stavljao a igra je fercerala kako treba do kraja. Ako ni to ne upali, onda reinstalacija grafičkih drajvera. Moguće i da igra traži neku staru verziju graf. drajvera i da brlja sa novima, experiment.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

To provereno radi i sa SP1, da probaš ti da startuješ igru bez tog peča, ja to nikad nisam stavljao a igra je fercerala kako treba do kraja. Ako ni to ne upali, onda reinstalacija grafičkih drajvera. Moguće i da igra traži neku staru verziju graf. drajvera i da brlja sa novima, experiment.

ja sve probao ne vredi batalio sam je..

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...