Jump to content

kupujem gold na magtheridon ali


LockPower

Recommended Posts

Gruvach pre otkrivanja identiteta:

Slusaj ti mali nerdu, nemoj da mi se kurcis ovde po forumu da ne bi lizao patos. Kakav bre audi i kakav bre bmw, pa ti sine ne izlazis iz gajbe, igras tu internet po ceo dan, i neki klinac te zajebao za account pa se kurcis. I kakve ima veze sto je cetvorocifren broj na tablama mazgo jedna? Ako budes nastavio da se kurcis na netu nacicu te i tad ti nece biti bubble+hearthstonea da ti pomogne. Tako da pazi sta pricas.

koj si ti kurac da proveravas nesto budaletino jedna? nemoj da ja proverim da li bolje cisti moj parket Mer ili tvoj jezik? svi zajedno da se skupite nemate 40 kila, i metar u visini, mozete da dodjete ti i lockpower i da stanete jedan na drugog da mozete da mi ga duckate kad je u full erekciji. A sto se tice bmw-a i audi-a, to sto njegov cale vozi audi 80 80o godiste nemoj da mi se hvalis ovde na forumu, killyg0rov thomas automatik je brzi kad ga gura. A ti nebra, bolje bi ti bilo majmune da ocistis maglu na naocarama zato sto si me ocigledno pomesao sa nekim wow nerdom. Jos par komentara od tebe i neces se lepo provesti, moraces da igras arenu nogama. Taman prilika da nabacis malo bolji rating.

Gruvach posle otkrivanja identiteta:

ali nemoj me bijes

sto je dobar ovaj internet

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...